تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه بابلسر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها، کسی هست که درباره ی سطح علمی دانشگاه بابلسر چیزی بدونه؟
چه اطلاعاتی؟
(29 اردیبهشت 1392 06:24 ب.ظ)LARACROFT0 نوشته شده توسط: [ -> ]چه اطلاعاتی؟

دقیقا منظورم سطح علمی استادای دانشکده علوم کامپیوتر هست، سطح علمی بچه ها، فضای دانشگاه...
سلام
من از یکی از بچه های کارشناسی این دانشگاه سوال کردم اینجوری جواب داد:

"اگه خبر داشته باشید دانشگاه مازندران فعلا فقط گرایش محاسبات علمی رو تو مقطع کارشناسی ارشد داره. اما چون مقطع ارشد تازه راه افتاده خیلی با داشنجوهای ارشد رابطه نداشتیم که بخوایم بدونیم وضعش چطوره..
از نظر استاد کمبودهایی وجود داره! حداقل برای دانشجوهای کارشناسی اینطوریه...
اما خوب اساتید خوبی هم مثل دکتر ندیمی هستند که دروسی مثل نظریه محاسبه ‍‍پیشرفته یا نظریه علوم کامیپوتر رو تو مثطع ارشد ایشون تدریس میکنن.
درسهایی مثل آنالیز عددی و یا جبر خطی عددی هم اساتید خوب خودش رو داره..."
به خاطر اساتید مشترک گروه علوم کامپیوتر با گروه ریاضی که یکی از قوی ترین دانشکده های ایران در زمینه ریاضی حساب میشه و از طرفی وجود دانشکده فنی و مهندسی و اساتید گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات میشه گفت تیم خوبی تشکیل داده شده و اساتید در زمینه خود حرفه ای هستند.
دانشگاه مازندران به علت جامع بودن فرصت های مناسبی را برای دانشجو های تحصیلات تکمیلی داره از این لحاظ ها میشه گفت تو خطه شمال اول باشه.
من ترم اول کارشناسی رو اونجا خوندم بعدش رفتم غیر انتفاعی ادامه تحصیل دادم
تو کارشناسی که تو در سهای مشترک IT و علوم، استادهای علوم و فنون با این که غیر انتفائی هست خیلی بهتر بودن
ولی درباره ارشدش نظری ندارم
دانشگاه مازندران اساتید ریاضی خیلی قوی داره و علوم کامپیوتر تو دانشکده ریاضی هست
لینک مرجع