زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زینب احمدی
(در دامنه مانشت)
در دامنه مانشت
*

تاریخ ثبت نام: ۰۵ دى ۱۳۹۲
تاریخ تولد: ۱۵ May 1372 (30 ساله)
زمان محلی: ۲۹ April 2024 , 12:21 AM
وضعیت: آفلاین

۰
۰

اطلاعات انجمن زینب احمدی
آخرین بازدید: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۷ (۰ ارسال در روز | ۰ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۴ ساعت, ۶ دقیقه, ۵۵ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ زینب احمدی
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به زینب احمدی.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به زینب احمدی.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی زینب احمدی
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: دانشجوی کارشناسی
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 kavehn (15 آبان ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۶ ب.ظ)
زینب احمدی,
پیشنهاد می کنم یک سیستم عامل مناسب مثل سنت او اس انتخاب کنید. بعد از نصب سیستم عامل با سرچ در اینترنت مراحل دقیق نصب شبیه ساز را از اینترنت گرفته و دنبال کنید. یه سری تغییرات باید انجام دهید که الان دقیقا خاطرم نیست.
شما اول باید سعی کنید با خواندن کد خط های فایل .tcl کمی بیشتر با کد نویسی شبیه ساز آشنا شوید. اگر کد شما درست باشد بعد از اجرای فایل .tcl خروجی شما فایل تریس است که از روی همین فایل تریس باید نتایج شبیه سازی را تحلیل کنید. اگر فایل .tr ایجاد نمیشه باید فایل .tcl چک کنید شاید مشکل حل شود و اگر خطای خاصی می دهد باید در اینترنت سرچ کنید برای پیدا کردن راه حل. اجرای فایل .nam مثلا برای محیط بی سیم می تونه به شما این دید را بدهد که چگونه خروجی دارید.

شما اگر از روی کد آزمایش های دانشگاه ای که براتون لینک گذاشتم نتیجه نمی گیرید. باید تمام مراحل نصب و شبیه سازی مرور کنید تا شاید مشکل حل شود.

حدود ۲ سال پیش نصب کردم و الان دقیق خاطرم نیست می تونی از لینک زیر بیشتر با شبیه ساز آشنابشی. در کل برای نصب باید در اینترنت سرچ بزنی و باتوجه به سیستم عامل مورد نظرت دستوالعمل های یکی از آموزش های نصب را مرحله به مرحله انجام دهی :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوشحال میشم کمک کنم باید توجه کنید که یه سری موراد را با گذر زمان و با آزمایش و خطا یادخواهید گرفت ...
 kavehn (11 آبان ۱۳۹۳ در ۰۳:۵۳ ب.ظ)
زینب احمدی,
عکس اول یعنی درست نصب شده. عکس دوم یه دستور نامعتبر دارید در کد، حالا باید بررسی کنید مشکل چیه. عکس سوم هم فایل اجرا کردید و حالا باید با بررسی فایل تریس ببینید خروجی چگونه است.
شما همون آزمایش های دانشگاه ایلینویز را انجام بدین تا با این شبیه ساز بیشتر آشنا شوید.

نکته اینجاست که شما تجربه کار با سیستم عامل های لینوکسی ندارید. به همین دلیل فکر می کنید باید محیط نرم افزاری بیاد بالا. می تونی NAM را اجرا کنید تا یه محیط نرم افزاری داشته باشید و بتونی بهتر باهاش ارتباط برقرار کنید. ( با NAM می تونی خروجی یا همون فایل تریس بهتر درک کنید)

شادباشی
 kavehn (09 آبان ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۰ ق.ظ)
زینب احمدی,

خواهش میکنم. پیشنهاد می کنم روی پروتکل مسیریابی AODV یا DSR کار کنی. هردو از قبل در شبیه ساز موردنظر شما پیاده سازی شده اند(بنظرم AODV بهتره).
یا اینکه به لینک زیر مراجعه کرده و با بررسی تک تک آزمایش ها می تونی یه پروژه براساس همین آزمایش ها برای خودت تعریف کنی : ( برای تمام آزمایش ها توضیح کامل داده شده سات (بعلاوه روش تحلیل خروجی) و خیلی راحت با انجام مرحله به مرحله آنها می تونی خروجی بگیری و با شبیه ساز مورد نظرت بیشتر آشنا بشی )

بهترین آرزوها
 neda_Network (08 آبان ۱۳۹۳ در ۰۱:۱۴ ق.ظ)
حقیقتش خیر اما از دوستان تو بخش مربوطه کمک بگیرید حتما کمک خواهند کرد منم براتون جستجو میکنم
 M*Gh (19 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۵:۵۴ ب.ظ)
زینب احمدی,
شما لطف دارید. هر چی بدست میارید، حاصل تلاشهای خودتونه و بس.

اگر کمکی از دست بر میاد، در خدمتتون هستم.
امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید. Smile
 M*Gh (09 فروردین ۱۳۹۳ در ۰۸:۰۳ ب.ظ)
زینب احمدی,
جوابتون را در همان تاپیک آمنت دادم .

اگر باز کمکی نیاز بود، در خدمتتون هستم.

موفق باشید Smile
 M*Gh (01 فروردین ۱۳۹۳ در ۰۲:۳۵ ق.ظ)
زینب احمدی,
با سلام
سال نوی شما هم مبارک باشه.
امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشید.

رونق عهـــد شبابست دگــر بوستان را / میرسد مـــژده گل بلبل خوش الحان را
ای صبا گر به جوانان چمـن بـاز رسی / خدمت ما برسان سرو گل ریحـــان را

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close