زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۴۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کسایی که برات مهم هستن تو رو خودت ببینن کافیه(حدود دو سال این برام مهم ترین چیز زندگی شد) و نتیجه ش شگفت انگیز بود.
عالی بود این متنتون.
======
کلا اگه خیلی خودمونی حرف بزنم در این باره و در شرایط خودم اینه
هر چی بهشون میگم بابا زندگی آدما فرق داره. هر کی عشقش یه چیزه.انگار با دیواره حرف میزنمBig Grin
خلاصه و خدایی هر کی رو بگیری این دوره و زمونه میتونه یه زندگی رو راه بندازه و چه میدونم یه کاری رو که باعث بشه آدم به چشم همه بیاد رو راه بندازه.اما گاهی از بین یه جمعیت زیادی یه آدمی هم هست که میخواد فکر کنه و توی همون فکرش و ایمانش از زندگی لذت میبره و توی تمام خودخواهی هاش به کسی آسیب نمیزنه. من موندم مردم چرا اینو قبول ندارن و این شخص رو ول نمیکنن.Big Grin و اگر در مسیری که بهش ایمان داره شکست میخوره بهش سرکوفت میزنن و حتی خوشحالم میشن.
کلا از آدمایی که اصلا شکست نمیخورن باید متنفر بود و به نظرم اونا مرده ی متحرکن یا خواسته هاشون اینقدر حقیره که شکست نمیخورنSmile
-----------

فکر کنم نگاه و دیدگاهامون به هم نزدیکه Smile پس از توضیح اضافه پرهیز می کنم Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۸۴۱۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چی هست؟
نمیدونم من فقط مخففش رو حدس زدم end to end باشه چون توو موارد دیگه‌ای دیدم این کلمه رو.
اینجا ظاهراً یه متد تست نرم‌افزار هست
End-to-end testing is a technique used to test whether the flow of an application right from start to finish is behaving as expected. The purpose of performing end-to-end testing is to identify system dependencies and to ensure that the data integrity is maintained between various system components and systems.

توو سخت‌افزار هم e2e و TDD داریم اما اصطلاح‌های دیگه‌ای استفاده میشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , blackhalo1989 , Riemann
ارسال: #۲۸۴۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ق.ظ
امتحان جامع دارم اواسط مرداد! خیلی بده یه درسی رو باید بخونم که بعدا برای رساله دکتری به درد نمیخوره. حداقل ۲ ماه وقتم براش هدر میره! اصلا اسم اون درس رو میشنوم افسردگی میگیرم! نمیدونم چطور شروع کنم ):

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۲۸۴۱۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ق.ظ
هه هه همین الان یه citation خوردم Big Grin الان ۱۰ تا دارم Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness , admin , blx
ارسال: #۲۸۴۱۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
یه پیشنهادی برای خودم و دوستان دارم ! ما که هر روز تقریبا یه بار و بیشتر به مانشت سر می زنیم ! یه کاری کنیم از صبح موقعی که از خواب بیدار میشیم تا لحظه ای که می خواییم بخوابیم رو اون کارهایی که انجام دادیم رو بیاییم اینجا بگیم ( مثلا آخر شب ) ! نه همه کار مثلا ۲ ساعت با net . کار کردم یا فلان ساعت رفتم بیرون یا فلان ساعت رفتم مصاحبه شغلی ( کاری که این چند وقته زیاد انجام می دم ) و ...
این کار یه رقابت هم بین ما ایجاد می کنه مثلا یکی بیاد بگه چهار ساعت شبکه خوندم یا روی فلان مقاله کار کردم خوب باعث میشه اونی که این کار رو نکرده ترغیب بشه اونم بیشتر تلاش کنه ! و هم بعد از یه مدت خود به خود هدفمند و با نظم میشیم !

اول صبحی چه فکری به سرم زد .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۴۱۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ
لامبورگینی آونتادور رو میشه وارد ایران کرد؟ حجم موتورش مشکل نداره؟ تو مناطق آزاد میشه ازش استفاده کرد؟ تو بقیه مناطق چطور؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۴۱۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لامبورگینی آونتادور رو میشه وارد ایران کرد؟ حجم موتورش مشکل نداره؟ تو مناطق آزاد میشه ازش استفاده کرد؟ تو بقیه مناطق چطور؟

