زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه سرگرمی!!!

ارسال: #۳۱
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
مخصوص خانمها
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  آخه بیچاره چقدر کتک خورد
صداشم در نیومدWink
کاش همه مردا اینجوری بودنBig Grin
آخه من یه یارویی رو خیلی دوس دارم اینجوری بزنم

چرا همه دوست دارن یه نفر و اینطوری بزنن جز من؟Huh
منم اصلا دوس ندارم این کارو بکنم، نگران نباش،تنها نیستی !
تازه فک کنم درجه ی دوس نداشتن من بیشتر از شما باشه.
چون من نرفتم ببینم چی هست اصلا، پستای بقیه رو که خوندم خوشم نیومد این بیچاره رو ببینم !
حسهای دوستان برام واقعا عجیبه!!
یعنی ما غیر عادی هستیم؟؟؟

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , - rasool - , banou
ارسال: #۳۲
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
RE: مخصوص خانمها
چه قد باحال بودTongue
مرسی خیلی خوشم اومددددددددددددددSmile

کاش میدانستم به کدامین راهت سرکج آوردم.
دلبرا فرض براین که سرمن کج وزبانم دشنام
خوب میدانی یار که دل من کج نیست!!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
چه باحاله Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کلی زدمش دلم خنک شددددBig Grin:
ارسال: #۳۴
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط malekinasab.)
مخصوص خانمها
گناه داره بنده خدا.....من از طراحیش خوشم اومد......جالب بود....البته به نظرم برای خانما فقط نیست کاش عنوانش رو تغییر میدادین....بزن بزن در دنیای مجازی..کاش میشد موهاش رو هم کشید.....یه سیلی آبدار هم خابوند توگوشش .......که صورتش ۹۰ درجه بچرخه..........ای وای چقدر ما خشنیم

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۳۵
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
مخصوص خانمها
اینقد زدمش که حالم جا اومد.احساس کردم کسیه که سوالای اشتباه رو تو کنکور۹۱ طرح کرده
ارسال: #۳۶
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط esi.)
مخصوص خانمها
اینا همش سنگ از دور انداختنه Big Grin
فعلا که واقعیت چیزه دیگه ای هست(آقایون همه جوره قوی تر از خانوما ) !!!!
(احتمال منفی دهی خانومها به علت بیان واقعیت خیلی زیاده !!)Cool

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال: #۳۷
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  اینا همش سنگ از دور انداختنه Big Grin
دلیل منفی دادن به این پست چیه؟!

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  اینا همش سنگ از دور انداختنه Big Grin
دلیل منفی دادن به این پست چیه؟!
چی دلیل منطقی ای! منفی!Smile
ارسال: #۳۸
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
مخصوص خانمها
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  فعلا که واقعیت چیزه دیگه ای هست(آقایون همه جوره قوی تر از خانوما ) !!!!
آهان پس حتما به دلیل همین واقعیت بارزه که روز به روز تعداد مردان زز در حال افزایشه؟ Smile
خیلی از روان شناس ها معتقدند زنان زیادی هستن که می توانند بدون مردان زندگی کنند اما آقایون بدون خانمها نمی تونن زندگی راحتی داشته باشن.

جدا از همه این حرفها خداوند عالم زن و مرد رو مکمل هم آفریده نه یکی رو برتر از دیگری قدرت واقعی وقتی حاصل میشه که این دو بلد باشن چطور در کنار هم با آرامش و آسایش زندگی کنن.
ارسال: #۳۹
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  فعلا که واقعیت چیزه دیگه ای هست(آقایون همه جوره قوی تر از خانوما ) !!!!
آهان پس حتما به دلیل همین واقعیت بارزه که روز به روز تعداد مردان زز در حال افزایشه؟ Smile
خیلی از روان شناس ها معتقدند زنان زیادی هستن که می توانند بدون مردان زندگی کنند اما آقایون بدون خانمها نمی تونن زندگی راحتی داشته باشن.

جدا از همه این حرفها خداوند عالم زن و مرد رو مکمل هم آفریده نه یکی رو برتر از دیگری قدرت واقعی وقتی حاصل میشه که این دو بلد باشن چطور در کنار هم با آرامش و آسایش زندگی کنن.

زز در حال افزایشه !!!؟؟؟؟ Huh میشه منبعتونو اعلام کنید Cool واقعا راست می گید Big Grin
اما در مورد "خیلی از روان شناس ها معتقدند زنان زیادی هستن که می توانند بدون مردان زندگی کنند اما آقایون بدون خانمها نمی تونن زندگی راحتی داشته باشن." واقعا اگه میشید لطفا کنید منبع معتبری از این روان شناسا رو ذکر کنید .
یه جورایی دور از عقله ، معمولا آقایون چون خودشون درآمد دارن و می تونن از خودشون مواظبت کنن و توانایی جسمی و مالی بیشتری دارن می تونن بدون زنان هم زندگی کنم که این کاملا مشهوده اما زنان فکر نکنم ، من که واقعا متعجبم از این حرف Huh

آهان ، حالا شد یه چیزی، پس مرد و زن یکسانند و مکمل یکدیگه ، پس چرا این تاپیک و زدید و هی دارید میزیند تو صورت اون آقای مجازی( چون آقای واقعی رو خانومی جرات نداره اینکارو بکنه Big Grin) و خانومها لذت می برن و کسی هم که بخواد چیزی (واقعیت رو Tongue) بهش منفی میدی Big Grin

بی خیال.
من همه رو شوخی کردم، برید با اون سایته خوش باشید و فکر کنید آمار زز داره میله و بالا و دلتون خوش باشه که آقایون رو خواهید زد Big Grin

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال: #۴۰
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
یه سرگرمی!!!
مثل این که این بازی در اصل باید قابلیت تغییر انیمیشن فرد رو داشته باشه!! مثلا عکس خودتون رو وقتی از دست خودتون عصبانی هستید رو بذارید و کلی بزنیدش که دیگه حواسش رو جمع کنهBig GrinBig Grin ولی خب نمی دونم چرا این سایت این قابلیت رو نداره!!!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۴۱
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
یه سرگرمی!!!
من همه سلاح ها رو امتحان کردم ام بیچاره یارو گناه داره این همه کتک بخوره . . . وایییییی
ارسال: #۴۲
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
یه سرگرمی!!!
آخه دوستان این که مردا بدون زنا نمیتونن زندگی کنن هم دیگه مخالفت کردن داره؟؟/
اصلا من یکی اگه بضاعت مالی داشتم جای یکی ۴ تا زن میگرفتم...اما با این اوضاع فکر یکیش هم خنده داره...فعلا هم که زنده ایم و چیزیمون نشده..خدا رو شکر

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
ارسال: #۴۳
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط e4me.)
RE: یه سرگرمی!!!
منم موافقم زن و مرد مکمل همنWink
ولی خانوما مکمل ترنBig Grin
یه جمله معروف هست که میگه:
پشت هر مرد موفق یه زنی وجود داره که نتونسته جلوی موفقیتشو بگیرهBig GrinBig GrinBig Grin

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)fahimehazimi نوشته شده توسط:  آقایون به اندازه کافی نمونه های واقعی رو مشت و لگد زدندHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  روز به روز تعداد مردان زز در حال افزایشه؟ Smile
این دو حرف با هم تناقض دارن؟؟؟!!!
ارسال: #۴۴
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط Mänu.)
یه سرگرمی!!!
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  آخ آخ گناه داره. من که نمی تونم بزنمش. دلم می سوزه براش Undecided
نه بزن انقده حال میده

(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  آخه بیچاره چقدر کتک خورد
صداشم در نیومدWink
کاش همه مردا اینجوری بودنBig Grin
آخه من یه یارویی رو خیلی دوس دارم اینجوری بزنم

چرا همه دوست دارن یه نفر و اینطوری بزنن جز من؟Huh
حتما دختر مهربونی مسافر کوچولو

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۴۵
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
RE: یه سرگرمی!!!
قابل توجه! این کسی که داره این اقارو می زنه خانوم نیست بلکه اقا هست.....
(نتیجه اخلاقی= هیچ وقت یک خانوم نمی تونه اقایی رو بزنه...)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بخش سرگرمی افتتاح شد admin ۹ ۷,۵۹۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  برداشتن امکان امتیاز دهی برای بخش سرگرمی mosaferkuchulu ۹ ۴,۷۸۸ ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mosaferkuchulu
  مرخصی مدیران بخش عمومی و سرگرمی Fardad-A ۳ ۲,۴۵۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Xilinx
  سرگرمی در مانشت؟ خوب یا بد؟ fogh90 ۵۸ ۲۷,۲۱۳ ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close