زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۹۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  بچه ها منم نمیدونم چیکار کنم...ساعات مطالعم کم شده ۲-۳ ساعتی و روزی به ۵-۶ ساعت رسیده...

اگه خونه میخونی یه چند روزی برو کتابخونه رات میندازه

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  یکی به من بگه چی کار کنم؟ مگر روال درس خوندن من اشتباهه؟ هر درس رو فصل به فصل می خونم و تست می زنم! اما انگار هیچ کتابی تصمیم نداره تموم بشه!!!!!! چرا اینجوریه اوضاع من؟؟ خیلی نگرانم! اینجوری تا ابد هم تموم نمی نمی کنم که! خیلی استرس دارم!!!!!

باید طبق برنامه پیش بری اگه میتونی خودت بریز اگه نه از برنامه های پارسه یا نصیر استفاده کن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , younes
ارسال: #۱۹۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
SarahRad نوشته :
شما الان می دونید چه تاریخی اینایی که دارید می خونید رو تموم می کنید؟

راستش تاریخ دقیق مشخص نکردم ولی ان شاالله سعی میکنم تا آخرای شهریور چن تا شونو حتمن تموم کنم و تا مهر ان شاالله همشون تمومه و میرم سراغ درسای دیگه و اینا رو هم درباره دور دوم شروع میکنم . میدونین من یه کم تنبلی میکنم صبحا دیر از خواب بیدار میشم وگرنه اگه من ساعت ۷ بیدار شم اینا همشون تا آخر شهریور تموم میشه . حالا ان شاالله سعی میکنم شبا زودتر بخوابم تا بتونم صبحا زود بیدار شم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۱۹۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
Sad
بچه ها چرا من وقتی میخوام تست بزنم فقط اونایی که آسون هستن میتونم جواب درست برسم! از خودم پشیمون شدم
مدار منطقی تستهای فصل سوم حسابی حالم رو گرفتن!! Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  Sad
بچه ها چرا من وقتی میخوام تست بزنم فقط اونایی که آسون هستن میتونم جواب درست برسم! از خودم پشیمون شدم
مدار منطقی تستهای فصل سوم حسابی حالم رو گرفتن!! Sad

اصلا پشیونمی نداره!!! همه فکر کنم اینطور باشیم یکیش خود من تو تستا سوالای آزاد رو راحت میزنم اما سر دولتی ها می مونم.. و البته اینم قابل ذکره که بعضی دروسا یه سری نکاتش تو تسته که تو متن نیست و باید یکی دو تا ازون تستارو اول نگاه کنی ببینی چی هست تا مدل تستش بیاد دستت .همین... همیشه یادت باشه اگه تو نتونستی ،تنها نیستی تو این وضعیت داوطلبای دیگم کم و بیش شباهت دارن به تو.. و فقط باید ادامه داد.

راستی بچه ها ی سوال بی ربط مجازی چطوریه؟ کلاس برگزار نمیشه؟ اصلا حضوری نیس!!

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , mohammadali1990
ارسال: #۲۰۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  راستی بچه ها ی سوال بی ربط مجازی چطوریه؟ کلاس برگزار نمیشه؟ اصلا حضوری نیس!!
برگزار میشه...ولی کاملا ً Online...تازه تخته سیاه هم داره که استاد صحبت میکنه و پای اون مینوسه...
از همه مهم تر اینکه اگه از کلاس جا بمونی میتونی ضبط شده ی کلاس رو دانلود کنی...Big Grin!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00
ارسال: #۲۰۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
امروز عالی بودددددددددددددددددددددد
از خودم راضیم...تصمیم گرفتم شب ها هم ۲ساعت بخونم بعد کم کم اضافه کنم...
امیدوارم که همگی رو فرم باشین

I definitely will win
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , maryami , آرتا
ارسال: #۲۰۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط SarahRad.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  SarahRad نوشته :
شما الان می دونید چه تاریخی اینایی که دارید می خونید رو تموم می کنید؟

راستش تاریخ دقیق مشخص نکردم ولی ان شاالله سعی میکنم تا آخرای شهریور چن تا شونو حتمن تموم کنم و تا مهر ان شاالله همشون تمومه و میرم سراغ درسای دیگه و اینا رو هم درباره دور دوم شروع میکنم . میدونین من یه کم تنبلی میکنم صبحا دیر از خواب بیدار میشم وگرنه اگه من ساعت ۷ بیدار شم اینا همشون تا آخر شهریور تموم میشه . حالا ان شاالله سعی میکنم شبا زودتر بخوابم تا بتونم صبحا زود بیدار شم.
منم یکی از مشکلاتم اینه که یه روز در میون تا ۳ سر کار می رم. البته تا آخر شهریور. روز هایی که صبح خونه نیستم خیلی کم درس می خونم. وگرنه روزهای دیگه ۸ ساعت تو کتابخونه می خونم

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز عالی بودددددددددددددددددددددد

خوب خیلی هم خوب که بازم تونستید متمرکز بشید! چقدر احساس خوبیه این حس رضایت از درس خوندن که باعث میشه شب با خیال راحت بخوابیRolleyes

من می خواهم و می توانم ...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , آرتا
ارسال: #۲۰۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز عالی بودددددددددددددددددددددد

منم بد نبود مخصوصا از غروب تا الان که عالی بود
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , آرتا
ارسال: #۲۰۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط آرتا.)
من الان دارم ساختمان داده و الگوریتم می خونم.

قدسی رو با CLRS دارم می خونم ، تمرین های CLRS رو هم حل می کنم .

تقریبا الان نصفه ی مرتب سازی هستم .