اصلا فرض کن مجوز ورودش باشه کی قدرت خرید اینا رو داره اینا برای بچه های بالاست والا الانم تو شهرک غرب تهران ماشین هایی می بینم که اسمش رو هم بلد نیستیم بالای ۲ میلیارد Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۴۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لامبورگینی آونتادور رو میشه وارد ایران کرد؟ حجم موتورش مشکل نداره؟ تو مناطق آزاد میشه ازش استفاده کرد؟ تو بقیه مناطق چطور؟
اصلا فرض کن مجوز ورودش باشه کی قدرت خرید اینا رو داره اینا برای بچه های بالاست والا الانم تو شهرک غرب تهران ماشین هایی می بینم که اسمش رو هم بلد نیستیم بالای ۲ میلیارد Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
میخوام دیگه در مصرف شیر طالبی و پیتزا رست بیف صرفه جویی کنم و پولامو جمع کنم یه آوانتادور بخرم. Big GrinTongue
گفتم اگه نمیشه وارد کنن که دیگه به خودم سختی ندم، بچسبم به همون شیر طالبی و رست بیف.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۴۱۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لامبورگینی آونتادور رو میشه وارد ایران کرد؟ حجم موتورش مشکل نداره؟ تو مناطق آزاد میشه ازش استفاده کرد؟ تو بقیه مناطق چطور؟
میخوام دیگه در مصرف شیر طالبی و پیتزا رست بیف صرفه جویی کنم و پولامو جمع کنم یه آوانتادور بخرم. Big GrinTongue
گفتم اگه نمیشه وارد کنن که دیگه به خودم سختی ندم، بچسبم به همون شیر طالبی و رست بیف.
شما چقدر حقوق می گیری؟Big Grin فکر کنم تا اون موقع خز شده باشه.
حالا شما پولش رو جمع کن تا اون موقع هزار تا اتفاق در قانون ها می افته

وبلاگه. معتبر که نیست ولی خب شاید انگیزه بهتون داد. برای سال ۹۲Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸۴۲۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  شما چقدر حقوق می گیری؟Big Grin فکر کنم تا اون موقع خز شده باشه.
حالا شما پولش رو جمع کن تا اون موقع هزار تا اتفاق در قانون ها می افته

وبلاگه. معتبر که نیست ولی خب شاید انگیزه بهتون داد. برای سال ۹۲Smile
نه، نمیشه، گرونه. با شیر طالبی و رست بیف نمیشه خریدش. بهتره برم سراغ مورسیه لاگو، هم ارزون تره، هم افت قیمتشو کرده.Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۸۴۲۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میخوام دیگه در مصرف شیر طالبی و پیتزا رست بیف صرفه جویی کنم و پولامو جمع کنم یه آوانتادور بخرم. Big GrinTongue
با صرفه در مصرف شیرطالبی و پیتزا نمیشه آوانتادور بخری. ولی توو مصرف خاویار و برگر نیویورکی صرفه‌جویی کنی میشه Big Grin

یاد هیری ویریِ بحران کم آبی افتادم که پیش‌بینی میشد ۲۰ سال دیگه ملت از تشنگی بمیرن، این وسط هم تأکید میکردند جمعیت کم هست زیاد کنید. توو تاکسی یه بابای شاکی گفت آب کم هست، جمعیت هم کم هست پس ۱۵۰ میلیون کنید. استدلالش هم این بود که ۱۵۰ میلیون نفر صرفه‌جویی کنند آب بیشتری ذخیره میشه نسبت به اینکه ۸۰ میلیون نفر صرفه جویی کنند Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۴۲۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میخوام دیگه در مصرف شیر طالبی و پیتزا رست بیف صرفه جویی کنم و پولامو جمع کنم یه آوانتادور بخرم. Big GrinTongue
با صرفه در مصرف شیرطالبی و پیتزا نمیشه آوانتادور بخری. ولی توو مصرف خاویار و برگر نیویورکی صرفه‌جویی کنی میشه Big Grin
آره. باید کمتر ریخت و پاش کنم بلکه بتونم آوانتادوری آی ایتی (bmw i8) چیزی بخرم. Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۸۴۲۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
ایام امتحانات...
اصلاً یه چیزائی یاد آدم میفته که سال به ۱۲ ماه یادش نمیفته. داری پاراگراف اول صفحه ۸۶ کتاب پردازش موازی رو می خونی یهو یاد حرف فلانی میفتی. بعد از فکر کردن کامل به حرفش برمیگردی سر پاراگراف اول. پاراگراف دوم رو هم میخونی. به کلمه دوم پاراگراف سوم که میرسی یاد فلان خاطره میفتی...
ارسال: #۲۸۴۲۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
دلم خوش به بهار پیش رو بود
بهارم رفت و یارم نیومد
Big GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۲۸۴۲۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلم خوش به بهار پیش رو بود
بهارم رفت و یارم نیومد
Big GrinBig GrinBig Grin
اون قرار نیست بیاد تو باید بیاریش در ضمن بیشتر فصل خزان میاد نه فصل بهار اگه فصل خزان هم نیومد باید بی خیال شی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close