زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۳۰۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز دوستم مسیج داده میگه امیر داری میای ایران میشه برام یه سفارش کوچیک بیاری؟؟
گفتم آره حتما.

گفت باشه پس اینا رو بگیر بی زحمت:

ریمل و خط چشم دو سره و رژ لب رنگ فلان مارک MAC (هر کدام یک عدد)
۲ بسته روغن مو برای مو های فرفری Balea.
۳ تا بادی لوسیون Leoreal
۱۰ بسته (!!!) کپسول قهوه Nespresso
کرم فلان....

فکر کردن من با کامیون دارم بر میگردم ایران!

قرتی بازی تا کجا!!
امیر داری میای ایران؟
منم لیست بدم؟ Big GrinTongue

دمت گرم امیر جان برای منم یه چند تا مکمل بیار اینجا نیست یا اگرم هست تقلبی هست

گینر + پروتین وی + گلوتامین

شماره بده واریز کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۶۳۰۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  قیمت چراغ پورش دستش بودهSmile
اتفاقا تو این یه مورد خاص طرف آدم بوده و الان تو اتاق عملِ..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۶۳۰۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۳ ق.ظ
ممنون از راهنمایی‌های دوستان٬ امتحان می‌کنمSmile قرص مکملم ویتاگلوبین هست که آهن و ویتامین‌های گروه ب رو داره

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۶۳۰۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۲ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز دوستم مسیج داده میگه امیر داری میای ایران میشه برام یه سفارش کوچیک بیاری؟؟
گفتم آره حتما.

گفت باشه پس اینا رو بگیر بی زحمت:

ریمل و خط چشم دو سره و رژ لب رنگ فلان مارک MAC (هر کدام یک عدد)
۲ بسته روغن مو برای مو های فرفری Balea.
۳ تا بادی لوسیون Leoreal
۱۰ بسته (!!!) کپسول قهوه Nespresso
کرم فلان....

فکر کردن من با کامیون دارم بر میگردم ایران!

قرتی بازی تا کجا!!
د اداش حالا که داری میای قربون دستت یه دو کارتن کرومباخر پنج دصد هم واسه ما بیار. در ضمن من شهرستانم یه جوری خودت برسون دستم که تهران هم نیایم بیفتی تو خرج پذیرایی و این حرفا. Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۶۳۱۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۲ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز دوستم مسیج داده میگه امیر داری میای ایران میشه برام یه سفارش کوچیک بیاری؟؟
گفتم آره حتما.

آمدی برایمان شادی بیاور (ازین متن ادبی طور ها Big Grin)
ارسال: #۴۶۳۱۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۳۱۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
یادمه پنج سال پیش یکی از آشناهامون اومده بود خونه ما واسه ثبت نام کنکور کارشناسی...من موقع ثبت نامش یه اسکرین شات از تمام اطلاعاتش گرفتم واسه روز مبادا (احتمالا الان دارین با خودتون میگید که چقد این پسره نفهمه و این چه کاری بود که کرد و اینا-که حق دارید واقعا- ولی نوجوان بودیم و خطاکار Big Grin )
خلاصه امتحانش رو داد و ماهم طبق معمول میدونستیم خیلی اتفاق جالبی نمی افته و منتظر چیز خاصی نبودیم...بهرحال چون فامیل بودن زنگ زدیم و پرسیدیم که چه کردن و مادرش گفت که سی و سه هزار آورد پسرم...رشته ریاضی...خلاصه ما تبریک گفتیم..بعدها داشتم میگشتم توی کامپیوتر، یهو دیدم عه..فایل اطلاعات آقا اینجاست که...
رفتــــــــــیم سایت سنجش که ببینیم واقعا سی و سه هزار بوده یا بالاتر....حدس میزدم که یخورده پایین تر گفته باشه ولــــــــــــــــــی یخـــــــــورده نبود، خیــــــــــــــــــــــلی بود...خیــــــــــــــــــــــــلی Smile Smile Smile Smile
اطلاعات رو وارد کردیم و متاسفانه دیدم که ۶۶هزارتا رتبه‌شو پایین تر گفته بود Smile Big Grin Big Grin Big Grin
رتبش شده بود ۹۹۰۰۰ رشته ریاضی...تَکرار میکنم نَوَد و نُه هِزارُمین نَفَر دَر مَنطَقه ۲ (شایدم کشور..دقیق یادم نیست) ..شما این رو حساب کنید که چند کشوری میشه...اون موقع ریاضی اینقد داوطلب داشت واقعا...
بعدها یه جعبه شیرینی خریدیم رفتیم خونشون، مادرش از من میپرسید آقا میلاد چرا اینقد رتبش بد شده، ما فک میکردیم بهتر بیاره..منم گفتم سی و سه هزار خوبه دیگه..

