تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا امسال دوباره بخونم؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه مانشتی ها
من شدیدا به مشورت نیاز دارم لطفا دوستان کمک کنند
من رتبه ۷۴۰ ای تی شدم و فقط مجازی شیراز رو انتخاب رشته کردم (به دلیل بچه نمیتونم شهر دیگه ای برم) و کنکور آزاد هم خوب دادم و احتمالا علوم تحقیقات فارس قبول میشم.
ولی نمی دونم برم یا یک سال بخونم برا روزانه شبکه صنعتی شیراز
کسی میدونه چه رتبه ای برا صنعتی شیراز می خواد؟
به نظرتون یک سال از عمرمو بزارم با تجربه پارسال میشه ؟Exclamation
چون باید اگه بخوام بخونم از الان شروع کنم و مهر دانشگاه ثبت نام نکنم
کمکککککککککککککککککک
HuhHuhHuh
به نظر من اگر سال اولت بوده بشین سال دیگه بخون به احتمال زیاد رتبه خیلی بهتر می شه
خیلی ها هستند چند سال می خونن تا یک دانشگاه خوب قبول بشوند ارشد تا اونجایی که من میدونم هنوز زیاد کار براش نیست و بیشتر روی لیسانس استخدام و بیشتر افراد یا استاد میشن یا فوق میخوان تا رتبه توی شرکت زیاد بشه یا ... پس اگه بتونی توی یک دانشگاه خوب درس بخونی خیلی بهتر است Tongue
داشتیم کسانی که رتبه امساله از سال قبلشون بد تر شده اما فکر کنم به خاطر استرس زیاد که اگه قبول نشم کی چی میگه و چیکار کنم و... وگرنه اکثریت رتبه ها سیر نزولی داشتهSmile
اینکه میگی می خوام برای صنعتی شیراز بخونم درست نیست حتما در راه ارشد مشکلاتی برایت پیشمی آید که برنامه ات را به تاخیر می اندازد پس برنامه ات را با در نظر گرفتن اینکه می خواهم شریف قبول شوم جلو ببر حالا شد صنعتی شریفBig Grin نشد صنعتی شیرازBig Grin
خیلی ممنون از راهنماییتون
ولی من یه کوچولو دارم که اولویت زندگیم هست . صنعتی شیراز از صنعتی شریف برام با ارزشتره
آره بشین بخون از همین الان شروع کن تو درسایی هم که مشکل داری از مرجع بخون +تمرین تست
ارشد فقط تمرین و مروره همین
سلام دوستان
رتبه امسال من شد7000 آیتی خیلی هم خوندم ولی نشد.
به نظرتون چه جوری بخونم که امسال نرم افزار بخونم و رتبه خوب بیارم ؟
خدا خیر بچه های بده که پارسال خوب شدن امسال میان کمکمون.
لینک مرجع