زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بلاتکلیفی ۱۵۰ دانشجوی رتبه اول کشور

ارسال: #۱۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
وقتی معدل به اندازه ۲۰% تاثیر داره، همین کافیه.
دیگه بقیه رقابت باید تو شرایط مساوی باشه.

این نظر منه... خود من هم شاگرد برتر هستم و با این حال دارم این حرف رو میزنم.
۷
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , a i , fatima1537 , m450ud , sina_bhh , Payam92 , sarhang , reza_dev , nomad:D
ارسال: #۱۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
عزیز من صحبت اینه که اگه کسی شاگرد اول میشه و استعداد درخشانه به قول شما بیاد و ۵-۶ ماه هم نه...۲ ماه درس بخونه و جلوی ما بی سوادایی که عشق و حال کردیم بره دانشگاه...اما متاسفانه خیلی از این به قول شما نوابغ یه سری درس رو حفظ میکردن و پیش استاد خود شیرینی و نمره میگرفتن...۹۰ درصد کسایی که معدل خوب دارن توی این رشته یه ویندوز هم بلد نیستن نصب کنن..شدن استعداد درخشان

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , asp_vb , fatima1537 , y_amin , m450ud , GoodStudent67 , phoenix021 , hamid_c , kimiagar , Payam92 , sarhang , reza_dev , HighVoltage , agentv , kerm
ارسال: #۱۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: بلاتکلیفی ۱۵۰ دانشجوی رتبه اول کشور
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  آقا جان بین دانشجویی که ۴ سال زجمت کشیده و معدل الف شده و دانشجویی که اون ۴ سال رو عشق و حال کرده و فقط می خواد ۵-۶ ماه واسه کنکور درس بخونه تفاوتای زیادی هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!اتفاقا قانون استعداد های درخشان کاملا ضروریه اما خب نیاز به اصلاحاتی داره!
واقعیت اینه که نه اونی که شاگرد اول شده اون چهار سال رو زحمت کشیده و نه بقیه عشق و حال کردن. تفاوت بین کم و کمتر درس خوندنه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , phoenix021 , mohammadsaleh.samimi , kerm
ارسال: #۱۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
ببخشید دوستان من منظورم از دانشگاه ازاد لب مرز یه مثال بود کلا" منظورم هر دانشگاه بی کیفیتی است که وجود داره. پیام نور یه ویژگی خوبی که داره اینه که سوالاتش هماهنگه. یعنی در همه جای کشور یه سری سوال هست. فقط ۶ نمره در اختیار استاد هست.
من خودم تو دانشگاهی رفتم که هر چی را خواستم واسه دانشجوها درس بدم مجبور شده ام پیشنیازش را هم درس بدم. یعنی مثلا" شما معماری درس بدین ولی ۲ واحد هم مدار منطقی مجبور باشید بگید. بعد همه هم با نمره ۱۸-۱۹ درس پیشنیاز رو پاس کردند.
یه جاهایی درس سه واحدی را با سی چهل صفحه جزوه با نمره بالا پاس میکنند. استاد یه کلمه از جزوه بیرون نمیده. همان مثالهای سر کلاس را می پرسه. (والبته بعضی هم باز جواب نمیدن)
حالا کنکور را هم بپیچونند و بیان شریف دیگه خیلی ستمه!!!!!
بهتره گاهی بیشتر از خودمون به منافع ملی توجه کنیم.
شش هفت تا تا دانشگاه درست و درمون باقی مونده بذاریم اینها بمونند سر جاشون واسه افتخار علمی مملکت.

