زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۶۶۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ ب.ظ
دلیل این موضوع رو اصلا نمیدونم
ولی یکی از کارایی که وقتی که ذهنم درگیره میکنم اینه که
میام حرف های شماهارو اینجا میخونم :/ و جالب ترش اینجاس که هیچ وقتم
هیچ چیزی اینجا نگفتم اینم اولین حرفم بود Big Grin.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirdeljuyi
ارسال: #۳۷۶۶۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چرا وقتو میذارید روی بازی های بی کیفیت؟! Dodgy Smile
(عکسو قبلا تو تاپیک جک و طنز دیدم برداشتم)
اینا همش تقصیر سنجشه Undecided

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۷۶۶۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ
عاشقان را سرِ شوریده به پیکر عجب است
دادن سر نه عجب، داشتن سر عجب است
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , salam5
ارسال: #۳۷۶۶۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ
یکی گفته از ۲۰ نفر اول ریاضی و تجربی ۱۹ نفر پسر هستن. اون یکی گفته نگاه جنسیتی نداشته باشید!
یعنی طرف آمار رو جنسیتی میبینه. بعد اگه بگم بالای ۵۰٪ داوطلبا دختر هستن، اینم نگاه جنسیتی میشه؟
یه سری دارن از اونور بوم میفتن. شک دارم بدونن قضیه چیه اصلا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , hun73r.9h0s7 , Riemann , diligent , kilookiloo , anne.shirley , saeidkhan , ezra
ارسال: #۳۷۶۷۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۳ ب.ظ
باز سر خلیج فارس و عربی رای گیری شده
فعلا کشور های عربی جلوترن
ما که رای دادیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۶۷۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  باز سر خلیج فارس و عربی رای گیری شده
فعلا کشور های عربی جلوترن
ما که رای دادیم

سایتش معتبر نیست:‌

حتی آدرس هم نداره!

سپاس‌گزاری شده توسط: miss.rad
ارسال: #۳۷۶۷۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ
حرف می زنند همه با هم
نبوده ام
نبوده ای
هست یافته ایم
نظم یافته ایم
شکل یافته ایم
زمان یافته ایم
صورت یافته ایم
بچه ای
جوان خواهی شد
پیر خواهی شد
رها خواهی کرد
از این در آمدی
از آن در بیرون خواهی شد
امتحان می شوی
جریمه می شوی
شاد می شوی
غمگین می شوی
راه میروی
خسته می شوی
آب می خوری
نان می خوری
نقشه می کشی
نفس می کشی
دم می گیری و دم پس می دهی
ساختم اینجا را تا مرا بیابی
حرف زدم با تو از میان آب، از میان چشم ها تا مرا بیابی
کور نمانی
بنا شوی
پران شوی
با من شوی
نور شوی
#فیلم وزنه های بی وزن
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۳۷۶۷۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی گفته از ۲۰ نفر اول ریاضی و تجربی ۱۹ نفر پسر هستن. اون یکی گفته نگاه جنسیتی نداشته باشید!
یعنی طرف آمار رو جنسیتی میبینه. بعد اگه بگم بالای ۵۰٪ داوطلبا دختر هستن، اینم نگاه جنسیتی میشه؟
با اجازتون share کردم این مطلب را !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۶۷۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ
یادی کنیم از کاربرهایی که دیگه نمیان.

پ.ن: انقدر پست هاشون رو پاک کردن تو این تاپیک که دیگه نمیشه بحث ها رو دنبال کرد.

ارسال: #۳۷۶۷۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط Paraande.)
گوگل یک کارمند خود را که با انتشار نامه‌ای درباره «تفاوت‌های بیولوژیک زن و مرد» جنجال آفرین شده بود، اخراج کرد.

این کارمند که یک مهندس است هفته گذشته مطلبی در شبکه داخلی شرکت گول منتشر و ادعا کرده بود زن‌ها به دلایل «بیولوژیکی» علاقه چندانی به کدنویسی و مسائل فنی ندارند و همین موضوع دلیل «حضور کمرنگ آنها در عرصه تکنولوژی» است. وی در این مطلب ۱۰ صفحه‌ای نوشته بود که «توانایی‌های مردان و زنان به دلیل مسائل بیولوژیک متفاوت است و همین موضوع حضور نامساوی زنان و مردان در دنیای فناوری و مناصب رهبری را توجیه می کند.»

بسیاری از کارمندان گوگل نویسنده را به «جنسیت گرایی» متهم کردند و متن وی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

با اینکه در ابتدا گوگل این مطلب «اظهار نظر شخصی نویسنده» خوانده بود اما پس از رسانه‌ای شدن محتوی، گوگل بخشی از آنرا «ناقض مقررات داخلی شرکت» دانست و او را اخراج کرد.

منبع خبر :

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۷۶۷۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  گوگل یک کارمند خود را که با انتشار نامه‌ای درباره «تفاوت‌های بیولوژیک زن و مرد» جنجال آفرین شده بود، اخراج کرد.

این کارمند که یک مهندس است هفته گذشته مطلبی در شبکه داخلی شرکت گول منتشر و ادعا کرده بود زن‌ها به دلایل «بیولوژیکی» علاقه چندانی به کدنویسی و مسائل فنی ندارند و همین موضوع دلیل «حضور کمرنگ آنها در عرصه تکنولوژی» است. وی در این مطلب ۱۰ صفحه‌ای نوشته بود که «توانایی‌های مردان و زنان به دلیل مسائل بیولوژیک متفاوت است و همین موضوع حضور نامساوی زنان و مردان در دنیای فناوری و مناصب رهبری را توجیه می کند.»

