زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۱
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
چقدر ساکت و آروم شد اینجا. تا ساکته من حساب کتابام را انجام بدم.Cool
خب ۷۵۰ هزار نفر ثبت نام کردن تا صبح شنبه، بعضیهاشون دو تا رشته بعضی هم تا دو شنبه ثبت نام میکنن اکثرا"هم که دقیقه نودی هستند، بگو میشه یک میلیون تا ۱۴۳۰۰ تومان یعنی چهارده میلیارد و سیصد میلیون تومان . خب برای طراحی سوال هر رشته بگو هر درس حدودا" متوسط ده تا سوال‌، پانصد هزارتومان، هر رشته متوسط ده درس(که نیست) میشه ۵ میلیون‌، دست بالا ۱۵۰ رشته داریم (که انگار ۱۳۵ تا ست)، ۷۵۰ میلیون‌، چاپ دفترچه و حقوق و مراقب و ساندیس و نقل و انتقال سوا لات و پاسخنامه و.... اینم بگو ۵۰۰ میلیون(که عمرا" همچین خرجی بکنیمBig Grin) میشه یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون . Tongueنه بگو یک میلیارد و سیصد میلیون. خب سیزده میلیارد از ارشد سود میکنیم. همینقدر هم از کنکور سراسری، میشه۲۶ میلیارد Shy.یک سه چهار میلیارد هم از دکترا‌، سی میلیارد .Smile
نه فایده نداره کمه .ConfusedConfusedConfused
باید واسه اینکه در منطقه اول باشیم به پنجاه میلیارد برسه.Undecided
ای وای من یک لحظه فکر کردم رئیس سنجشم.Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , mat , mamat , firouzi.s , SarahArshad , parimehraban , Masoud05 , مازیار صفایی , homa , Arena , hamed_k2 , Bache Mosbat , Mohammad-A
ارسال: #۱۸۳۲
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
شما تازه پولی که سنجش از آزمونای آزمایشی در میاره رو حساب نکردین .
حداقل دانشگاه آزاد هم نیست که بگیم با این پول میره دارقوزآباد دانشگاه میسازه‌، خداییش چی کار میکنن با این همه پول ؟؟؟

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۸۳۳
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ
نتیجه گیری: از اون جایی که پول تو جیبی مبلغ ناچیزیه(Big Grin) مانشتی های عزیز خوب درس بخونن که تعداد کنکوریها کمتر بشه و یه هزارم این پول تو جیبی‌ها رو بدیم مانشت !! Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , maryami
ارسال: #۱۸۳۴
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
سلام
خیلی وقت بود به مانشت سر نزده بودم، آخرین باری که اینجا بودم "هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)" بود

فقط می خواستم بگم دلم براتون تنگ شده بود ...

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , انرژی مثبت , Bache Mosbat , SarahArshad
ارسال: #۱۸۳۵
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  سلام
خیلی وقت بود به مانشت سر نزده بودم، آخرین باری که اینجا بودم "هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)" بود

فقط می خواستم بگم دلم براتون تنگ شده بود ...

یعنی درس می خوندین؟!
خوش به حالتون!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۱۸۳۶
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ
دلم برای همتون تنگ شده و وقت نمی کنم سر بزنم مانشت ....................................... ای خدا چرا اینقد وقتم زود می گذره Huh

بخدا هر روز دوس دارم بیام و بحث های جدید رو بخونم . ولی اونقد کار ریخته سرم که ......... Sad

شرمنده همتونم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , mamat , SarahArshad , najme60 , firouzi.s , Parva
ارسال: #۱۸۳۷
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط malekinasab.)
دلم گرفته انگار
کاش میشد ترک فاصله‌ها را چسباند ......صدحیف که چسبم ۱۲۳نبود وبیش‌تر باز شد
اصلا نمیدونم چی میگم ...نا امیدی تمام استخوان بندی وجود من رو فرا گرفته ........
نمیدونم چی بگم .....فقط یه توصیه به دوستان .....قورباغه را قورت بده ....اول از همه بزرگتره رو قورت بده
ان شاالله یه روز بیاد به ما بگن که کنکور دادی تموم شد
پشت یه کامیون نوشته بود تم همدردی یا تو هم دردی

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۱۸۳۸
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
گشنمه Sad .
یه تخم مرغ الان آب پز کردم با نون سنگک خوردم ولی سیر نشدم انگار قوه نداره این چیزا . دلم یه چیز چرب و چیلی می خواد . Sad
[تصویر:  barg.jpg]
[تصویر:  55080_1_1379097301.jpg]

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۸۳۹
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  گشنمه Sad .
یه تخم مرغ الان آب پز کردم با نون سنگک خوردم ولی سیر نشدم انگار قوه نداره این چیزا . دلم یه چیز چرب و چیلی می خواد . Sad