البته این صد و پنجاه نفر گناهی ندارند و حتما" ثبت نام میشن ولی لازمه که همه اختیارات آموزش عالی این کشور دست سنجش نیفته.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , arixooo , MSZ , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Parva , sir_ams , -Ali- , Pakzad , blackhalo1989 , Mahbanoo313 , y_amin , Xilinx , Sunshine Off , hardware23 , zmaster , m450ud , alirrrrrr , pooya_ww , phoenix021 , Payam92 , MR_KH , diligent
ارسال: #۲۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط equilibrium.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ... این داوطلب با اشاره به بخشنامه‌ای که براساس آن نفرات برتر ورودی دانشگاه‌ها در صورتی که ۸۰ درصد تراز آخرین فرد قبول شده در دانشگاهی را آورده باشد، می‌تواند در آن دانشگاه ثبت‌نام کنند، گفت: دانشگاه شریف مدعی است که تافته جدا بافته است و باید این تراز به ۹۲/۵ درصد ارتقا یابد.
اصل دعوا سر همین دوتا عدده؛
یادمه بچه هایی که همین سه چهار سال پیش از این سهمیه استفاده می کردند عدد دوم براشون اعمال میشد؛ صدای اعتراض کسی در نمیومد هیچ، قبولی خوب رو حق این افراد هم میدونستند؛ اما تغییر به ۸۰ درصد، اونم با این فضای کسب نمره ای که در دانشگاه ها بوجود اومده، جابجایی قبولی ها رو غیرمنصفانه میکنه؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۲۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ق.ظ
کسی که شاگرد اول می شه و استعداد داره قاعدتا رتبه کنکورش نباید ۲۰۰۰ بشه! من یادمه شاگرد اول دوره ی ما با اطلاعات عمومی کنکور داد ۲۰۰ شد رتبش! کسی که این کنکورو هر چقدر غیر استاندارد باشه رتبه ی نجومی می گیره یه مسئله ی ساده ی مدار منطقیم بلد نیست حل کنه!
این دو سال اخیر به دلیل خیلی نزدیک بودن درصد ها و رتبه ها ۸۰ درصد واقعا نا عادلانست.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , ali.329 , blackhalo1989 , m450ud , sina_bhh , mina.soroor , Payam92 , sarhang , euruse
ارسال: #۲۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظرم کار خوبی میکنه این آقای رئیس. حداقل این امتیاز واسه همه دانشگاهها نباشه.
رتبه اول دانشگاه مثلا" پلی تکنیک با رتبه اول دانشگاه آزاد واحدی که نزدیک مرز هست و دانشجوها سوادشون از استاد ها بیشتره در یه حدند؟
واقعا" این عدالت نیست.
اگه کنکور خوبه یا بده بذارند واسه همه باشه.
یه مثلی هست میگه " ظلم بالسویه یه جور عدله".

اگه سازمان سنجش معتقده کنکورش درسته حداقل دیگه خودش دورش نزنه.
اگه اشتباهه و اشکال داره که اصلا" برش داره یا درستش کنه.

به نظرتون کار خوبی می‌کنن که به ۱۵۰ تا شاگرد اول که حداقل یک‌سومشون رتبه‌ی زیر ۱۰۰ دارن بگن ثبت‌نامت نمی‌کنیم برو ریاست، بعد برن دفتر ریاست بهشون بگه به من چه برو آموزش! بعد ۶ بار دیگه این مسیر طی بشه و آخرش سه-چهار روز بلاتکلیف بمونن
اصلاً بیشتر اعتراض بچه‌ها به این بود که چرا تو سایت شریف نوشته شاگرداول‌ها گواهی رتبه بیارن! خب می‌نوشت شارگرداولا نیان
ضمناً این قانون هم مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی هست و سازمان سنجش فقط مجریه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۲۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  حداقل یک‌سومشون رتبه‌ی زیر ۱۰۰ دارن

