زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۳۸۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط Potential.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من خودم از سوتی سرهنگ علی فر کلی خندیدم Big Grin
اما خدایی یه کم منصف باشیم اون کسی که باعث این سوتی شده میگه اطلاعات ویکی پدیا معتبر نیست! خوب کی غیر معتبرش میکنه؟ یه ادم بی وجدانی مثل تو برای خنده
ما می خندیم اما شخصیت و ابروی یکی داره ویران میشه!

واقعا... خیلی بی فرهنگ هستن بعضی ها! مثلا من دارم تو ریسرچ میگم آره جمع سپاری خوبه و... بعد این مثال ها رو میبینم حتی از ریسرچ نا امید میشم!
اینایی هم که میگن ویکی پدیا معتبر نیست مفهوم وب۲ رو درک نکردن کلا اینا باید دور اینترنت رو خط بکشن چون یه تهدید هستند برای پیشرفت!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۹۳۸۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سی پی یوش دو تا هسته فیزیکی داره ها. در جریانی که؟
چهار thread داره، برا کار من کافیه. ران نمیذارم باهاش که.
سری Bش شاید ۴ هسته داشته باشه اما مصرف توانش وحشتناک خواهد بود.
ارسال: #۲۹۳۸۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سی پی یوش دو تا هسته فیزیکی داره ها. در جریانی که؟
چهار thread داره، برا کار من کافیه. ران نمیذارم باهاش که.
سری Bش شاید ۴ هسته داشته باشه اما مصرف توانش وحشتناک خواهد بود.
گفتم چون core i7 هست گول نخوری یه وقت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۳۸۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
بعضی حرفا رو ادم می خونه به قولن مرغ پخته خندش میگره! Big Grin
کسی که تنها و تنها یک انتخاب داشته چطور میتونه بگه که من این رو ترجیح دادم؟ به بقیه هم نقش توصیه کننده رو بازی می کنه! خیلی جالبه! دارم به این فک می کنم خودشم حرفای خودشو باور میکنه؟ Big Grin
حافظ در مورد این ادمای بازیگر میگه:
فردا که پیشگاه حقیقت شود پدید
شرمنده ره روی که عمل بر مجاز کرد

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۳۹۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  گفتم چون core i7 هست گول نخوری یه وقت.
خداوندگار کیفیت هستند لپتاپای سونی. البته از وقتی وایو از سونی جدا شد دیگه صادرات نداشته، نمیدونم هنوزم همونطوری باشن

این سورفیس‌های مایکروسافت هم جالب توجه هستند اما یه امکاناتی داره که به درد من نمیخوره و فقط پول از جیب میره. صفحه‌ی لمسی و جدا شدن کیبورد و ... رو میخوام چیکار.
ارسال: #۲۹۳۹۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه از دیتابیس رابطه ای با نود استفاده بشه چیز خوبی از آب در نمیاد؟
البته من نه با نود کار کردم نه با مونگو ولی چیزی که به ذهنم میرسه اینه که با نود سریع میشه یه api نوشت که به راحتی میشه scale کرد اونو و معمولا اپ هایی که از این تکنولوژی ها استفاده میکنن خیلی مدل پیچیده ای ندارن و میشه همه چیز رو خیلی ساده در نظر گرفت

باز میگم نه nosql کار کردم نه node ولی سوال انگولاری داشتی در خدمتم .

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  این سورفیس‌های مایکروسافت هم جالب توجه هستند اما یه امکاناتی داره که به درد من نمیخوره و فقط پول از جیب میره. صفحه‌ی لمسی و جدا شدن کیبورد و ... رو میخوام چیکار.
سرفاس مفت گران است، من دوستم داره وقتی رزولوشن رو میزاری ۳۰۰۰ در ۲۰۰۰ همه چیز ریزه میشه کلا جالب نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۳۹۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  البته من نه با نود کار کردم نه با مونگو ولی چیزی که به ذهنم میرسه اینه که با نود سریع میشه یه api نوشت که به راحتی میشه scale کرد اونو و معمولا اپ هایی که از این تکنولوژی ها استفاده میکنن خیلی مدل پیچیده ای ندارن و میشه همه چیز رو خیلی ساده در نظر گرفت