بچه ها بخونید که همه موفقیم.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , SarahRad , younes
ارسال: #۲۰۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
من از ریاضی گسسته متنفرم
هر دفعه که این کتاب را میبینم یاد استادمون میافتم و روزی صدبار خدا را شکر میکنم که از دس این درس و استادش راحت شدم
این قد خاطرات بدی دارم که......
همش به خاطر اخلاق بد استاد بود
اصلا جرات نمیکردی سوال بپرسی اگرم میپرسیدی ان قد مصخره ات میکرد که دیگه سوال نپرسی
درستم جواب نمیداد
اگه این درس را تو کنکور نخونیم خیلی ضرر میکنم؟
میشه کمک کنید این ذهنیت بد از این درس از ذهنم بره؟؟؟؟؟؟؟

اونی که زود میرنجه
زود میره، زود هم برمیگرده.
اما اونی که دیر میرنجه
دیر میره، اما دیگه برنمیگرده.Blush
۰
۰
ارسال: #۲۰۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ق.ظ، توسط skygirl_00.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)zes zes zes نوشته شده توسط:  من از ریاضی گسسته متنفرم
هر دفعه که این کتاب را میبینم یاد استادمون میافتم و روزی صدبار خدا را شکر میکنم که از دس این درس و استادش راحت شدم
این قد خاطرات بدی دارم که......
همش به خاطر اخلاق بد استاد بود
اصلا جرات نمیکردی سوال بپرسی اگرم میپرسیدی ان قد مصخره ات میکرد که دیگه سوال نپرسی
درستم جواب نمیداد
اگه این درس را تو کنکور نخونیم خیلی ضرر میکنم؟
میشه کمک کنید این ذهنیت بد از این درس از ذهنم بره؟؟؟؟؟؟؟

مسخره دیگه!Tongue
منم استادم راستشو بخواین دور از جون همه استادا و بچه ها،یکم .... بود. ۱ سالی بود که شرو شده بود تدریسش و هیچییییی نمیتونست درس بده.فن بیان نداشت.وفقط من و من می کرد مثلا میگفن: p آنگاه که p نه آنگاه که از p به q و .... مام فقط میترکیدیم از خندهBig Grin
منم چون ازش بدم میومد از تابستون تا الان سمتش نرفتم ولی استارتشو زدم چرا؟ آخه به چشم یه درس ریاضی بهش نگاه نمیکنم. گسسته میخونم چون که فصل گرافش تو ساختمان و الگوریتم به دردم میخوره، گسسته میخونم چون فصل منطقش مثلا به دردهوشم میخوره، گسسته میخونم چون فصل شمارشش به درد آمار میخوره.... و .....
اما من گریمالدی رو که بچه ها تعریف میکنن ندیدم و نه خریدم. کتاب قلی زاده رو هم کنار یوسفی داشته باشی راه می افته. یوسفی به قول یکی از بچه ها برای یاذگیری نیست برای یادآوری پس قلی زادم در کنارش داشته باشی بهتر تره.

۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۰۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
سلام امروز مفید درس خوندم ، مدار منطقی پوران خوندم . ۲ فصلشو با تستا کلا تموم کردم

۰
۱
ارسال: #۲۰۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
سلام
ممنون
حالا ما یه غلط املایی نوشتیم
شما باید پررنگش کنید؟Dodgy
ما اصلا تو درسای دیگه حس نکردیم به گسسته احتیاج داریم اصلا استاد ما گراف و درخت و اینارو درس نداد
به جاش درسای دیگه بخونیم جبران نمیشه؟

اونی که زود میرنجه
زود میره، زود هم برمیگرده.
اما اونی که دیر میرنجه
دیر میره، اما دیگه برنمیگرده.Blush
۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
امروز هوش خوندم ولی زیاد متوجه نمیشدم هم از روی مقسمی خوندم هم پارسه و راحتی ولی به آسونی تو ذهن جا نمیگیره از voice دکتر رهنمون خیلی راضیم ولی زمانبره خودشم توصیه کرده Reference رو بخونیم نمیدونم راهیان ارشدم همینطوره! اگه کسی تجربه بهتری داره خوشحال میشم بدونم

مدار الکتریکی هم خوندم از روی پارسه خوب بود راضی بودم پر از نکته ست و زمان زیادی هم نمیگیره
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۲۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط younes.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من الان دارم ساختمان داده و الگوریتم می خونم.

قدسی رو با CLRS دارم می خونم ، تمرین های CLRS رو هم حل می کنم .

تقریبا الان نصفه ی مرتب سازی هستم .

بچه ها بخونید که همه موفقیم.

ان شاالله ۱۰۰ در ۱۰۰ هممون موفق میشیم اگه با همین روال جلو بریم و تنبلی نکنیم Big Grin
منم CLRS رو تا فصل یازده خوندم . دیگه از جلد اولش چیزی نمونده ، جلد دوم هم گراف است که از گراف خوشم میاد ، جالبه Cool . فردا صبح هم ان شاالله میخوام سی ال آر اس بخونم فصل ۱۲ درخت های جست و جوی دودویی . راستی راجع به درختای قرمز - سیاه اطلاعی ندارین ، یعنی باید حتمن خونده شه ؟ و تحلیل سرشکن که فصل ۱۷ است هم یه جا تو مانشت فک کنم آقای دکتر گفته بود جز درسای دوران ارشد است و واسه کنکور ازش سوال نمیاد Huh در کل سی ال آر اس هیچی نیست ، هر کی می خواد بخونه از اسمش نترسه ، واقعا زیادی سخت نیست Shy

۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۸۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۵۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۱۸۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۴۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۶۶۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۸۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۸۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۱۱۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۸۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close