تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۱۰۰ نرم افزار - موسسه غیرانتفاعی شهاب دانش قم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Undecided به نظرتون برم یا بازم بخونم
من امسال واسه آی تی خونده بودم ولی آی تی مجاز نشدم حتی!
کسی از سطح این موسسه غیر انتفایی اطلاعی داره؟در مقایسه با روزبهان چطور؟
سلام
من هم با رتبه 1800 ، ارشد نرم افزار تو این موسسه قبول شدم ، و دیروز ( یکشنبه 92/06/10 ) ثبت نام کردم .
به نظر دانشگاه بدی نیست ، اساتید و هیات علمیش که خوبه ، و مدیر آموزش دانشگاه کارشناسیم هم این موضوع رو تائید کرد .
تنها بدیش مکان جدیدش دور هست و بد مسیر
ولی در کل خوبه ارزش رفتن رو داره .
بچه هایی که تو این موسسه قبول شدن و بچه کرج یا تهران هستن ، میتونن بهم ایمیل بزنن و در ارتباط باشیم ، برای رفت و آمد هم یه فکری باید بکنیم Shy
دوستانی که اینجا قبول شدن میشه کارنامهشون رو بزارن؟
منم امسال 1800 شدم
احتمالا بیام شهاب
ولی روزبهان یه چی دیگس
والا خبری ندارم زیاد ولی فکر کنم ١٥٠٠ این حول و حوشا باشه
البته اینم بگم که شهاب دانش جزء موسسه های خوبه ایرانه

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22 اردیبهشت 1393 08:06 ق.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یعنی با ۱۷۰۰ نرم افزار میشه هدف یا روزبهان ساری قبول شد؟ کسی از قبولی این موسسات اطلاع داره.ممنون میشم راهنماییم کنید

90% آره
(11 شهریور 1392 04:28 ب.ظ)parsian نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من هم با رتبه ۱۸۰۰ ، ارشد نرم افزار تو این موسسه قبول شدم ، و دیروز ( یکشنبه ۹۲/۰۶/۱۰ ) ثبت نام کردم .
به نظر دانشگاه بدی نیست ، اساتید و هیات علمیش که خوبه ، و مدیر آموزش دانشگاه کارشناسیم هم این موضوع رو تائید کرد .
تنها بدیش مکان جدیدش دور هست و بد مسیر
ولی در کل خوبه ارزش رفتن رو داره .
بچه هایی که تو این موسسه قبول شدن و بچه کرج یا تهران هستن ، میتونن بهم ایمیل بزنن و در ارتباط باشیم ، برای رفت و آمد هم یه فکری باید بکنیم Shy

سلام
شما درستون تموم شده؟ منامسال قبول شدم ولی نمیدونم چه جور جایی هست؟ اساتیدش خوبن؟ از لحاظ علمی دانشگاه خوبیه؟
لینک مرجع