باز میگم نه nosql کار کردم نه node ولی سوال انگولاری داشتی در خدمتم .
منم میخوام باهاش یه api بنویسم. چطوری اسکیل میشه؟
چه مزیتی داره که یه api رو با نود بنویسم به جای اینکه مثلا با لاراول بنویسم؟
یه سوال ژانگولری هم دارم: اگه نیم لیتر شیر طالبی رو با یه پیتزا رست بیف بزرگ بخورم چی میشه؟ Big Grin

پ.ن: خداحافظ اوبونتو. سلام یه توزیع دیگه (احتمالا یکی از اینا: deepin, elementary os, debian, mint, fedora, opensuse)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۳۹۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط nina.)
یاد قدیما بخیر
ارسال: #۲۹۳۹۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه مزیتی داره که یه api رو با نود بنویسم به جای اینکه مثلا با لاراول بنویسم؟
بحث async و این چرت و پرتا و non blocking IO model ، البته دقیق نمیدونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۳۹۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دکتر X جلو همه ما به دانشجوش میگفت تو نمیخاد بیای کلاس من رو! Undecided برو آزمایشگاه بجاش؛ اخرشم یه ۲۰ خشگل میزاشت تو کارنامه ش Big Grin Dodgy
ایشون دکتر خ...(حرف اول فامیلشون) نیستن احیانا؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۹۳۹۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ق.ظ
دعای روز دهم ماه مبارک رمضان :

بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْمُتَوَکِّلِینَ عَلَیْکَ وَ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْفَائِزِینَ لَدَیْکَ وَ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْمُقَرَّبِینَ إِلَیْکَ بِإِحْسَانِکَ یَا غَایَةَ الطَّالِبِینَ

خدایا مرا در این ماه از توکل کنندگان، و از رستگاران نزد خود، و از مقرّبان درگاهت قرار بده، به احسانت اى هدف جویندگان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alirezaei
ارسال: #۲۹۳۹۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ق.ظ
وقتی یه نفری که فکر میکنی یه زمانی دوست بده باهات و الان کیلومترها کیلومتر ازت دوره حتی جواب ایمیلتو نمیده. هی خودتو قانع میکنی شاید سرش شلوغه شاید فراموش کرده شاید.... حس بدیه خلاصه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , kilookiloo , Saman , afrooz-OMD , diligent , **sara**
ارسال: #۲۹۳۹۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط artmiss.)
سلام بچه ها
دوستان متخصص فوتبال بازیای امروزو پیش بینی کنن لطفا

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  وقتی یه نفری که فکر میکنی یه زمانی دوست بده باهات و الان کیلومترها کیلومتر ازت دوره حتی جواب ایمیلتو نمیده. هی خودتو قانع میکنی شاید سرش شلوغه شاید فراموش کرده شاید.... حس بدیه خلاصه.

به این چیزا فکر نکن، اگه بدونی که اون طرف داره اوقاتشو با یکی دیگه پر میکنه و تو داری اوقاتتو با فکر کردن به اون پر میکنی... دیگه بهش فکر نمیکنی.

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بعضی حرفا رو ادم می خونه به قولن مرغ پخته خندش میگره! Big Grin
کسی که تنها و تنها یک انتخاب داشته چطور میتونه بگه که من این رو ترجیح دادم؟ به بقیه هم نقش توصیه کننده رو بازی می کنه! خیلی جالبه! دارم به این فک می کنم خودشم حرفای خودشو باور میکنه؟ Big Grin
حافظ در مورد این ادمای بازیگر میگه:
فردا که پیشگاه حقیقت شود پدید
شرمنده ره روی که عمل بر مجاز کرد

یادمه یه زمانی یه بابایی متخصص فوتبال بود... شما بازیا رو پیش بینی کن فیض ببریم Smile

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

ارسال: #۲۹۳۹۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دکتر X جلو همه ما به دانشجوش میگفت تو نمیخاد بیای کلاس من رو! Undecided برو آزمایشگاه بجاش؛ اخرشم یه ۲۰ خشگل میزاشت تو کارنامه ش Big Grin Dodgy
ایشون دکتر خ...(حرف اول فامیلشون) نیستن احیانا؟ Big Grin
آفرین؛ آورین! Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina
ارسال: #۲۹۴۰۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
از بچه های ارشد ایا کسی توو زمینه trustکار کرده؟یا کسی رو بشناسه ک دراین زمینه کارکرده باشه؟؟؟
یعنی هیچکس اینجا نبود؟؟یا هیچکسوهیچکس ک کار کرده نمیشناسه؟؟دی:

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close