زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۶۶۱
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  تجویز پزشک:کاربر بلک ،سرما خوردی ،اون جوجه در اوتارت میتونی برای طبخ اماده کنی یه سوپ جوجه خوش طعم همراه با ادویه و هویج و ورمیشل و سیب زمینی ریز ریز شده دوای درد سرماخوردگی.
نه بابااااااااااااااااااااااااااااااااا
سرما خوردگی؟! شوخی می کنی؟! Smile
دیر به دیر سرما میخورم. یه بار که چند سال سرما نخوردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan
ارسال: #۳۹۶۶۲
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ
همگی هروقت چایی میخورید کمی زنجبیل (خودش یا پودرش) و کمی دارچین و نبات داخلش بریزید هم خیلی خوش طعم مییشه و هم از سرماخوردگی جلوگیری میکنه. (تجویز مامان خونه)

من و اعضای خانوادمون حدود سه سال هست اصلا سرما نخوردیم. با اینکه در منطقه سردسیر زندگی میکنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan , diligent , SepidehP
ارسال: #۳۹۶۶۳
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۹۶۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  همگی هروقت چایی میخورید کمی زنجبیل (خودش یا پودرش) و کمی دارچین و نبات داخلش بریزید هم خیلی خوش طعم مییشه و هم از سرماخوردگی جلوگیری میکنه. (تجویز مامان خونه)
اتفاقا چند روزه سرماخوردم ...اونم از نوع شدید. و پای زنجبیل و دارچین را هم تجربه کردم.خیلی مفیده
+دیروز بخاری روشن کردیم Sad

یه سوال: دانشگاه شاهد خوبه؟ عکس های دانشگاه را که دیدم انگار خیلی داغون بود ؟!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۹۶۶۵
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  همگی هروقت چایی میخورید کمی زنجبیل (خودش یا پودرش) و کمی دارچین و نبات داخلش بریزید هم خیلی خوش طعم مییشه و هم از سرماخوردگی جلوگیری میکنه. (تجویز مامان خونه)
اینا که گرمه! آدم گرمیش می کنه. تازه همه رو هم با هم میخورید؟! یه دونه اش به تنهایی کافیه برای اینکه گرمیم کنه.

آواتار جدید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۹۶۶۶
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
بر عکس دوست داشتن دو طرفه که خیلی کمک میکنه و انگیزه طرفین برای غلبه بر مشکلات میشه دوست داشتن یه طرفه چیزی نیست که به سرانجام برسه من دوست داشتنهای زیادی رو اطرافم می بینم هم دو طرفه و هم یک طرفه دو طرفه ها یه جورایی خوش شانس بودن همو پیدا کردن اما یه طرفه ها واقعن چیز عذاب اوریه این قسمت بحث ناقص بود یه جور نباشه که فک کنیم هر دوست داشتنی خوبه Smile

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۹۶۶۷
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آواتار جدید Smile

الان یهویی به شدت فکرم مشغول شد که اشتراک مجموعه انتخاباتون چیه واقعااااUndecidedBig Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۹۶۶۸
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  الان یهویی به شدت فکرم مشغول شد که اشتراک مجموعه انتخاباتون چیه واقعااااUndecidedBig Grin
Top Secret CoolTongue

ارسال: #۳۹۶۶۹
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ ب.ظ
باز بحث و دعوای ازدواج بود و من نبودم :/ Big Grin
آقایون و خانوما چرا یار کشی میکنین؟ بخدا این بحثی ک میشه نمیخان به برنده کاپ قهرمانی بدن ک. مثلا من بحث پیچوندن کردم همه موضع گرفتن Big Grin مثلا خانوما هزار تا گول نمیمالن سر شوهراشون؛ خب اینم مث همونه خیانت که نکرده بیچاره Big Grin یه چند ساعت پیچونده رفته دنبال ماجراجویی.
همیشه هم بچه مثبت بودن و دست بسته و ناخن کوتاه کرده نشستن جالب نیس بنظرم. یه وقتایی هم باید حال طرف مقابلو بگیری. یه وقتایی باید اذیت ش کنی. یه وقتایی باید بترسونیش(مثل این کلیپای اینستایی). یه وقتایی دندونو ناخنتو بکار بگیری در کنار چیزای دگ. چیه زندگی ساکن صبحونه، نهار و شامی! :دی

من که پارسال یه بار سرما خوردم (ویروسی بود یا اتمی بود یا چه زهرماری بود نمیدونم)؛ یک ماه کله پا شدم و هنوز بعد از یکسال فکر میکنم به ریه هام آسیب زده.
ارسال: #۳۹۶۷۰
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط nina69.)
سلام به همه ی مانشتی های عزیز، مخصوصا قدیمی ها
الان بعد مدت ها امدم ، چقدر سوت و کوره بیشتر جاهای انجمن ، فقط اینجا یکم حضور اعضا حس میشه
اینجا مثل خونه ادم میمونه که هرجا بری باز برمیگردی

دوستان من نیاز به کمک دارم
کسی هست که در حوزه ی یادگیری عمیق کار کنه؟ من نیاز به مشاوره و چند تا سوال دارم، لطف بزرگی میکنید اگر کسی از دوستان هوش اینجا هست در این زمینه به من کمک کنه، و یا کسی رو معرفی کنه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP , diligent
ارسال: #۳۹۶۷۱
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من که پارسال یه بار سرما خوردم (ویروسی بود یا اتمی بود یا چه زهرماری بود نمیدونم)؛ یک ماه کله پا شدم و هنوز بعد از یکسال فکر میکنم به ریه هام آسیب زده.
انا لله و انا الیه راجعون Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۹۶۷۲
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی مانشتی های عزیز، مخصوصا قدیمی ها
الان بعد مدت ها امدم ، چقدر سوت و کوره بیشتر جاهای انجمن ، فقط اینجا یکم حضور اعضا حس میشه

کسی هست که در حوزه ی یادگیری عمیق کار کنه؟ من نیاز به مشاوره و چند تا سوال دارم، لطف بزرگی میکنید اگر کسی از دوستان هوش اینجا هست در این زمینه به من کمک کنه، و یا کسی رو معرفی کنه

گروه یادگیری ماشین و یادگیری ژرف

پرسش سوال:

سایت:
Deeplearning.ir
کانال یادگیری ژرف:
@irandeeplearning
داخل کانال لینک گروه هم هستش

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۶۷۳
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یاد ایامی که در دیپ فغانی داشتیم
در میان dbn و dmlp آشیانی داشتیم

پ.ن: اون زمان هنوز cnn‌ انقدر رو بورس نبود. بلکه دور، دور dbn بود.

سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۳۹۶۷۴
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی مانشتی های عزیز، مخصوصا قدیمی ها

گروه یادگیری ماشین و یادگیری ژرف

پرسش سوال:

سایت:
Deeplearning.ir
کانال یادگیری ژرف:
@irandeeplearning
داخل کانال لینک گروه هم هستش

این گروه و کانال رو عضو هستم، و اونجا کسی رو برای مشاوره در مورد کار خودم پیدا نکردم،

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
ارسال: #۳۹۶۷۵
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینا که گرمه! آدم گرمیش می کنه. تازه همه رو هم با هم میخورید؟! یه دونه اش به تنهایی کافیه برای اینکه گرمیم کنه.
اره منم همین مشکلو باهاشون دارم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close