خیلی بعیده اینی که می فرمایین

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagion
ارسال: #۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  به نظرتون کار خوبی می‌کنن که به ۱۵۰ تا شاگرد اول که حداقل یک‌سومشون رتبه‌ی زیر ۱۰۰ دارن بگن ثبت‌نامت نمی‌کنیم برو ریاست، بعد برن دفتر ریاست بهشون بگه به من چه برو آموزش! بعد ۶ بار دیگه این مسیر طی بشه و آخرش سه-چهار روز بلاتکلیف بمونن
اصلاً بیشتر اعتراض بچه‌ها به این بود که چرا تو سایت شریف نوشته شاگرداول‌ها گواهی رتبه بیارن! خب می‌نوشت شارگرداولا نیان
ضمناً این قانون هم مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی هست و سازمان سنجش فقط مجریه
نه اونها که کار خوبی نمیکنند. ولی باید قبول کرد آیین نامه مزخرفیه.
ضمنا" در قانون اساسی ما فقط مجلس حق تصویب قانون داره و مجمع تشخیص مصلحت(اونهم در صورت وجود اختلاف بین شورای نگهبان و مجلس)
بخاطر همین اسمش را گذاشته اند قوه مقننه. بقیه فقط آیین نامه میدن و الزامی به پذیرش توسط سازمانهای غیر زیر مجموعه شون نیست.البته آیین نامه را میشه ازش شکایت کرد و توسط دیوان عدالت درخواست لغوش را کرد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی مثل خیلی دیگه از شوراهای عالی که داریم میتونه مصوباتش را بفرسته مجلس تا قانون بشه.
وقتی مطمئن هستند یه چیزی قانون نمیشه میدن به یه سازمانی میگن اجرا کن. دانشگاه هم زیر مجموعه وزارتخانه است نه زیر مجموعه سنجش. پس میتونه زیر بار نره.
در کل باید یکی اعتراض میکرد باین موضوع. سنجش که به حرف دانشجویان گوش نمیده. ظاهرا" به حرف دانشگاه شریف هم که بارها قبلا" بهش گفته گوش نکرده. شاید این ۱۵۰ نفر منشاء خیر بشن. البته اینها حتما" ثبت نام میشن. ولی بهر حال فعلا" از این بنده خداها بعنوان ابزار دعوا استفاده میشه.
من هم بعید میدونم اینا اکثرا" با رتبه های بدون سهمیه میتونستند تهران قبول بشن. من خیلیها را میشناسم که استفاده نمیکنندچون رتبه شون خوب میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۲۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط sir_ams.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  حداقل یک‌سومشون رتبه‌ی زیر ۱۰۰ دارن

خیلی بعیده اینی که می فرمایین

بعید نیس من خودم با رتبه ۲ مکانیک و ۲۲ کامپیوتر حرف زدم.
که شاگرد اول هم بودن!!!
و اینم بگم که یه جورایی حرف آقا فرداد درست نیست! نیمی از این بچه ها با رتبه خودشون تهران که هیچ شاید شهرستان شبانه بیارن!
اما برخورد مسئولین شریف رو من خودم بودم و دیدم نسبت به اینکه اسما" دانشگاه تراز اول مملکت هست، اصلا درست و شایسته نبود
حداقل قبل اینکه اینا بیان میگفتن آقا ۱۰ روز دیگه بیاین و تو این ۱۰ روز تکلیف خودشون و سنجش رو معلوم میکردن!
منم میگم سهمیه شاگرد اولی خوب نیس! مثلا یکی دیگه که شاگرد دوم هست و اختلاف معدلشون در حد صدم هست! باید با رتبش قبول شه اما اون شاگرد اوله......
من خودم یه نمونه دارم از این مثالی که گفتم.Smile

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۲۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ
جای این بحثا نیست ولی رتبه ی دو مکانیک و ۲۲ کامپیوتر واضحه همینجوری هم شریف قبول می شه پس دلیلی برای استفاده از سهمیه نیست.
در ثانی اگر واقعا یک سوم رتبه زیر ۱۰۰ داشتن ما شاهد نبودیم رتبه ی ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ بیان این سهمیه!!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse
ارسال: #۲۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  عزیز من صحبت اینه که اگه کسی شاگرد اول میشه و استعداد درخشانه به قول شما بیاد و ۵-۶ ماه هم نه...۲ ماه درس بخونه و جلوی ما بی سوادایی که عشق و حال کردیم بره دانشگاه...اما متاسفانه خیلی از این به قول شما نوابغ یه سری درس رو حفظ میکردن و پیش استاد خود شیرینی و نمره میگرفتن...۹۰ درصد کسایی که معدل خوب دارن توی این رشته یه ویندوز هم بلد نیستن نصب کنن..شدن استعداد درخشان

عجب صبری این شاگرد اولا دارن...........
اشکال نداره هر چی دلتون میخاد بگین..........ما این چهارسال دیگه این قد حفظ میکنیم وخودشیرینی ...دیگه انرژی برا کنکور نداریم ......کاش ماهم تمام حوصله ووقتمون رو صرف تقویت ماهیچه مچ و گردن میکردیم برای ۳ ساعت کنکور..........خداییش دو هفته بعد کنکور خودتون چیزی از درسا یادتون هست...بله دوست گرامی.......شما هم از حفاظ هستین...بیاین اینجابرای همدیگه احترام قائل باشیم .......وصرفا به خاطر داشتن یه امتیاز یا یه ویژگی دیگران رو به باد تمسخر بگیریم.......حداقل در حد مانیست

