تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۵۲ نرم افزار - روزانه صنعتی شیراز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.

کد رشته قبولی: 33767
عنوان رشته قبولی و نام دانشگاه: مجموعه مهندسی کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شیراز-روزانه

اصلا خوشحال نیستم ، اگه ترم های آخر شاگرد اولیم رو نگه میداشتم ، الان دانشگاه های تهران قبول میشدم Sad
منم 259 نرم افزار روزانه دانشگاه صنعتی شیراز

خوشوقتم همکلاسی !
مهر میبینمت Wink
(05 شهریور 1392 02:26 ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

کد رشته قبولی: ۳۳۷۶۷
عنوان رشته قبولی و نام دانشگاه: مجموعه مهندسی کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شیراز-روزانه

اصلا خوشحال نیستم ، اگه ترم های آخر شاگرد اولیم رو نگه میداشتم ، الان دانشگاه های تهران قبول میشدم Sad
تبریک میگم
صنعتی شیراز هم دانشگاه خوبیه از نظر محیطی هم خیلی سرسبزه(قورمه سبزیتون همیشه آماده استBig Grin)
خیلی ها از جمله خودم آرزوم بود صنعتی شیراز قبول میشدمSad
(05 شهریور 1392 05:07 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 شهریور 1392 02:26 ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

کد رشته قبولی: ۳۳۷۶۷

تبریک میگم
صنعتی شیراز هم دانشگاه خوبیه از نظر محیطی هم خیلی سرسبزه(قورمه سبزیتون همیشه آماده استBig Grin)
خیلی ها از جمله خودم آرزوم بود صنعتی شیراز قبول میشدمSad

مرسی ، ایشالا سال بعد شما یه جای بهتر از ما قبول بشین
سلام
من هم آی تی صنعتی شیراز قبول شدم. ولی سازمان سنجش یه اطلاعیه داده و نوشته که صنعتی شیراز تعداد زیادی از رشته ها رو حذف کرده. از جمله آی تی و کامپیوتر. شما اطلاعی ندارید که الان چی میشه!!!!؟
(05 شهریور 1392 06:55 ب.ظ)Processor نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من هم آی تی صنعتی شیراز قبول شدم. ولی سازمان سنجش یه اطلاعیه داده و نوشته که صنعتی شیراز تعداد زیادی از رشته ها رو حذف کرده. از جمله آی تی و کامپیوتر. شما اطلاعی ندارید که الان چی میشه!!!!؟

کد رشته های آموزش محور حذف شدن.
(05 شهریور 1392 07:13 ب.ظ)nana2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 شهریور 1392 06:55 ب.ظ)Processor نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

کد رشته های آموزش محور حذف شدن.

بله درسته من به کد دقت نکرده بودم. خیلی ممنون. Smile
(05 شهریور 1392 07:29 ب.ظ)Processor نوشته شده توسط: [ -> ]بله درسته من به کد دقت نکرده بودم. خیلی ممنون. Smile

به به ، میبینم که هم شهری هم هستیم Wink

منم کارشناسی رو تو دانشگاه ارومیه گذروندم .
سلام دوستان کسی از سطح معماری کامپیوتر دانشگاه شیراز خبری داره؟
لینک مرجع