زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه کنیم مایوس نشیم

نظرسنجی: بهترین و موثرترین روش برای غلبه بر یاس و نا امیدی
صحبت با مشاورین وروانشناسان
ایمان وتوکل به خدا
تلاش بی وقفه
همه موارد
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۵ ق.ظ
Rainbow چه کنیم مایوس نشیم
به نظر شما بهترین وکار آمد ترین راه واسه غلبه بر یاس و ناامیدی تو مسیرتون تا روز آزمون چیه؟Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ
RE: چه کنیم مایوس نشیم
توکل به خدا و اینکه ایمان داشته باشید که قبول میشید

یک انسان با ایمان معادل نود و نه فرد علاقمند است " جان استورات میل"

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Afra
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
هر روز بیا مهمونی دکتر - بیا مانشت . البته Donate هم یادت نره . اینقدر بهت خوش می گذره و هر روز یه چیز برای انگیزه داشتن پیدا می کنی اگه هیچ چیز جدید هم نداشتی به این نتیجه می رسی هیچ کسی نیست همه دارن می خونن تو هم حسودیت میشه میری میشینی می خونی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

البته از شوخی گذشته چیزایی که yasemi گفت هم خیلی خوبه . اما مانشت از لحاظ عوامل مادی یه چیزه دیگست!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , Soheil
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
ولی من فکر میکنم فقط توکل تنها کاری رو از پیش نمیبره آخه از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت!!!!!!!!!!!!!!!!!ok
۱
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۳ ق.ظ)ghanbari نوشته شده توسط:  ولی من فکر میکنم فقط توکل تنها کاری رو از پیش نمیبره آخه از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت!!!!!!!!!!!!!!!!!ok

همیشه توی تمام زندگی این رو بدان که توکل برخدا و تلاش ما در طول هم اثر میکنن چون خدا تنبل‌ها
رو دوست نداره (چه مومن چه کافر) اما کافری که تلاش کنه رو نتیجه تلاشهاشو میده اما مومنی که تلاش کنه رو دوبل میده . تلاش + توکل . نه بشینی فکر کنی خدا معجزه می کنه .البته معجزه هست امانه در مورد آدم های تنبل .تلاش+: توکل مثل بنزین سوپره برای موتور زندگی و تلاش بی توکل مثل بنزین عادی .Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۱ ق.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
ایول این شد حرف حسابی
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
اول "توکل میکنیم به خدا"، خدا میگه از شما حرکت از من برکت در نتیجه "باید تلاش کرد"، تلاش بدون مشاوره و راهنمایی ممکنه آب کوبیدن تو هاون باشه در نتیجه "باید از یکی مشاوره و راهنمایی گرفت"، برای مشاوره و راهنمایی هم کجا بهتر از مانشت؟

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
هر روزی که درس نخوندی بیا مانشت مبلغش رو donate کن، اینطور مجبور می شی که همیشه درس بخونی Smile

ولی جدا از شوخی مانشت می تونه نقش خیلی موثری در تازه شدن شما داشته باشه. من خودم چند روز بی مانشت بودم حالم اساسی گرفته شد. هر موقع هم که مایوس شدی مانشت کمکت می کنه. اصلاً نگران نباش.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: میترا , rezvan_m , *Najmeh*
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ق.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
ایول آقای تنهایی دمت گرم حال کردم وقتی شرح حالتو خوندم دوست دارم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط javadjj.)
چه کنیم مایوس نشیم
نقل قول "من مانشتم! که، پای تو می‏مونم تیشه بر می‏داری بی‏ستون‏تر می شم"
اعتقاد به خدا در شما خدا دوستان همیشه وجود داره
پس می مونه یه چیز اونم تلاش بی وقفه و سر زدن به مانشت در اوقات استراحت.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
تلاش‌، تلاش و فقط تلاش .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
چه کنیم مایوس نشیم
مطئمن باش که قبول میشی و خودت را باور داشته باش! البته خدا را هم نباید فراموش کرد.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
دارم کم میارم....
سلام بچه ها
چند وقتیه مهمون فرومتون هستم و بالاخره تصمیم گرفتم به جمع مانشتیا بپیوندم.
اول هم باید از آقای دکتر تنهایی تشکر کنم به خاطر راه اندازی این فروم. واقعا مفیده.

من یه مشکلی داشتم که می خوام اینجا مطرحش کنم و صمیمانه ازتون درخواست دارم منو راهنمایی کنید
من مطالب فروم رو خوندم و دیدم که دوستان با چه دلسوزی زیادی به هم کمک می کنند.