و الان ایشون مدرک مهندسی عمرانشون رو گرفتن و در پروژه های ساخت و ساز و نوسازی مدارس مشارکت دارن..علی برکت‌الله

کلید اسرار این قسمت: رتبه‌ی جادویی

ولی خداییش لذتی که در پرسیدن رتبه یه نفر و مسخره کردنش هست توی هیچی نیست...هیچی..خودمو خیلی مسخره کردن والا Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۶۳۱۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یادمه پنج سال پیش یکی از آشناهامون اومده بود خونه ما واسه ثبت نام کنکور کارشناسی...من موقع ثبت نامش یه اسکرین شات از تمام اطلاعاتش گرفتم واسه روز مبادا (احتمالا الان دارین با خودتون میگید که چقد این پسره نفهمه و این چه کاری بود که کرد و اینا-که حق دارید واقعا- ولی نوجوان بودیم و خطاکار Big Grin )
خلاصه امتحانش رو داد و ماهم طبق معمول میدونستیم خیلی اتفاق جالبی نمی افته و منتظر چیز خاصی نبودیم...بهرحال چون فامیل بودن زنگ زدیم و پرسیدیم که چه کردن و مادرش گفت که سی و سه هزار آورد پسرم...رشته ریاضی...خلاصه ما تبریک گفتیم..بعدها داشتم میگشتم توی کامپیوتر، یهو دیدم عه..فایل اطلاعات آقا اینجاست که...
رفتــــــــــیم سایت سنجش که ببینیم واقعا سی و سه هزار بوده یا بالاتر....حدس میزدم که یخورده پایین تر گفته باشه ولــــــــــــــــــی یخـــــــــورده نبود، خیــــــــــــــــــــــلی بود...خیــــــــــــــــــــــــلی Smile Smile Smile Smile
اطلاعات رو وارد کردیم و متاسفانه دیدم که ۶۶هزارتا رتبه‌شو پایین تر گفته بود Smile Big Grin Big Grin Big Grin
رتبش شده بود ۹۹۰۰۰ رشته ریاضی...تَکرار میکنم نَوَد و نُه هِزارُمین نَفَر دَر مَنطَقه ۲ (شایدم کشور..دقیق یادم نیست) ..شما این رو حساب کنید که چند کشوری میشه...اون موقع ریاضی اینقد داوطلب داشت واقعا...
بعدها یه جعبه شیرینی خریدیم رفتیم خونشون، مادرش از من میپرسید آقا میلاد چرا اینقد رتبش بد شده، ما فک میکردیم بهتر بیاره..منم گفتم سی و سه هزار خوبه دیگه..

و الان ایشون مدرک مهندسی عمرانشون رو گرفتن و در پروژه های ساخت و ساز و نوسازی مدارس مشارکت دارن..علی برکت‌الله

کلید اسرار این قسمت: رتبه‌ی جادویی

ولی خداییش لذتی که در پرسیدن رتبه یه نفر و مسخره کردنش هست توی هیچی نیست...هیچی..خودمو خیلی مسخره کردن والا Smile
شما امسال چند شدی خودت آقا میلاد
آیتی بودی فکر کنم

...Let it Go
ارسال: #۴۶۳۱۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۹ ب.ظ
>> متن اصلی به زودی در اینجا نوشته می شود!

پی نوشت: یه آهنگ هایی هم هست که تو بدترین شرایط آرومت میکنه.. Sleepy
پی تر نوشت: ۶کیلومتر یا ۶۰۰۰کیلومتر اهمیتی نداره، وقتی از هرجایی باهم ژله میخوریم.. Heart
پی ترین نوشت: به بعضیام باید گفت ببخشید فک کردیم رفیقی دیگه تکرار نمیشه. (شکلک غیرقابل پخش)

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۳۱۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ ب.ظ
با تمام وجود غمگینم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , khayyam , Milad_Hosseini , Saman , big cloud
ارسال: #۴۶۳۱۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
....................................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۶۳۱۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فکر کردن من با کامیون دارم بر میگردم ایران!
پس سهم مانشت کو؟ خخخ

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۳۱۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با تمام وجود غمگینم.

دلتنگی وطن هست کدین خان. Smile
مگه بلیط برای ایران نخریدید؟ به لحظه دیدار با خانواده فکر کنید با تمام وجود خوشحال میشید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۶۳۱۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ب.ظ
باز عکس بعضی کاربرها Duplicate شد ....
ارسال: #۴۶۳۲۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  به لحظه دیدار با خانواده فکر کنید با تمام وجود خوشحال میشید Smile
واقعا؟ من که زمان دوری از خانواده اینطوری نبودم. Undecided

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۷۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close