زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مانشت

ارسال: #۱۸۱
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
مشکلات مانشت
با سلام و تشکر از زحمات دکتر تنهایی و همه مدیران محترم

من از سیستم عامل گنو/لینوکس(اوبونتوی ۱۳/۰۴) استفاده می کنم. تالار برای من یک سری مشکلات داره بخصوص در مرورگر فایرفاکس. با مرورگر کرومیوم مشکلاتم کمتره.
مثلا تو مرورگر فایرفاکس (الان نسخه ۲۵ استفاده می کنم توی نسخه های قبلی هم مشکل رو داشتم) ویرایشگر خوب کار نمی کنه نمی تونم اندازه فونت ، رنگ، رو عوض کنم یا این که عکس پیوست کنم یا لینک اضافه کنم.
داخل مرورگر کرومیوم مشکل ویرایشگر ندارم ولی استایل صفحه به هم می خوره بعضی اوقات نوشته ها جابجا می شن.
این هم مشکلم تو مرورگر کرومیوم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک مشکل دیگه هم اینه که مدت زمان حضور توی انجمن رو درست محاسبه نمی کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ
مشکلات مانشت
این مشکل توی کروم مشکل شناخته شده ای هست. متاسفانه مربوط به مانشت هم نیست و اکثر سایت‌ها چنین مشکلی رو دارند. چشم سعی می‌کنم این هفته مشکل مرورگر فایرفاکس رو حل کنم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mehdi.m2 , maneshty , m450ud
ارسال: #۱۸۳
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط explorer.)
RE: مشکلات مانشت

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۲
۰
ارسال: #۱۸۴
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ق.ظ
مشکلات مانشت
مشکل حل شد.
دوره تبلیغات مدرسان هم تموم شد Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Eternal , banafshe , good-wishes , mehdi.m2 , azad_ahmadi
ارسال: #۱۸۵
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ
مشکلات مانشت
برای من دکمه "بالا" رفته زیر نوار پایین صفحه.
مرورگر: کروم
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
مشکلات مانشت
هنگام ارسال ارسال هیچ کدوم از موارد از جمله بلد کردن-تغییر رنگ-تغییر فونت-تغییر اندازه و... کار نمیکنه!(موزیلا استفاده میکنم)

یه مشکل دیگه که بعد از بسته شدن تاپیک درسی ماه گذشته اتفاق افتاد واسه من:دیگه به نوشته های کسی نمیتونم منفی یا مثبت بدم!!(البته فک کنم کار آقا فرداد باشه این موردBig Grin چون وقتی آقا فرداد تاپیک اطلاع رسانی درمورد بسته شدن تاپیک گروه درسی رو زد من با عقایدش(نوشته های ایشان دراون تاپیک) مخالف بودم و بهشون منفی میدادم-خب چیکار کنم آقا فرداد من مخالف نوشته ها و اعتقادتون برای بستن تاپیک گروه درسی بودم)
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۰۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
مشکلات مانشت
واسه منم تغییر فونت و رنگ کار نمیکنه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
مشکلات مانشت
به نام خدا
سلام
من با آی پی خودم (ایران) نمی تونم وارد سایت بشم
مجبورم از پراکسی استفاده کنم
لطفا صدای ما رو به مسئولین برسونید D:
راستی چرا پیام خصوصی برامون میاد اصلا متوجه نمیشیم مگر اینکه قسمت پیام ها رو خودمون چک کنیم !
با تشکر

Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال: #۱۸۹
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: مشکلات مانشت
(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)h4cker نوشته شده توسط:  راستی چرا پیام خصوصی برامون میاد اصلا متوجه نمیشیم مگر اینکه قسمت پیام ها رو خودمون چک کنیم !

هر موقع پیام خصوصی داشته باشید بالا سمت راست صفحه یک ربان قرمز رنگ میاد .
وقتی روش کلیک کنید تعداد پیامها و فرستنده اونها مشخص هست .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۱۹۰
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
مشکلات مانشت
منم از ظهر امروز فقط با پراکسی میتونم وارد سایت بشم, فکر کردم مشکل از سیستمم هستش ولی با گوشی هم همین مشکل بود, تا اینکه اینجا متوجه شدم این تنها مشکل من نیست, ممنون میشم آقای دکتر رسیدگی کنید.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
مشکلات مانشت
منم مشکل پیام خصوصی دارم چیزی که دوستان در موردش حرف زدن برای منم نمی یاد (ربان قرمز رنگ) همیشه باید خودم چک کنم
وقتی تو پروفایلم نظر می زارن یک ربان زرد رنگ می یاد ولی درمورد پیام خصوصی چیزی نمی یاد
۰
۰
ارسال: #۱۹۲
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
Re: RE: مشکلات مانشت
(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  هنگام ارسال ارسال هیچ کدوم از موارد از جمله بلد کردن-تغییر رنگ-تغییر فونت-تغییر اندازه و... کار نمیکنه!(موزیلا استفاده میکنم)

یه مشکل دیگه که بعد از بسته شدن تاپیک درسی ماه گذشته اتفاق افتاد واسه من:دیگه به نوشته های کسی نمیتونم منفی یا مثبت بدم!!(البته فک کنم کار آقا فرداد باشه این موردBig Grin چون وقتی آقا فرداد تاپیک اطلاع رسانی درمورد بسته شدن تاپیک گروه درسی رو زد من با عقایدش(نوشته های ایشان دراون تاپیک) مخالف بودم و بهشون منفی میدادم-خب چیکار کنم آقا فرداد من مخالف نوشته ها و اعتقادتون برای بستن تاپیک گروه درسی بودم)

مشکل اولی که عنوان کردید رو منم با فایرفاکس داشتم. از گوگل کروم استفاده کنید حل میشه

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , h4cker
ارسال: #۱۹۳
۱۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
مشکلات مانشت
من دیروز و امروز تا همین یه ساعت پیش مانشت واسم بالا نمیومد
همه سایتها باز میشدن به غیر از مانشت
فکر کردم خود مانشت بهم ریخته ولی دیدم بچه ها کلی ارسال جدید فرستادن
پس جریان چی بوده؟Huh

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  منم مشکل پیام خصوصی دارم چیزی که دوستان در موردش حرف زدن برای منم نمی یاد (ربان قرمز رنگ) همیشه باید خودم چک کنم
وقتی تو پروفایلم نظر می زارن یک ربان زرد رنگ می یاد ولی درمورد پیام خصوصی چیزی نمی یاد
من هم تا مدتها همین مشکل رو داشتم و روبانی نمیدیدم .کلا همه بچه ها همچین تجربه ای رو با این روبان قرمز داشتن
امیدوارم آقای دکتر تغییرش بده مثلا بجای اینکه با کلیک روی روبان نوار قرمز بالای صفحه بیاد همین رو مرحله اول داشته باشیم.
این روبانی که دوستان میگن اینه تو شکل نشون دادم

فایل‌(های) پیوست شده

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus
ارسال: #۱۹۴
۱۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
مشکلات مانشت
جدیدا من عکس ها رو که کلیک می کنم واسم باز نمی شه نمی دونم چرا؟! مشکل از تنظیمات منه یا یه چیز دیگه اس.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال: #۱۹۵
۱۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من دیروز و امروز تا همین یه ساعت پیش مانشت واسم بالا نمیومد
همه سایتها باز میشدن به غیر از مانشت
فکر کردم خود مانشت بهم ریخته ولی دیدم بچه ها کلی ارسال جدید فرستادن
پس جریان چی بوده؟Huh

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  منم مشکل پیام خصوصی دارم چیزی که دوستان در موردش حرف زدن برای منم نمی یاد (ربان قرمز رنگ) همیشه باید خودم چک کنم
من هم تا مدتها همین مشکل رو داشتم و روبانی نمیدیدم .کلا همه بچه ها همچین تجربه ای رو با این روبان قرمز داشتن
امیدوارم آقای دکتر تغییرش بده مثلا بجای اینکه با کلیک روی روبان نوار قرمز بالای صفحه بیاد همین رو مرحله اول داشته باشیم.
این روبانی که دوستان میگن اینه تو شکل نشون دادم

مرسی از عکس که دادید
الان دوباره تست کردم و برای خودم پیام خصوصی فرستادم نه توی فایرفاکس و نه توی کرومیوم ربان رو نمی یاره!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۳۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۱۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۵۸۸ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۸۴۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۶۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۳۶ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۶۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close