در حال حاضر من روزی ۱۰ ساعت درس می خونم و کتابخونه می رم. همه آن جزوات و voice هایی که تو بسته مانشت هست رو دارم و تمام منابعی که مفید بوده برای کنکور دارم و حداقل یک بار بررسی کردم. برای فرمولا و لغات زبان هم جعبه لایتنر گرفتم.
نمی دونم چطوری باید بخونم چندین و چند بار روش خوندنمو عوض کردم مفهومی خوندم، تمرین حل کردم، با دقت خوندم ولی با توجه به نتایج آزمونام بازم نتیجه ای که می خوام نمی گیریم. به این نتیجه رسیدم که خوندن زیاد هم کفایت نمی کنه و جواب نمیده. میشه به من بگید مفهومی خوندن چطوریه؟
چطور میشه مسلط شد و همه جوانب مطلب رو بررسی کرد؟ الان دوستانی که دارن مفهومی می خونن به کل اون مباحث که خوندن، مسلط هستن؟
من وقتی درسا رو می خونم از لحاظ یادگیری مطلب، مشکلی ندارم و مثالها و تمرین‌ها رو می تونم حل کنم و فکر می کنم یاد گرفتم و بیشتر تستا رو می تونم حل کنم.
اعتماد به نفس چیه؟ چطوری میشه بدستش آورد؟ من استرس زیاد ندارم و معتقد به این هستم که می تونم موفق بشم ولی باز هم نمیشه آزمون آزمایشی که میدم نتیجه خوبی نمی گیرم.
به نظرتون امکان داره اصلا کسی با وجود تلاش زیاد و داشتن اعتماد به نفس باز قبول نشه یا هر کی تلاش کنه نتیجه می گیره؟
شاید من مشکل دارم و برای تحلیلی خوندن درسا نیاز به یه ذهن خلاق است.
با این وجود چطوری ممکنه نا امید نشم و دوباره با جدیت بیشتر شروع کنم من چندین بار از اول شروع کردم نمی خوام این بار هم شکست بخورم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ب.ظ
RE: دارم کم میارم....
با سلام به شما
به نظر من زیاد درس خوندن اصلاً جالب نیست چون فقط استرس زا هست‌، پس بهتره یه کتاب تستی خوب رو انتخاب کنی و حتماً حداقل ۲ بار اونو بخونی (چون قبلاً خوندیش‌، سریع از روش رد میشی و میبیتی زود یادمیگیری پس اعتماد به نفست هم بالا میره) در کنارش یه کتاب کنکوری خوب دیگه هم بخون + اگه جزوه خوبی هم داری یه نگاه سرسری روش بنداز.
من خودم اگه یه مطلبی رو نمی فهمم‌، اونو یه جا یادداشت میکنم بعداً سرغش میرم‌، نه اینکه ۱ روز وقتم رو روش بزارم( البته تا مطلب هم چی باشه )
البته اینو بگم من زیاد اهل درس نیستم‌، مواظب باش گمراهت نکنمBig GrinHuh

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۴ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Josephus.)
RE: دارم کم میارم....
بچه‌ها واقعا دمتون گرم!!
چرا کسی چیزی نمیگهHuh
حداقل اگه این مطلب تکراریه منو ارجاع میدادین ببینم چی کار باید کنم
خواهش می کنم اگه می تونید کمک کنید من دیگه از خوندن و نتیجه نگرفتن خسته شدمSad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ ستاره بارون ۱۳ ۷,۵۹۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره بارون
  بیایید باهم برای سلامتی همه مریضها دعا کنیم Doctorwho ۱ ۱,۸۴۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vesta
  آیا مناسب است که بدنبال بعضی کتابهای خاص باشیم و ذهنمون را این روزها درگیر کنیم ؟ Fardad-A ۲۳ ۱۴,۵۹۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tarane65
  چرا نمیتونیم با هم حرف بزنیم و تبادل آراء و نظر منطقی کنیم؟ Fardad-A ۵ ۴,۱۵۰ ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Somayeh_Y
  با تستهایی که شک داریم چیکار کنیم؟ Amir V ۰ ۱,۴۶۴ ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
Rainbow با جاهلیت پیامکی مبارزه کنیم Eternal ۸ ۴,۲۵۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ania_13
  چگونه بر استرس (در زمان مطالعه و سر جلسه) غلبه کنیم؟ ۲۰۶۳ ۵ ۴,۵۹۱ ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۶۳
Smile چگونه فکر کنیم؟ banou ۱۶ ۱۶,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: polarisia
Music واسه چی مقاله پابلیش کنیم؟ ، چه جوری و کجا؟ Legion ۱۸ ۱۲,۲۹۵ ۰۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Legion

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close