تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان تا اونجایی که من در این باره خوندم پذیرش با مصاحبه و آزمون ورودی بدون کنکور هست. البته شهریه ها زیاد هستش. ولی کلاسها در تهران برگزار میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی از این نوع پذیرش و سطح کیفیت آن ها خبر داره؟
لطفا اگه کسی اطلاعات داره یه راهنمایی بکنه خواهشا
من هم دوست دارم بدونم
مدرکش معتبره چون صادره از دانشگاه شهید بهشتی هست ، منتها اگر نگاهی به شهریه اش بندازید برای یک ترم با 10 واحد درس باید بیش از 5 میلیون تومان بپردازید.
(19 مهر 1391 06:46 ب.ظ)Manix نوشته شده توسط: [ -> ]مدرکش معتبره چون صادره از دانشگاه شهید بهشتی هست ، منتها اگر نگاهی به شهریه اش بندازید برای یک ترم با ۱۰ واحد درس باید بیش از ۵ میلیون تومان بپردازید.
ممنونم
می دونم هزینه اش زیاده ولی اگه برم شهرستان همین قدر خرجم میشه

(19 مهر 1391 07:21 ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1391 06:46 ب.ظ)Manix نوشته شده توسط: [ -> ]مدرکش معتبره چون صادره از دانشگاه شهید بهشتی هست ، منتها اگر نگاهی به شهریه اش بندازید برای یک ترم با ۱۰ واحد درس باید بیش از ۵ میلیون تومان بپردازید.
ممنونم
می دونم هزینه اش زیاده ولی اگه برم شهرستان همین قدر خرجم میشه
کنکور هم داره؟آزمون؟
khabare jadidi nadarin? kelasash koja tashkil mishe?

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع