زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۲۱۱
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
من که بعد از ظهر رسما میرم پارسه ثبت نام می کنم.......یه ذره زحمت بکشیم سال بعد قبولیم...خدایا به امید تو.......

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
دوستان لینکش که کار میکنه!
من همین الان امتحان کردم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۳
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ
نتایج دوباره رسما روی سایت در بخش کارشناسی ارشد قرار گرفت و این یعنی پایان غم انگیز داستان.......من در این تاپیک با همه دوستان خداحافظی می کنم... همگی موفق و پرانرژی باشید...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
آره انگار جدی جدی قبول نشدیم
بهتره دیگه با موضوع کنار بیایم
ای کاش به جای ۴ سال درسخوندن مداوم چند ماه آخر فقط می نشستیم تست می زدیم
خداییش اگه کسی قبول شده بگه که دلمون خوش باشه که حد اقل کسی قبولیده

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
من ازقافله عقب موندم الان هر چی میزنم میگه داوطلبی با این مشخصات موجود نیست ....ای بابا....
من وفکر کنم دیگه اصلا میگن طرف سنجش نیا که وضع عجیب خرابه ...

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط monaarian.)
سلام بچه ها من مهندسی معماری یزد پذیرش شدم از خوشحالی دارم دیوانه می شم

من با دو تا دیگه از دوستام ارشد پذیرش شدیم من یزد
دوستم سبزوار ما ۲ نفر ارشد مهندسی معماری
یه دوستم هم گیلان یه رشته مطالعات...... مدیریت شهری اورده
ما ۳ نفر ملی درس می خوندیم خوشحالم خیلی
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط ahoo_vahshi93.)
دوستان ۸operation و banafshe و ranaa
امیدوارم سال آینده بهترین جا رو قبول شید و دیگه بدون مننت و زحمت برید دانشگاه و یزنید توی دهن این ...
آرزوی موفقیت می کنم براتون

به قبول شده ها تبریک میگم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , banafshe
ارسال: #۲۱۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)monaarian نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من مهندسی معماری یزد پذیرش شدم از خوشحالی دارم دیوانه می شم

من با دو تا دیگه از دوستام ارشد پذیرش شدیم من یزد
دوستم سبزوار ما ۲ نفر ارشد مهندسی معماری
یه دوستم هم گیلان یه رشته مطالعات...... مدیریت شهری اورده
ما ۳ نفر ملی درس می خوندیم خوشحالم خیلی

تبریک میگم معدلتون چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط banafshe.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  دوستان ۸operation و banafshe و ranaa
امیدوارم سال آینده بهترین جا رو قبول شید و دیگه بدون مننت و زحمت برید دانشگاه و یزنید توی دهن این ...

ممنونم امیدوارم همیشه موفق باشید
یکی از دوستای من هم موسسه چالوس قبول شد
ولی برای بقیه هیچی
دانشگاه ما گفت که هنوز هیچی به پرتال دانشگاه ارسال نشده
من شاید برم پردیس ۲ بهشتی ثبت نام کنم
رعنا جان واقعا برای تو ناراحت شدم حق تو بیشتر از این بود امیدوارم موفق باشی

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  من ازقافله عقب موندم الان هر چی میزنم میگه داوطلبی با این مشخصات موجود نیست ....ای بابا....
من وفکر کنم دیگه اصلا میگن طرف سنجش نیا که وضع عجیب خرابه ...
برای یکی از دوستانم هم همینو میگه۲ تا ۰ اول شناسنامه رو نزن

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  دوستان ۸operation و banafshe و ranaa

ممنونم امیدوارم همیشه موفق باشید
یکی از دوستای من هم موسسه چالوس قبول شد
ولی برای بقیه هیچی
دانشگاه ما گفت که هنوز هیچی به پرتال دانشگاه ارسال نشده
من شاید برم پردیس ۲ بهشتی ثبت نام کنم
رعنا جان واقعا برای تو ناراحت شدم حق تو بیشتر از این بود امیدوارم موفق باشی
مرسی بنفشه جون انشالله موفق باشی .منم میشینم میخونم برا ارشد چه کنیم دیگه فقط زمانمو از دست دادم
برای کنکور ارشد هنوز سهمیه رتبه اولیمو استفاده نکردم ولی دیگه از هرچی کلمه امتیاز سهمیه و رتبه ایناست نفرت پیدا کردم
خیلی خوشحال شدم با این جمع دوستانه آشنا شدم به امید موفقیت همه دوستان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال: #۲۲۱
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
بچه ها واقعا متاسفم ...ناراحت شدم...منم معدلم ۱۸/۰۹ بود رتبه اول دانشگاهمون...از پیام نور تهران برا مدیریت آی تی قبول شدم میخوام برم..اینم غنیمته ...ولی برا شما فرصت زیااااده انشالا با کنکور قبول میشید Sad((((نفرای دوم و سوم هم قبول شدن
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
من معدلم ۱۷/۸۰ بود و رتبه اول
هیچ جا قبول نشدم Sad((((((
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
دانشجویان ممتاز
سلام دوستان من چند هفته اس این تاپیک رو دیدم ولی تازه عضو شدم خواستم برا اونا که قبول شدن تبریک بگم و برا اونایی که قبول نشدن از خدا آرزوی توفیق تو آینده رو کنم.
دوستان من یه سوال هم داشتم من به همین آیین نامه ممتازی از دانشگاه خودمون قبول شدم و ثبت نام کردم و ۲ هفته اس کلاس می رم والان هم از طریق همین آیین نامه تو سایت سنجش تو یه گرایش بهتر باز هم تو دانشگاه خودم قبول شدم می خواستم ببینم برا تغییر من می تونم؟باید از قبلی انصراف بدم؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط malekinasab.)
منم امروز گرفتم هیچ جا نگرفت.... دانشگاه ما توی رشته معماری ارشد انرژی رو داره که دومین دانشگاس سال بیش یکی از بچه های بیام نور دانشگاه ما قبول شد با استفاده از همین ثبت نام ......
حالا امسال نمیدونم چرا این جور شد ..........من که از همون اول امیدی نداشتم ........میترسم ما کهبه هوای قانون سهمیه رتبه اول رو گذاشتیم برا امسال سنجش برجک مارو بزنه وبگه برین بابا قانون مال خودمونه تغیرش میدیم میخاستین سال قبل استفاده میکردین؟؟؟باید خودمون رو برای هر نوع شرایطی آماده کنیم....

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز
سلام بچه ها
آیا پذیرش قبولی ها در دانشگاه مقصد حتمی شده یا نه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۴۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۶ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۹۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close