تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 98 نرم افزار و 96 الگوریتم ومحاسبات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت شما برو بچ گل مانشت.
اینم درصدا و رتبه من:
زبان :سفید
ریاضی :20/83
مشترک :47/22
تخصصی نرم : 39/58

HuhHuh
درصدای تخصصی 11 درصد با کلیدی که خودم گرفتم تفاوت داره.از ریاضی هم 7 درصد کم کرده!!!حالا من هرجوری حساب میکنم که تو تخصصی چی رو اشتباه زدم که 11 درصد کم شده خدا میدونه!!!کلید همونه و درصدا چیز دیگه.
وجدانا حال اعتراض ندارم وگرنه.....ولی پیش بینی کرده بودم سنجش به کلیداش وفادار نیس.از مشترک هم سوال 47 که من بر اساس کلید اولیه درست زدم رو حذف کرده!!!!!!!!!! اینم از شانس ما.بازم خدای بزرگ رو شکر.شاید میتونست ازین بدتر هم بشه.
به نظرتون به کجا میشه امید داشت؟
تبریک میگم بهتون
بااین رتبه احتمالا هرجا بخواین
ممنون از لطفتون.البته منظورم دانشگاههای تهرانه.شهرستان نمیرم.
نمیدونستم تننباوم هم تو کنکور ارشد شرکت کرده پرفسور شما باید سوال طرح کنید:دی

بهت تبریک میگم خبرها حالی ازاینه که تو تهران میمونی روزانه علم و سنگک پارسال 107 گرفته اگه ظرفیتم کم شه

بدبینانه ترین حالت شبانه میاری ولی من ارزو میکنم با کمی شانس هر جا دوس داری قبول شی
(23 اردیبهشت 1392 08:25 ب.ظ)mconj نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونستم تننباوم هم تو کنکور ارشد شرکت کرده پرفسور شما باید سوال طرح کنید:دی

بهت تبریک میگم خبرها حالی ازاینه که تو تهران میمونی روزانه علم و سنگک پارسال 107 گرفته اگه ظرفیتم کم شه

بدبینانه ترین حالت شبانه میاری ولی من ارزو میکنم با کمی شانس هر جا دوس داری قبول شی
ممنون دوست عزیز.راستش به ما مجال طرح سوال نمیدن.میگن تو موسسات کنکوری درس میدی(شوخی) فقط میتونیم از دور به سوالات سیستم اعتراض کنیم.
آره.انشالله تهران میمونم.شبانه نمیرم.فقط روزانه.حدس خودمم رو بهشتی یا علم و سنگکه اتفاقا.
تبــــــــــــــــــــــریـک فراوان.Heart
(23 اردیبهشت 1392 08:36 ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1392 08:25 ب.ظ)mconj نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونستم تننباوم هم تو کنکور ارشد شرکت کرده پرفسور شما باید سوال طرح کنید:دی

بهت تبریک میگم خبرها حالی ازاینه که تو تهران میمونی روزانه علم و سنگک پارسال ۱۰۷ گرفته اگه ظرفیتم کم شه

ممنون دوست عزیز.راستش به ما مجال طرح سوال نمیدن.میگن تو موسسات کنکوری درس میدی(شوخی) فقط میتونیم از دور به سوالات سیستم اعتراض کنیم.
آره.انشالله تهران میمونم.شبانه نمیرم.فقط روزانه.حدس خودمم رو بهشتی یا علم و سنگکه اتفاقا.

پس همکلاسی سلام:دی
تبریک میگم
الگوریتم شریف واسه شما فک میکنم گزینه عالی میتونه باشه
آقا تبریکات فراوان.... اتفاقیه که افتاده... بذار یه چی بگم خوشحال بشی... سوال 47 رو منم درست زده بودم با کلید اولیه که حذف شد... پس ببین شرایط برای همه یکسانه.... یا مثلا من تخصصی رو با کلید 64.5 حساب کردم تو کارنامه 56.5 شده بازم شرایط واسه همه یکسانه... انشاالله که یک دانشگاه خوب قبول میشی... نگران نباش... یا علی
(24 اردیبهشت 1392 02:24 ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم
الگوریتم شریف واسه شما فک میکنم گزینه عالی میتونه باشه
از لطفتون بسیار تشکر.
به نظر شما میشه با این رتبه به الگوریتم شریف امید داشت؟فک نکنم شریف به ما برسه.

(24 اردیبهشت 1392 06:00 ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط: [ -> ]آقا تبریکات فراوان.... اتفاقیه که افتاده... بذار یه چی بگم خوشحال بشی... سوال 47 رو منم درست زده بودم با کلید اولیه که حذف شد... پس ببین شرایط برای همه یکسانه.... یا مثلا من تخصصی رو با کلید 64.5 حساب کردم تو کارنامه 56.5 شده بازم شرایط واسه همه یکسانه... انشاالله که یک دانشگاه خوب قبول میشی... نگران نباش... یا علی
ممنون داداش.منم بهتون تبریک میگم.شما که بیشتر از ما لایق تبریک هستی.آره.خب شما درست میگی.شرایط یکسانه.
ولی من سر ریاضیا واقعا سوتی دادم.سر سهل انگار ی خودم فقط.مثلا تو آمار اون سوال مربوط به امید ریاضی x,y،من سر یه خطای دید .....یا سوال سری فوریه ریاضی مهندسی رو قشنگ حساب کردم.از بس راحت بود حواسم نبود ضرایب فوریه رو جابجا جایگذاری کردم.وجدانا سر اشتباهات خودم....وگرنه باید بهتر ازینا میشد.تو این گیر ودار سنجش هم میاد 11 درصد تخصصی و 7 درصد ریاضی کم میکنه.یه کم سخته قبولش.
تبریک میگم ایشاا... همیشه موفق باشید
منتظر مصاحبتون هستیم
انتخاب رشتتو میشه بذاری؟
ممنون
(21 تير 1392 11:28 ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط: [ -> ]انتخاب رشتتو میشه بذاری؟
ممنون
دوست عزیز گذاشتم اینم لینکش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون
انشالله که روزانه قبول بشی دوست عزیزم. موفق و پیروزیت رو از خدا آرزو میکنم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع