تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 3-درسي راازبرنامه مطالعاتيم حذف كنم ؟درچه شرايطي درس كانديدحذفه؟الآن حذف كنم يابعد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
همه با ریاضی مشکل دارن
میدونید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بس که به خودتون تلقین میکنید که سخته و پیچیده است
ولی اگه یه روز با این دید بهش نگاه کنید که آسونه و نگید هی سخته میفهمید چقد شیرینه
تو گسسته خیلی چیزای راحت هم پیدا میشه
چون همه فک میکنن سخته یکم سرمایه گذاری روش واقعا ارزش داره مخصوصا اگه از روی کتاب گریمالدی بخونید چون خیلی روانتر توضیح داده
سوالای طراحی الگوریتم تو کنکور چطوره؟؟ سخته یا اسونه یا متوسط؟؟
میخوام طراحی الگوریتم رو حذف کنم به نظرتون خیلی ضرر میکنم؟؟ یااین که بعضی فصلارو که سوال ازش بیشتر میاد روبخونم ؟؟ کدوم فصلاش مهمه؟؟

سوالای درس معماری چطوره؟؟ سخته یا آسونه یا متوسط؟؟ حذفش خیلی به ضرره؟؟ کدوم فصلاش مهم تر هست؟؟

دروس ریاضی هم فکر نمیکنم همشو برسم بخونم ریاضی مهندسی که حذف میکنم.....گسسته هم فصل درخت و گراف و شمارش رومیخونم آمار احتمالات هم فصلای اولی رو میخونم اگه برسم ادامه اش هم میخونم اگه نه که نمیخونم محاسبات هم نمیدونم چطور درسیه فقط شنیدم راحته ......
با این وضعیت خیلی ضرر میکنم؟؟
(04 شهریور 1392 01:26 ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط: [ -> ]سوالای طراحی الگوریتم تو کنکور چطوره؟؟ سخته یا اسونه یا متوسط؟؟
میخوام طراحی الگوریتم رو حذف کنم به نظرتون خیلی ضرر میکنم؟؟ یااین که بعضی فصلارو که سوال ازش بیشتر میاد روبخونم ؟؟ کدوم فصلاش مهمه؟؟

سوالای درس معماری چطوره؟؟ سخته یا آسونه یا متوسط؟؟ حذفش خیلی به ضرره؟؟ کدوم فصلاش مهم تر هست؟؟

دروس ریاضی هم فکر نمیکنم همشو برسم بخونم ریاضی مهندسی که حذف میکنم.....گسسته هم فصل درخت و گراف و شمارش رومیخونم آمار احتمالات هم فصلای اولی رو میخونم اگه برسم ادامه اش هم میخونم اگه نه که نمیخونم محاسبات هم نمیدونم چطور درسیه فقط شنیدم راحته ......
با این وضعیت خیلی ضرر میکنم؟؟

طراحی که کلا با خداس اصلا معلوم نیست چجور سوا میاد اما معمولا سه تا از 6تاشو میشه جواب داد البته من هوش میخونم ولی کامل حذفش نکن حتما مرتبه زمانیا و درخت و گراف رو بخون

و معماری اصلا درس سختس نیست فقط چون با منطقی مقایسش میکنن اینقدر میگن سخته سوالای معماری و کلا درس معماری رو باید با دقت بیشتری بخونی یه وقت بیشتری نیاز داره اما اصلا حذفش نکن جز مشترکاس و همه میخوننش

اینقدر به فکر حذف مردن نباش منم پارسال آمار و نظریه و سیستم و مدارالکتریکی رو حذف کردم و داده و طراحی هم قسمتای مهمشو خوندم و نتیجه اش 1200شد پس توصیه میکنم اینقدر حذف نکنید بجاش بیشتر بخونید

موفق باشید
ندا جان ممنون از راهنماییتون......دلیل حذف کردن من اینه که میدونم وقت نمیکنم بخونم.....چون درس خوندنم خیلی کند هست از طرفی این درسایی که گفتم دوره کارشناسی خیلی خوب نگذروندم .....اگه وقت داشتم حذف نمیکردم و از کلاس کنکوری استفاده میکردم ولی الان وقتش رو ندارم.........

بقیه دوستان هم لطفا راهنمایی کنید.....
سلام دوستان ممنون از راهنمایی مفیدتون
سلام
سوال از اقا فرداد دارم من تازه شروع کردم تواناییم روزی 5 - 6ساعت بیشتر نیس معماری رو میخوام بخونم گسسته رو هم همون 2فصل مهم رو میخوام بخونم نظرتون راجب زبان و مدیریت چیه؟حذف کنم یا تورتبه خیلی موثرن؟
(21 شهریور 1392 05:40 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
سوال از اقا فرداد دارم من تازه شروع کردم تواناییم روزی ۵ - ۶ساعت بیشتر نیس معماری رو میخوام بخونم گسسته رو هم همون ۲فصل مهم رو میخوام بخونم نظرتون راجب زبان و مدیریت چیه؟حذف کنم یا تورتبه خیلی موثرن؟

منم دقیقن همین وضعیت رو دارم،میشه توضیح بدین
خاهشنAngel
سلام
من میخوام ، برای ای تی، معماری رو حذف کنم، چون تا حالا هیچی ازش نخوندم، فرصت هم که دو ماه بیش تر نیست، یه کتاب پوران را داشتم، که اونم فروختم، حالا چی کار کنم، برم سراغ معماری ، یا بزارم کنار
سلام
یه سوال خیلی حیاتی داشتم لطفا هر کی می تونه کمک کنه و جواب بده
من الان 5 تا کتابو کامل تموم کردم 4 تا تخصصی :ساختمان،الگوریتم،شبکه،مهندس نرم
1 تخصصی_____>هوش مصنوعی
گرایش انتخابی بنده هم شبکه هست
با توجه به یه 15 روزی که وقت دارم(بقیش واسه جمع بندی اونایی که خوندم) از بین 4 تا کتاب باقی مونده ی --->گسسته _سیستم عامل_پایگاه داده_معماری)کدوم رو بخونم بهتره تقریبا آشنایی و علاقم به همشون در یه سطحه اما تو معماری می دونم خیلی یادگیریم سریع تر از بقیس(حیف که ضریبش یکه)
خیلی بدشانسی آوردم آخه من آخرای مهر شروع کردم وسطای آبان هم مدار منطقی خوندم هم نظریه که گفتن به دروس شبکه اضافه شدن اما بعدش خیلی دیر متوجه شدم که دروس شبکه دوباره به روال قبل برگشته داغون شدم یه ماهم کامل حروم شدم
اما باز امیدوارمو تلاشمو می کنم
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع