زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۵۲۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
همه آدم ها مانندِ ماه هستند،
قسمتِ تاریکی دارند که هرگز به کسی نشان نمی دهند ...

"مارک تواین"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , jazana , Pure Liveliness , ele , samaneh@90 , tabassomesayna , samane .gh
ارسال: #۲۷۵۲۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۷۵۲۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط fo-eng.)
این متن رو خوندید چند ثانیه بهش فکر کنید:

"""امیدوارم هر جا که میری،
یه نفر مثل خودت سر راهت باشه"""

این جمله میتونه زیباترین دعای خیر و یا بد ترین نفرین ممکن باشه!!!
بنگر که برای تو،
دعاست ........یا .........نفرین...........!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , jazana , Pure Liveliness , **sara** , Bahar_HS , Menrva , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۵۲۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  همه آدم ها مانندِ ماه هستند،
قسمتِ تاریکی دارند که هرگز به کسی نشان نمی دهند ...
"مارک تواین"
بعضی وقتا که پای منافعشون میاد وسط نشون میدن اونجاست که باید بگی:
ببخشید رفیق که پشتم خنجرت رو اذیت کرد!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , sara9009
ارسال: #۲۷۵۳۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  """امیدوارم هر جا که میری،
یه نفر مثل خودت سر راهت باشه"""
برای من که دعا هست Cool

یه حساب سر انگشتی کردم، چیزی حدود ۵ ملیون دندان هایم خرج میبره، اینم برنامه ی ما تا سال آینده.
ارسال: #۲۷۵۳۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
میگن تو بوستون یه خیابون هست یه طرف خیابون دانشگاه هاروارد یه طرفش دانشگاه ام آی تی! استادم میگفت گذر از اون خیابون خیلی حس خوبی میده! ولی من اگه از اون خیابون رد بشم همش حسرت میخورم چرا من نتونستم بیام اینجا! چرا خوب درس نخوندم!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , gogooli
ارسال: #۲۷۵۳۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ
بار، سنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود

خم شدن را عار می دانم، دعا کن بشکنم....

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Saman , Aurora , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۵۳۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط sara9009.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یادم باشه.... به حرف هر آدمی اعتماد نکنم...

"این روزا بعضی ادما زیاد دروغ میگن.....
اره باید یاد بگیری به حرف هر آدمی اعتماد نکنی !
بعضی ها مثل اب خوردن دروغ میگن ، به هیچی هم که اعتقاد نداشته باشی حداقل ترسو نباش ، حداقل یه جوری دروغ بگو ادم احساس نکنه به شعورش توهین شده ، چیزی که نمیخوای بگی نگو ولی دروغ نگو ، اونم دروغایی که ادم دو روز فکر کنه که مثلا اگه راستشو میگفت چه فرقی میکرد چه سودی داشت اخه این دروغ ، دروغ رو همه میگن !اما اونجاش به آدم فشار میاد که همراه با شنیدن دروغ ، ... هم فرض بشی !
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Menrva , **sara** , Miss Sahar
ارسال: #۲۷۵۳۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اره باید یاد بگیری به حرف هر آدمی اعتماد نکنی !
بعضی ها مثل اب خوردن دروغ میگن ، به هیچی هم که اعتقاد نداشته باشی حداقل ترسو نباش ، حداقل یه جوری دروغ بگو ادم احساس نکنه به شعورش توهین شده ، چیزی که نمیخوای بگی نگو ولی دروغ نگو ، اونم دروغایی که ادم دو روز فکر کنه که مثلا اگه راستشو میگفت چه فرقی میکرد چه سودی داشت اخه این دروغ ، دروغ رو همه میگن !اما اونجاش به آدم فشار میاد که همراه با شنیدن دروغ ، ... هم فرض بشی !
دقیقااااااا ،ادم از اینش میسوزه ، دروغ رو ادم یادش میره ولی اعتماده دیگه مثل قبل نمیشههههه ، دیگه اگه طرف بگه روزه تا پنجره رو باز نکنم باورم نمیشه ، بعضی از دورغا واقعا بی ارزشن ، ادم فکر میکنه اخه دلیل دروغ گفتنش چی بود؟ چی پیش خودش فکر کرده بود....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , **sara** , sara9009
ارسال: #۲۷۵۳۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
چقدر مانشت کاربر مفتخر مذهبی/مومن داره.

درصد مذهبیون اینجا خیلی بیشتر از فروم های غیر دینی دیگه هست.

خیلی جالبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۷۵۳۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , **sara** , Bahar_HS , Menrva , sara9009
ارسال: #۲۷۵۳۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ ق.ظ
برای فردای کنکوری ها دقیقا این موقع آرزوی موفقیت دارم
راحت میشین دیگهBig Grin
مانشت شلوغ پلوغ میشه

پ.ن: لامصب انقد این حال و هوا بهم چسبیده با اینکه دکتری اصلا مد نظرم نیست ولی به خاطر حال و هوای کنکوری بودن دارم مجاب میشم شرکت کنم :| Tongue

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Aurora , MisTeR
ارسال: #۲۷۵۳۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
.................
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Menrva , MisTeR , Aurora , jazana , gogooli , **sara** , clint , sara9009 , salam5 , Parisa-SH , viase , RangiRangi , so@ , Pure Liveliness , Bahar_HS , amineh89 , tabassomesayna , blx , samaneh@90 , sajadabbasi , RASPINA , SepidehP , قاصدک۲۳ , ele
ارسال: #۲۷۵۳۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  هیچ چی هنوزم داستان میبافه، من که نتونستم کاریش کنم، بعد از این ماجرا گوش سر نه، بلکه گوش دل میسپارم به داستان هاش و خیلی هم لذت میبرم Big Grin، اصلا هم ناراحت نیستم، چون من بهش گفتم که خالی نبنده، حالا که خودش دوست داره من واسه چی باورش کنم؟
خیلی جالب گفتین : )))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sara9009
ارسال: #۲۷۵۴۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
جان اسنو زنده شد!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close