تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۴۰ الگوریتم - روزانه صنعتی شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدایا شکر با رتبه 40 الگوریتم و 46 نرم افزار شریف قبول شدم
تبریکات فراوان...
(05 شهریور 1392 01:24 ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط: [ -> ]تبریکات فراوان...

به شما هم تبریک می گم منم خیلی دوست داشتم بیام دانشگاه تهران ولی به خاطر بعضی شرایط الگوریتم شریف رو بالاتر زدم
(05 شهریور 1392 01:31 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 شهریور 1392 01:24 ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط: [ -> ]تبریکات فراوان...

به شما هم تبریک می گم منم خیلی دوست داشتم بیام دانشگاه تهران ولی به خاطر بعضی شرایط الگوریتم شریف رو بالاتر زدم

اتفاقا من اگه میدونستم شریف دکترای الگوریتمو آوورده حتما بالاتر میزدمش ، چهارمین انتخابم الگوریتم شریف بود که دومین انتخابم قبول شدم... خدا رو شکر که نتیجه ی زحماتمون رو دیدیم
تبریک میگم بهتون ، انشااله موفق باشید.
(05 شهریور 1392 01:49 ب.ظ)shima506 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم بهتون ، انشااله موفق باشید.

ممنون شما هم موفق باشید
تبریک میگم
موفق باشی
بهتون تبریک می گم .
موفق باشید
تبریک واسه کامل شدن پازله
باید برین رو فاز پروژه بعدی
Smile
(05 شهریور 1392 08:17 ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک واسه کامل شدن پازله
باید برین رو فاز پروژه بعدی
Smile
آره این پازل ما هم هر چه کامل می شه گنده تر می شه و جای خالیشم بیشتر می شه انگار این پازله قاب نداره
به شما هم تبریک می گم بابت قبولیتون تو علم و صنعت انصافا که دانشکده زیبایی داره
تبریک :-)
(05 شهریور 1392 08:49 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]آره این پازل ما هم هر چه کامل می شه گنده تر می شه و جای خالیشم بیشتر می شه انگار این پازله قاب نداره
به شما هم تبریک می گم بابت قبولیتون تو علم و صنعت انصافا که دانشکده زیبایی داره

زیباییش به پای شریف نمیرسه
Big Grin
(05 شهریور 1392 01:22 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]خدایا شکر با رتبه ۴۰ الگوریتم و ۴۶ نرم افزار شریف قبول شدم

خیلی خیلی مبارکه !
تبریک میگم. Smile
(07 شهریور 1392 06:58 ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم. Smile

تبریک به شما به خاطر رتبه خوبتون
لینک مرجع