دوستان عزیز این ارسال منو نادیده بگیرن

الان اینا رو گذاشتین که دهنتون بیشتر اب بیفتهBig GrinTongue
خوب یکی از بچه‌ها رو گیر بیارید به یه دلیل ازش شامی ناهاری بگیرید(یعنی هیشکی نیست تو دوستاتون یا هم اتاقیا یا هم کلاسیا که ازدواج کرده باشه یا کنکوری چیزی قبول شده باشه یا خاله یا عمه شده باشه یا نمره تافل یا جی اری ایش خوب شده باشه یا ... خواستید بگید موارد دیگه که می شه باهاش از کسی شام گرفت رو توضیح بدمBig Grin)
برو مغز و زبونی هم که دوست داری بگیر ازشBig Grin

یا این که اگه وقت داری خوب یه چیزی سر هم کن از غذاهای دانشجویی بخور (مثلا ماکارونی که ماشالله همه بلدن و خیلی طول نمی کشه یه جوری هم چرب و جیلیش کن دیگه Big GrinTongue)

یا این که تشریف بیارین خوابگاه ما یه چیزی بدم بخورید گشنه نمونید(الانه که همه بگن چه نوشابه ای واسه هم باز می کننTongue) ادم می تونه که خواهرشو دعوت کنه نمی تونه؟!!!

باز هم خدا به این ملت دانشجو صبر جزیل عنایت کندBig GrinTongue
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  دلم گرفته انگار
کاش میشد ترک فاصله‌ها را چسباند ......صدحیف که چسبم ۱۲۳نبود وبیش‌تر باز شد
اصلا نمیدونم چی میگم ...نا امیدی تمام استخوان بندی وجود من رو فرا گرفته ........
نمیدونم چی بگم .....فقط یه توصیه به دوستان .....قورباغه را قورت بده ....اول از همه بزرگتره رو قورت بده
ان شاالله یه روز بیاد به ما بگن که کنکور دادی تموم شد
پشت یه کامیون نوشته بود تم همدردی یا تو هم دردی
خدا نکنه نا امید باشید کنکورم تموم می شه زندگی همینه پستی و بلندی داره ان شالله که به خوشی هاشم برسید
این نیز بگذرد .....

سپاس‌گزاری شده توسط: malekinasab , Bache Mosbat
ارسال: #۱۸۴۰
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ
گر نگه دار من آنست که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Parva , **sara**
ارسال: #۱۸۴۱
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ
دلم گرفته
دوست دارم گریه کنم اما ...

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
ارسال: #۱۸۴۲
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  گشنمه Sad .
دوست گلم چرا تخم مرغه کیلویی ۳ ۴ هزار تومنو دوست نداریHuh
خدارو شکر کن که با این منوال پیش بره همینم نمیتونیم بخوریمAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۸۴۳
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تخم مرغ که کیلویی نیست!!!!!

ارسال: #۱۸۴۴
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یا این که تشریف بیارین خوابگاه ما یه چیزی بدم بخورید گشنه نمونید(الانه که همه بگن چه نوشابه ای واسه هم باز می کننTongue) ادم می تونه که خواهرشو دعوت کنه نمی تونه؟!!!

کی بیام؟ Big Grin
راستی دوستم الان یه غذا پیشنهاد داد ته چین پیاز و پنیر سفید . کسی خورده تا حالا؟!
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  دوست گلم چرا تخم مرغه کیلویی ۳ ۴ هزار تومنو دوست نداریHuh
خدارو شکر کن که با این منوال پیش بره همینم نمیتونیم بخوریمAngel

من که نگفتم دوس ندارم Sad گفتم قوه نداره تخم مرغ آب پز . حالا املت باشه یه چیزی .
واقعا ۳ ۴ هزار تومنه؟ یعنی از مامانش گرون تر؟Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۸۴۵
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  کی بیام؟ Big Grin
راستی دوستم الان یه غذا پیشنهاد داد ته چین پیاز و پنیر سفید . کسی خورده تا حالا؟!

هر وقت که خواستید منزل خودتونه(به قول ماSmile)
دیگه گفتم غذای دانشجویی این جوریشو دیگه ندیده بودمBig GrinTongue حالا طوریتون نشه !!!!

یادمه تو دوران کارشناسی یه اقایی داشت واسع دوستش تعریف می کرد که ماکارونی پخته توش برنج هم ریخته!!!!Cool

(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من که نگفتم دوس ندارم Sad گفتم قوه نداره تخم مرغ آب پز . حالا املت باشه یه چیزی .
واقعا ۳ ۴ هزار تومنه؟ یعنی از مامانش گرون تر؟Big Grin

خوب فکر کنم از اون جایی که زیاد نمی خوابید قوتون کمتر از بقیه است!!!
فکر کنم یه شونه تخم مرغ ۸ ۹ تومنی باشه!!! مامانش که فکر کنم دیگه قیمت نداشته باشه
اینم یه عکس که بعد از گرونی تخم مرغ گرفته شده!۱Big GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Avicenna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close