تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 68 گرایش اول و رتبه 78 گرایش دوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان Cool
این هم کارنامه من
خدایا چقدر لب مرزممممممممم Sad
بازم خدارو شکر.....Heart

چی قبول می شم ؟؟ کمکم کنید واسه انتخاب رشته لطفا Huh
تبریک میگم
دوستم پارسال با این رتبه روزانه تربیت مدرس قبول شد.
بهترین گزینه شهید بهشتی.
دوستان گل
سوال:
شبانه تهران بهتره یا امیرکبیر (کدام رو بعد از روزانه ها بزنم )؟
کلا شبانه (تهران یا امیرکبیر) بهتره یا مثلا تربیت مدرس یا شهید بهشتی روزانه؟؟
(25 اردیبهشت 1392 10:31 ق.ظ)kioesi نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان گل
سوال:
شبانه تهران بهتره یا امیرکبیر (کدام رو بعد از روزانه ها بزنم )؟
کلا شبانه (تهران یا امیرکبیر) بهتره یا مثلا تربیت مدرس یا شهید بهشتی روزانه؟؟

بستگی داره تو چ زمینه ای دوست دارید کار کنید تربیت مدرس نظریه محاسبات و همش ریاضی میش ولی امیرکبیر سیستم های هوشمند داره که خیلی بهتر از گرایش محاسبات علمی و محاسبات هست بازم بستگی به علاقتون داره شاید شما زمینه ریاضی و اثبات را بیشتر می پسندید. گرایش تهران هم جالب فک کنم تو زمینه های انفورماتیک باش
بستگی به گرایش احتمال بالا روزانه شهید بهشتی یا مدرس قبولید
شهید مدرس فقط ارشد و دکترا می گیره مزیت بزرگیه هم از نظر رفاهی و هم سطح علمی دانشگاه و زمینه کاریش همونطور که دوستان گفتند محاسبات هست

تنوع کار در شهید بهشتی خیلی بالاست
محاسبات علمی
ترکیبیات
بیوانفرماتیک
رمز
سیستم های کامپیوتری
و..

در زمینه رمز و محاسبات علمی و بیوانفرماتیک هم استادهای برجسته ای داره

اطلاعات بیشتر رو می تونید از سایت دانشگاها بگیرید

موفق باشید
تشکر از دوستان عزیز پاسخ شما خیلی کمکم کرد
یک سوال دیگه
نظر شما در مورد نظریه تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران چیه ؟
(27 اردیبهشت 1392 06:29 ب.ظ)kioesi نوشته شده توسط: [ -> ]تشکر از دوستان عزیز پاسخ شما خیلی کمکم کرد
یک سوال دیگه

