زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۵۱۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آقای Milestone شما در مانشت چی رو می گیری نیم فاصله می شه ما هرچی رو امتحان کردیم نشد.
با اجازه کاربر مایلستون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به جز آن ۰۱۵۷ بقیه رو امتحان کرده بودم نشده بود...آن هم می•زنم این طوری نقطه می اندازهSmile
shift+ctrl+2رو بزنی نیم‌فاصله میفته

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۸۵۱۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  امروز بابام رفته بود میوه فروشی میوه بخره. وقتی برگشت من طبق معمول بین میوه ها چشمم دنبال گیلاسام می گشت اما یهو دیدم یه عالمه توت فرنگی بین میوه هاست. بابام گفت میوه فروشه اول می داد ۱۰ تومن اما بعدش به خاطر دو روز تعطیلی پیش رو و خراب نشدن میوه هاش داد ۵ تومن که زیاد ببرم.
اونوقت من الآن دارم فکر می کنم نرخ سود قانونی میوه فروشی ها تو این مملکت چقدره؟ طرف دیگه میوه هاش رو زیر قیمت خرید خودش که نمی فروشه. وقتی یکدفعه قیمت میوه اش رو از ۱۰ می رسونه به ۵ یعنی احتمالاً در حالت عادی داره ۲ برابر قیمت خریدش می فروشه! :|

کل محصول توت فرنگیشو که ۵ تومن نفروخته. احتمالا سودش رو روی توت فرنگی ها کرده و آخرای بارش بوده .
ارسال: #۲۸۵۱۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آقای Milestone شما در مانشت چی رو می گیری نیم فاصله می شه ما هرچی رو امتحان کردیم نشد.
با اجازه کاربر مایلستون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به جز آن ۰۱۵۷ بقیه رو امتحان کرده بودم نشده بود...آن هم می•زنم این طوری نقطه می اندازهSmile
مگر اینکه با Tray layout،... بشه همین جوری نمی شه
با لی اوت Persian (Standard) تو ویندوز ۱۰ میشه نیم‌فاصله رو با shift+space انداخت.

ارسال: #۲۸۵۱۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
با اجازه کاربر مایلستون:

shift+ctrl+2رو بزنی نیم‌فاصله میفته
برای من نمی افتهSmile
shift+ctrl+2 در پاورپوینت نیم فاصله می اندازه اینجا هیچی نمی شه
ارسال: #۲۸۵۲۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  امروز بابام رفته بود میوه فروشی میوه بخره. وقتی برگشت من طبق معمول بین میوه ها چشمم دنبال گیلاسام می گشت اما یهو دیدم یه عالمه توت فرنگی بین میوه هاست. بابام گفت میوه فروشه اول می داد ۱۰ تومن اما بعدش به خاطر دو روز تعطیلی پیش رو و خراب نشدن میوه هاش داد ۵ تومن که زیاد ببرم.
اونوقت من الآن دارم فکر می کنم نرخ سود قانونی میوه فروشی ها تو این مملکت چقدره؟ طرف دیگه میوه هاش رو زیر قیمت خرید خودش که نمی فروشه. وقتی یکدفعه قیمت میوه اش رو از ۱۰ می رسونه به ۵ یعنی احتمالاً در حالت عادی داره ۲ برابر قیمت خریدش می فروشه! :|
کل محصول توت فرنگیشو که ۵ تومن نفروخته. احتمالا سودش رو روی توت فرنگی ها کرده و آخرای بارش بوده .
علاوه بر دلیل کاربر codin ممکنه آدم با انصافی بوده و براش مهم بوده که میوه اصراف نشه برای همین زیر قیمت داده.
ممکنه بین از بین رفتن میوه (و فروش با قیمت خیلی پایین) و فروش زیر قیمت، اون راه حلی رو انتخاب کرده که ضررش کمتره یعنی فروش زیر قیمت.

ارسال: #۲۸۵۲۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ
آره این ها نفروشن باید بریزن دور می گه بگذار زیرقیمت بفروشم یه چیزی گیرم بیاید
ارسال: #۲۸۵۲۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
همگی درست می فرمائید.
ارسال: #۲۸۵۲۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  گفتی نیم فاصله یاد بدبختی های تز افتادم.

احتمالا نمره تز شما رو به خاطر عدم استفاده از نیم‌فاصله کم کردند! Big GrinCool

(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای من نمی افتهSmile
shift+ctrl+2 در پاورپوینت نیم فاصله می اندازه اینجا هیچی نمی شه

منم همون CTRL + SHIFT + 2 OR 3 رو می‌زنم همه جا ولی راست می‌گید! برای منم یه چند روزی توی همه نرم افزارها کار می‌کرد جز صفحات وب! خیلی دنبال علتش بودم ولی پیدا نکردم، البته فکر کنم یه سری تنظیمات مرورگر رو Reset کردم تا درست شد، یادم نیست، ولی اون زمان موقتا نوشته‌هام رو تو Notepad می‌نوشتم و بعد تو ویرایشگر اینجا یا ایمیل Paste می‌کردم که جالب نبود ولی اجباری بود دیگه.
ارسال: #۲۸۵۲۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
هدف پول نیست ! پول هیچ ارزشی ندارد.
ارزش از رویاهایی می آید که پول کمک می کند بدستش آورید.

رابرت کیوساکی
(نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر بی پول)
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Bahar_HS , fo-eng , shamim_70 , **sara**
ارسال: #۲۸۵۲۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ
رسیدن به هدف اگه از راه نارو زدن به دیگران باشه هیچ ارزشی نداره اگه ما به دوست خودمون دروغ گفتیم و سرش کلاه گذاشتیم باید به انسان بودن خودمون شک کنیم خیلی ها واسه خودشون توجیح می کنند اما بدونن که سر هر کی رو کلاه بذاری سر خدا و خودتو که دیگه نمی تونی کلاه بذاری و مطمئنا یه روز جواب کارتو میگیری بهش میگن قانون کار ما!
اگر هیچ بلای سرت نیومد یادت باشه خیلی وقتا بلا بدبختی نیست شاید بلا اون اتفاق خوبی بوده که برات نیافتاده

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA , fo-eng , Potential , pezhman.m-AI , diligent , ele , **sara** , همیلا
ارسال: #۲۸۵۲۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خیلی وقتا بلا بدبختی نیست شاید بلا اون اتفاق خوبی بوده که برات نیافتاده
عالی گفتید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , **sara**
ارسال: #۲۸۵۲۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ
آقا من قبلا براش تاپیک زدم گفتید بچه ای درست تموم شد بیا. خب حالا درسم تمومه تا دو سه ماه دیگه. با مدرک ارشد میشه دانشگاه آزاد توی تهران واحد درست حسابی مثل آمار و احتمال تدریس کرد؟
مرسی اه.
ارسال: #۲۸۵۲۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اما اصولش این هست که اول بنویسید، جای اعداد رو خالی بذارید، بعد شبیه‌سازی‌ها رو انجام بدید. اینطوری اولاً کار اضافی انجام نمیدید، دوماً متوجه میشید که دقیقاً چیا لازم دارید. بسیار هم زودتر کار به اتمام میرسه.
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چطور شد؟ متوجه نشدمHuh
اغلب دانشجوها کلی شبیه‌سازی انجام میدن، بعد شروع می‌کنند به نوشتن مقاله یا پایان‌نامه. بعد به کارهای پیشین یا نوشتن بخش proposed method که میرسن تازه یادشون می‌افته که چی لازم هست و دوباره شبیه‌سازی و ... و این فرایند بارها تکرار میشه. مخصوصاً وقتی بین شبیه‌سازی‌ها و نوشتن بیش از یکی دو ماه فاصله بیفته، یادآوری اینکه چیکار کرده بودم و فلان پارامتر چند بود و ... خیلی سخت و یا وقت‌گیر هست.
اول باید چکیده رو نوشت، بعد مابقی مقاله، و بعد یا در حین نوشتن بخش experimental setup and results اون موقع شبیه‌سازی‌ها رو انجام میدن و الا کلی اضافه‌کاری میشه. ممکن هست اولش سخت باشه اما اصولی هست و بعدش سرعت آدم رو چند برابر میکنه. البته بعضی مواقع یه شبیه‌سازی اولیه لازم هست که مثلاً شما بدونید میزان حافظه‌ی مورد نیاز یک الگوریتم رو بهبود دادید یا سرعت اون رو، تا پایان‌نامه یا مقاله رو با اون theme جلو ببرید، ولی هر چی وارد جزئیات بشید بیشتر ضرر کردید چون تجربه نشون داده که استفاده نخواهند شد و چیزای دیگه‌ای لازم خواهد شد.
من فقط یک استاد رو میشناسم که این موارد رو ریز به ریز با دانشجوها کار میکنه و قصد داره بهشون یاد بده. بقیه اصلاً بود و نبود دانشجو براشون مهم نیست... وای به حال بقیه‌ی دانشگاه‌ها.