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۱۰
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۲۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دانشگاه شریف باید رتبه‌های برتر دانشگاه‌های کشور را ثبت‌نام کند

خبرگزاری فارس: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به حل مشکل ۱۵۰ دانشجوی رتبه اول دانشگاه‌های کشور در دانشگاه شریف، گفت: دانشگاه شریف براساس قانون موظف به ثبت‌نام رتبه‌های برتر دانشگاه‌های کشور است.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه مشکل دانشجویان دانشگاه شریف قطعاً حل می‌شود، گفت: این دانشجویان گزینش شده‌اند، جزء استعدادهای درخشان هستند و دانشگاه شریف براساس قانون موظف به ثبت‌نام آنهاست.

به گفته وی روز پنج‌شنبه گذشته سازمان سنجش طی نامه‌ای به دانشگاه شریف خواستار ثبت‌نام این دانشجویان شده است.

براساس این گزارش، چهارشنبه گذشته پذیرفته‌شدگان برتر آزمون کارشناسی‌ارشد برای ثبت‌نام به دانشگاه شریف مراجعه ‌کردند، اما با عدم پذیرش از سوی دانشگاه مواجه‌ ‌شدند.

خبرگزاری فارس
۲۰/۶/۹۱

پ.ن: فکر کنم شریف با این باید ها مشکل داشته باشه!! اخه خب وقتی با هم بحثتون هست چرا این جوری میگه!!! این وسط دانشجوها هستن که ....

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , unique_as14 , SaMiRa.e
ارسال: #۲۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  جای این بحثا نیست ولی رتبه ی دو مکانیک و ۲۲ کامپیوتر واضحه همینجوری هم شریف قبول می شه پس دلیلی برای استفاده از سهمیه نیست.
در ثانی اگر واقعا یک سوم رتبه زیر ۱۰۰ داشتن ما شاهد نبودیم رتبه ی ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ بیان این سهمیه!!

کسی که بخواد قبول بشه باید ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر قبول شده رو داشته باشه، ولی رتبه‌ی ۱۰۰۰ در بهترین حالت ۸۰% تراز رتبه‌ی حدود ۳۰۰ رو میاره و واضحه که شریف قبول نمیشه
رتبه ۲۲ کامپیوتر هم با توجه به اینکه ۲۰ نفر پذیرش شریفه خواسته احتیاط کنه از سهمیه استفاده کرده!
اصلاً استفاده از سهمیه که منطقاً ضرر نداره، رتبه‌های خوب هم دلشون خواسته اسمشون به عنوان شاگرداول ارسال بشه Big Grin
بعضی دانشگاه‌ها هم که خودشون اسامی رو فرستادن برای سنجش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , agentv
ارسال: #۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  جای این بحثا نیست ولی رتبه ی دو مکانیک و ۲۲ کامپیوتر واضحه همینجوری هم شریف قبول می شه پس دلیلی برای استفاده از سهمیه نیست.

کسی که بخواد قبول بشه باید ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر قبول شده رو داشته باشه، ولی رتبه‌ی ۱۰۰۰ در بهترین حالت ۸۰% تراز رتبه‌ی حدود ۳۰۰ رو میاره و واضحه که شریف قبول نمیشه
رتبه ۲۲ کامپیوتر هم با توجه به اینکه ۲۰ نفر پذیرش شریفه خواسته احتیاط کنه از سهمیه استفاده کرده!
اصلاً استفاده از سهمیه که منطقاً ضرر نداره، رتبه‌های خوب هم دلشون خواسته اسمشون به عنوان شاگرداول ارسال بشه Big Grin
بعضی دانشگاه‌ها هم که خودشون اسامی رو فرستادن برای سنجش

حرف رتبه ۲ و ۲۲ هم همین بود.اونا اصلا نخواسته بودن که از سهمیه استفاده کنن.دانشگاه فرستاده بوده اسمشون رو!
من رتبه ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ ندیدیم اما تا ۶۰۰ دیدم.
بازم در این صورت ۸۰% میشه حدود ۱۰۰ اینه! بازم شریف قبول میشه؟؟؟ آیا؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۴۳ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۱۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۵۳۴ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۵ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۷ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۷۵ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۴۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close