بسیاری از کارمندان گوگل نویسنده را به «جنسیت گرایی» متهم کردند و متن وی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

با اینکه در ابتدا گوگل این مطلب «اظهار نظر شخصی نویسنده» خوانده بود اما پس از رسانه‌ای شدن محتوی، گوگل بخشی از آنرا «ناقض مقررات داخلی شرکت» دانست و او را اخراج کرد.

منبع خبر :

سلام البته به تازگی یه مقاله ای در این زمینه منتشر شده که به این موضوع به صورتکاملا علمی می پردازه

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
ارسال: #۳۷۶۷۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ
آهنگ je te dis tout - Mylene Farmer منو به فرانسوی علاقه مند کرد! قبلا دوست نمی داشتم
به DNA میگن ADN Smile ( قبلا تو کتاب شیمی ها هم اول کلمه اسید رو میگفتن بعد اسمش رو )

[میتونید برای دانلود اهنگ از این بات استفاده کنید moozikestan_bot]
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley
ارسال: #۳۷۶۷۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ
حتی آدرس هم نداره!
[/quote]
Confused
نمیدونستم
خوب شد گفتیدAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۶۷۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Doctorwho نوشته شده توسط:  سلام البته به تازگی یه مقاله ای در این زمینه منتشر شده که به این موضوع به صورتکاملا علمی می پردازه

سلام مقاله جالبی بود ممنون از به اشتراک گذاری.
ارسال: #۳۷۶۸۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  پسرخاله ام زنگ زده بهم و میگه مدتهای زیادی هست از دخترعمه ات خوشم میاد. زنگ بزن به مامانم و دخترعمه ات را به مامانم معرفی کن و بگو خیلی به هم میخورن و کلی تعریف کن از دخترعمه ات. بهش گفتم تو هنوز پخته نشدی برای زن گرفتن و زوده برات به دلیل اینکه دخترعمه من دوسال ازت بزرگتره و همچنین اینکه کارت هنوز ثابت نیست. اول چندتا ناسزا بارم کرد بعد گفت کاری که بهت میگم بکن. حالا قراره زنگ بزنم به خاله ام و کارآگاه بازی در بیارم معرفی کنم. من یه تفکری که دارم دوست ندارم همسرم از خودم کوچکتر باشه حس خوبی ندارم فکر نمیکنم بتونم مطیع پسری باشم که از خودم کوچکترم. پسرخاله ام گفت تفکر احمقانه ات برای خودت نگهدار و کاری که بهت میگم انجام بده . خدا ایشالله همه جوونها را عاشق کنه و بهم برسونه به حق پنج تن TongueSmile
پس با این حساب اگه یه پسر بخواد فقط لیسانس بگیره و سربازی بره میشه ۲۴ سالش و لااقل یه سال هم طول می کشه تا کارش ثابت بشه و میشه ۲۵ سالش. اگه یه سال هم بخواد خواستگاری بره میشه ۲۶ سالش. یعنی حداقل سن ازدواج برای یه پسر ۲۶ سال هست دیگه؟ تقریبا پسری رو در اطرافم سراغ ندارم که سن نیاز به همسرش به ۲۶ سال رسیده باشه، همه زودتر بوده.

پ.ن: به بقیه این پست کار ندارم. صرفا همین کار ثابت برام جالب بود.
پ.ن۲: این محاسبات دست پایین بود. مثلا قرار نیست تا دفترچه رو فرستاد اعزام بشه به سربازی یا اگه بخواد ارشد بخونه ۲ سال دیگه هم میاد روش.

منظورم از کار ثابت استخدام شدن و ... نبود . شرایط پسرخاله من فرق داره. ایشون همسن من هست و دیپلم که گرفت برای لیسانس رفت انگلیس. چهارسال انگلیس بود ولی خیلی اذیت شد چون وابستگی به خونواده داشت تحمل کرد اون موقع بهش میگفتیم اونجا بمون و ارشد بخون و همونجا بمون ولی نتونست و برگشت. موقعی هم که برگشت اومد چندوقت بمونه و بعد بره ولی توی دوران اقای احمدی نژاد بود و روابط ایران و انگلیس بهم خورد و نتونست بره خیلی سرخورده شد .مدتی اینجا تلاش کرد کار پیدا کنه نشد. گفت مجدد میشینم میخونم همینجا .یک ترم درس میخوند ترم دیگه انصراف میداد. از لحاظ فرهنگی هم چون مدتی انگلیس بود شخصیتش بهم ریخته بود میخواست بمونه همینجا ولی نمیتونست و فرهنگ اینجا نمیتونست بپذیره . مدتی رفت فلسفه خوند. مدتی رفت فیزیگ خوند! بعد میگفت میرم حقوق میخونم. مدتی آیلتس تدریس میکرد یجورایی نمیدونست چکار میخواد بکنه و همیشه که با من حرف میزنه میفهمم خیلی ریخته بهم . به همین خاطر بهش گفتم کار ثابتی نداری و هنوز نمیدونی میخواهی چکار کنی. با این شرایط بنظر شما من راهکار اشتباهی بهش دادم؟!

(۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من یه تفکری که دارم دوست ندارم همسرم از خودم کوچکتر باشه حس خوبی ندارم.
این تفکر هست همیشه منم دارم، ولی اگه از یکی ک از خودت کوچکتر باشه خوشت بیاد چی؟!

اینکه کسی از سن کمتر خوشش بیاد بنظرم از همون اول توی فکر این نبود که لزوم همسرش باید بزرگتر از خودش باشه
ولی این فکر از همون اول تو ذهن من جای گرفته و برای همین از پسری که کوچکتر از خودم باشه حسی بهش پیدا نمیکنم که بخواد به فکر کردن در موردش برسه اگر هم خوشم میاد اینقدر با خودم مقابله میکنم که نتونم بپذیرم اون فرد میتونه همسر من بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close