(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  گفتی نیم فاصله یاد بدبختی های تز افتادم.
بله بله Big Grin

(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آقای Milestone شما در مانشت چی رو می گیری نیم فاصله می شه ما هرچی رو امتحان کردیم نشد.
منم نمی‌دونم چند وقت پیش قاطی کرده بود ولی الان درست شده. توو notepad یا سریع‌تر از اون توو run ویندوز به فارسی ctrl+shift+2 رو بزنید و بعد کپی کنید توو حافظه باشه، پیست کنید!

الان که بحث علائم نگارشی شد برگشتم به پست‌هام نگا کردم، با وسواس خاصی رعایت کردم، حتی تنوین‌ها رو. به افتخار خودم Cool
ولی خب بعضی وقتا ضایع میشه، مثلاً "می‌گویم" رو به صورت "می‌گیم" نوشتن خوانایی‌ش رو کم می‌کنه چون چشم خواننده عادت نکرده به "می‌گیم"، واسه همین "میگیم" یا "میدیم" به نظرم بهتر از "می‌گیم" یا "می‌دیم" خونده میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۸۵۲۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  رسیدن به هدف اگه از راه نارو زدن به دیگران باشه هیچ ارزشی نداره اگه ما به دوست خودمون دروغ گفتیم و سرش کلاه گذاشتیم باید به انسان بودن خودمون شک کنیم خیلی ها واسه خودشون توجیح می کنند اما بدونن که سر هر کی رو کلاه بذاری سر خدا و خودتو که دیگه نمی تونی کلاه بذاری و مطمئنا یه روز جواب کارتو میگیری بهش میگن قانون کار ما!
اگر هیچ بلای سرت نیومد یادت باشه خیلی وقتا بلا بدبختی نیست شاید بلا اون اتفاق خوبی بوده که برات نیافتاده

دقیقا. من الان دارم به گذشته نگاه میکنم اون همکلاسی های لیسانس م که خیلی خوب بودن و به همه کمک میکردن الان خیلی موفق شدن. اونایی که (بد بودن) از نظر من ناموفق هستن. کلا هر بدی یا خوبی تو این دنیا کنیم به خودمون برمیگرده! خیلی هم به این موضوع اعتقاد دارم چون همیشه میبینم این اتفاقات رو!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , barca
ارسال: #۲۸۵۳۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +کاربر بلک منظور من به پس اندازتون برای خرید لامبورگینی آونتادور برمیگشت نه بحث هایی که کاربر بهنام منظورشون .
شوخی کردم بابا ببخشید Smile تازه پز گیلاس خوردن رو اینجا میدید هر چی بگم حق با من هست. خدائیش پریشب خواستم بخرم، ۱۸ تومن بود، طوری فرار کردم فروشنده فکر کرد چه خبری بهم دادند! رفتم از خیلی دور هندونه خریدم :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Pure Liveliness , NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close