تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین برنامه برای قبولی در ارشد 93 چیست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان مانشتی عزیز و به امید قبولی همه در آزمون ارشد 93

آزمون ارشد 93 برای من خیلی حیاتی است و شاید در صورت عدم قبولی برای همیشه درسو کنار بذارم!
بنابراین از شما میخوام به من کمک کنید تا بتونم بهترین برنامه و راه رو برای موفقیت در آزمون انتخاب کنم.

بنده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر_سخت افزار هستم از دانشگاه علمی کابردی. سابقه تحصیلی خوبی ندارم. معدل : 14
قصد دارم در رشته مهندسی فناوری اطلاعات_شبکه و امنیت ادامه بدم.
الآن بیکار هستم ( متأسفانه )؛ همه روزم آزاد است و خوشبختانه مشکل مالی ندارم.

به نظر شما بهترین راه برای موفقیت من چیست؟

کلاس ارشد بروم یا نه؟ آزمون آزمایشی شرکت کنم یا نه؟ مطالعه منابع و کتب مرجع چگونه باشد؟
سلام دوست عزیز
به پیشینه تحصیلیت اصلا توجه نکن. هر کسی می تونه در کنکور ارشد قبول شه اگر واقعا جدیدت و هدف و پشتکار داشته باشه. تنها چیزی که لازم داری یک استراتژیه درسته. جای درستی اومدی. مانشت همون استراتژیه.

به نظر من :
اگر از نظر بعد مسافت و مسائل مالی برات مقدوره برای درس هایی که خیلی ضعیفی کلاس برو (البته می تونی از جزوه و ویس اون کلاس ها که همش هم در مانشت یافت می شه استفاده کنی) و البته هیچ کدوم لزوم نداره ولی اگر بیشتر "شنیداری" هستی تا "دیداری" ویس و کلاس می تونه سرعتتو بیشتر کنه.
در مورد کتاب ها و منابع هم می تونی به قسمت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بری و همه تالار ها رو می تونی اونجا ببینی. در قسمت "بخش کارشناسی رشته های مرتبط با کامپیوتر" می تونی زیر تالار های هر درسو پیدا کنی و واردشون بشی مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
.
بعدش می تونی از قسمت منابع و لینک دانلود نظرات کسایی که در سال های اخیر برای ارشد خوندن و رتبه های خوبی آوردنو بخونی و باهاشون صحبت کنی و همینطور اینکه به نظر اونا چه منابعی خوب هستند و چه جزوات و کتاباییو برای چه درس هایی بخونی بهتره و حتی لینک هایی از جزوات و ویس ها upload شده هستند که می تونی دانلود کنی و بخونیو گوش بدی.
با مانشت قاطی شو. کم کم دستت می آد.
موفق باشی.
لینک مرجع