تبریک میگم، رتبتون خوبه. اما در مورد نظریه تصمیم احتمالا میدونید که یک گرایش میان رشته ای هستش. برای مثال در دانشگاه علوم اقتصادی این گرایش تلفیقی خواهد بود از علوم کامپیوتر، اقتصاد و مالیه. در دانشگاه تهران هم این رشته در دانشکده علوم ریاضی و آمار تدریس نمیشه. بهتره بگم که با صحبتی که با اساتید این دانشکده داشتم حتی اونها هیچ اطلاعی از اینکه راجع به چی بحث میکنه نداشتن و گفتن که محل دانشکدش هم تو امیرآباد شمالی هستش نه انقلاب و اساتید اون دانشکده بدون اطلاع اونها این رشته رو راه انداختن. بنابراین تا اینجا احتمالا تونستید حدس بزنید که کادر علمی خیلی قوی ای از نظر علوم کامپیوتر نباید داشته باشه و اگه اونجا مثلا در ریاضیات یا نظریه محاصبات یا منطق ریاضی به مشکلی بر بخورید باید تا انقلاب رو گز کنید. با این همه گرایشش خیلی فضایه. راجع به سیستمهای اطراف ما و قوانین حاکم بر اونها بحث میکنه. سیستمهایی مثل سیستمهای اقتصادی، سیستمهای اجتماعی و ... درساشم بیشتر هوش هستن. سرتون رو درد نیارم در نهایت شما قادر خواهید بود با تکنیکهای مهندسی دانش و مدلسازی ریاضی برای آینده این سیستمها تصمیمگیری کنید. وای خدا چقدر این رشته خداست! یعنی من میتونم تا 80% بصورت درست آینده بورس یا هر سیستم مالی دیگه رو پیشبینی کنم!! باید بگم با تحقیقی که از یکی از اونور آبیها کردم فهمیدم که سالاری همچین آدمایی در امریکا حداقل 90000$ هستش. خوب امکان ادامه تحصیلش هم همه جا بخصوص تو امریکا هست. با این همه من خودم چون عاشق تیوری و مطالب انتزاعی هستم و یه کم هم از کادر علمی این دانشگاها میترسم این رشته رو جزو انتخابهای آخرم توی تهران میزنم. ولی اول این رو میزنم و بعد علوم شهرستانها رو - البته اگر خارج از تهران بزنم.
(27 اردیبهشت 1392 08:43 ب.ظ)sasanbabai نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1392 06:29 ب.ظ)kioesi نوشته شده توسط: [ -> ]تشکر از دوستان عزیز پاسخ شما خیلی کمکم کرد
یک سوال دیگه

تبریک میگم، رتبتون خوبه. اما در مورد نظریه تصمیم احتمالا میدونید که یک گرایش میان رشته ای هستش. برای مثال در دانشگاه علوم اقتصادی این گرایش تلفیقی خواهد بود از علوم کامپیوتر، اقتصاد و مالیه. در دانشگاه تهران هم این رشته در دانشکده علوم ریاضی و آمار تدریس نمیشه. بهتره بگم که با صحبتی که با اساتید این دانشکده داشتم حتی اونها هیچ اطلاعی از اینکه راجع به چی بحث میکنه نداشتن و گفتن که محل دانشکدش هم تو امیرآباد شمالی هستش نه انقلاب و اساتید اون دانشکده بدون اطلاع اونها این رشته رو راه انداختن. بنابراین تا اینجا احتمالا تونستید حدس بزنید که کادر علمی خیلی قوی ای از نظر علوم کامپیوتر نباید داشته باشه و اگه اونجا مثلا در ریاضیات یا نظریه محاصبات یا منطق ریاضی به مشکلی بر بخورید باید تا انقلاب رو گز کنید. با این همه گرایشش خیلی فضایه. راجع به سیستمهای اطراف ما و قوانین حاکم بر اونها بحث میکنه. سیستمهایی مثل سیستمهای اقتصادی، سیستمهای اجتماعی و ... درساشم بیشتر هوش هستن. سرتون رو درد نیارم در نهایت شما قادر خواهید بود با تکنیکهای مهندسی دانش و مدلسازی ریاضی برای آینده این سیستمها تصمیمگیری کنید. وای خدا چقدر این رشته خداست! یعنی من میتونم تا ۸۰% بصورت درست آینده بورس یا هر سیستم مالی دیگه رو پیشبینی کنم!! باید بگم با تحقیقی که از یکی از اونور آبیها کردم فهمیدم که سالاری همچین آدمایی در امریکا حداقل ۹۰۰۰۰$ هستش. خوب امکان ادامه تحصیلش هم همه جا بخصوص تو امریکا هست. با این همه من خودم چون عاشق تیوری و مطالب انتزاعی هستم و یه کم هم از کادر علمی این دانشگاها میترسم این رشته رو جزو انتخابهای آخرم توی تهران میزنم. ولی اول این رو میزنم و بعد علوم شهرستانها رو - البته اگر خارج از تهران بزنم.

ممنون از توضیحات شما
خیلی استفاده کردم
لینک مرجع