زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۸۰۶
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ
دوست دارم برای تجربه فضاهای جدید، یکی دوسال تو یه کشور دیگه زندگی کنم..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۰۷
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ
راستش را بخواهی

امروز اتفاق خاصی رخ نداد .

فقط حدودِ عصر بارانی کوتاه بارید !

اما زار زار .....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , MajidManesht2012 , sajadabbasi , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۸۰۸
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
شاید اگه میشد برای یه هفته یا ی ذره کمتر یا بیشتر زندگی ایده آل توی ذهنمون رو داشته باشیم جای ۶۰ هفتاد ( خوش بینانه ) سال زندگی تحمیلی رو قشنگ میگرفت!

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , diligent , afrooz-OMD , **sara**
ارسال: #۲۶۸۰۹
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ
کم کم دارم شروع میکنم برای ارشد

امروز صبح رفته بودم کتابخونه یه سر به قفسه سوالای ارشد زدم در این هنگام سوالای گسسته رو دیدم گرخیدم کتابو بستم گذاشتم سر جاش

خدایا کمکمون کن

...Let it Go
ارسال: #۲۶۸۱۰
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ
زندگی تلخ ترین خواب من است

خسته ام .....

خسته از این خواب بلند

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
ارسال: #۲۶۸۱۱
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
‏خواب غفلت هیچ وقت به رختخواب احتیاج نداره ... Angel

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۸۱۲
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط vesta.)
امروز روز خیلی عشقولانه ای بود، بس که بارون زیبا میبارید، عاشق بارونم نمیدونم چرا... پدرم همیشه میگفت نمیدونم چرا این دختر انقدر بارون رو دوست داره و هر وقت بارون میاد من یاد این حرف میفتم....

فکر کنم اولین بار بود از تو شهرک خودمون برج میلاد رو داشتم میدیدم، بس که همه جا صاف بود... کوه ها رو مه گرفته بود.... خیلی خیلی زیبا بود

خیلیا موقع بارون یادم میفتن Big Grin بس که گفتم عاشق بارونم، یکی از دوستای خوبم تو مانشت، برام پیام گذاشته که بارون اومده و یاد من افتاده و عکس زیر رو برام گرفته... خیلی خیلی حس خوبی بهم داد این عکس، و حس خوبی بود وقتی دیدم یکی که حتی یبارم هم رو ندیدیم و صدای همو نشنیدیم به یادمه، ممنونم دوست جونم خیلی خوشحال شدم و واقعا این عکس برام خیلی خیلی ارزشمنده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sara9009 , Aurora , x86 , gogooli , **sara** , mrsh1372 , ele
ارسال: #۲۶۸۱۳
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  یه مدته دارم به این فکر می کنم با تمام تفاوت هایی که تو زندگی ما آدم ها وجود داره سنجه ی زندگی یه چیز واحده. یعنی مهم نیست که ما در طول روز چی کار می کنم، کجا میریم، و چی می گیم، اگه شالوده ی کارهای اون روز رو ازمون بکشن بیرون به یه معیار یا سنجه ی یکسان میرسیم. حالا اینکه این معیار یا سنجه چی هست و چطوری میشه کمو زیادش کرد به جایگاهمون، شغلمون، تحصیلاتمون، رنگ پوستمون، مکانمون و خیلی چیزای دیگه بستگی نداره.

پ.ن: شاید اون معیاری که دارم بهش فکر می کنم همون تقوایی باشه که تو آیه ی ۱۳ سوره ی حجرات بهش اشاره شده: "إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَ اللَّهِ أَتقاکُم"، شایدم چیز دیگه ای هست که امیدوارم به زودی بهش برسم.

درود ...
چند مدت پیش جایی خوندم که ما قبل از به دنیا آمدن، مسیر زندگیمون رو خودمون انتخاب کردیم، یعنی مأموریت خودمون رو روی زمین می‌دونیم و تمام چیزهایی هم که سر راهمون قرار می گیره خیلی خیلی مرتبط با اون ماموریت هست و همه اینها برای پیشرفت روح ما هست.

نمی دونم چرا وقتی اینها رو خوندم یک حس خوب بهم دست داد، چیزی که تا الان تجربه اش نکردم! یک حس مثل لاینکه چقدر هدفمند آفریده شدیم ... Shy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۲۶۸۱۴
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط gogooli.)
من عاشقت شدم با تموم قلبم با تموم وجود
احساس من نسبت به تو کم شدنی نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۶۸۱۵
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ
اینجا هرکی میتونه هر چی بگه؟؟
منم میتونم بگم؟

---
سه روزه سرما خوردم .. دو روز اولش که واقعا رو به موت بودم.. امروز که روز سوم بود باز بهتر بودم.. ولی درسم رو خوندم.. شاید ساعت مطالعیم به اون تایمی که میخواست نرسید ولی مفاهیم و دروسی رو که خوندم هرچند خیلی کم متوجه میشدم..

---
دلم میگه کاری رو که دلت میخواد رو انجام بده ..
دلم میگه کاری رو که باید انجام بدی دوست داشته باش..
دلم میگه اگه کاری که شروع کنی رو باید خوب تمامش کنی..
دلم میگه چرا ادم ها اینطوری شدن.. چرا چیز هایی که از ادم خوب بودن به ما توی مدرسه و دوره نوجوانی گفتن با ادم هایی که الان میبینیم فرق دارن.. چرا ادم های خوب با اون معیار ها ، از نظر بقیه ابله و ساده به نظر میان..
دلم میگه چرا اینقدر مرگ و میر جوون ها زیاد شده.. یه روز ممکنه قرعه به اسم تو باشه فلانی .. اماده ای؟؟
دلم میگه فلانی چقدر از اون موقع هات تغییر کردی.. دیگه اون ادم قدیم نیستی.. انگاری ترسو تر شدی.. محتاط تر شدی.. ظاهرت بزرگتر شده ولی درونت یه بچه هست که خیلی از اتفاق های بیرون میترسه..
دلم میگه کاشکی اونی که دوست داشتم بود و نمیمرد چرا هم سن و سال های اون هنوز خوب و سر حال هستن ولی اون نیست..
دلم میگه کاشکی کنکور زودتر تمام بشه.. دیگه نتیجه ش برام مهم نیست.. فقط تمام بشه تا برم سراغ کار هایی که همیشه دوست داشتم انجام بدم..کارایی که توی اون ها بیشتر استعداد دارم..
دلم میگه کاشکی این حرف ها رو یکی بخونه.. تا شاید دل من هم شنیده بشه توی این سر و صدای زیاد بوق ماشین ها و ادم های ماشینی..

... دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , kilookiloo , Aurora , **sara** , Ms. Saba , sara9009 , d_felfelak , soheila-zd , tabassomesayna , ele
ارسال: #۲۶۸۱۶
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  دلم میگه فلانی چقدر از اون موقع هات تغییر کردی.. دیگه اون ادم قدیم نیستی.. انگاری ترسو تر شدی.. محتاط تر شدی.. ظاهرت بزرگتر شده ولی درونت یه بچه هست که خیلی از اتفاق های بیرون میترسه..
واقعا تو دنیای بچه ها هیچ محالی وجود نداره؛ همه چی شدنیه. این جمله تون به دلم نشست.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۸۱۷
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ
من اینو میخوام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی آدرسمو نمیخواد Big GrinBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۶۸۱۸
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sara9009
ارسال: #۲۶۸۱۹
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
دلم میخواد یه سوالی بپرسم
ولی یه مدیری میاد(اشاره به مدیر خاصیم نباشه) میگه اینجا نپرس Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sara9009
ارسال: #۲۶۸۲۰
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دلم میخواد یه سوالی بپرسم
ولی یه مدیری میاد(اشاره به مدیر خاصیم نباشه) میگه اینجا نپرس Sad
من هم سوال دارم نمی تونم بپرسمSmile
آخه تاپیکش هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۹,۱۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۹۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۷۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۹۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close