تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۳۸ الگوریتم -روزانه صنعتی شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب خدا رو شکر بالاخره بعد از ۴ کنکور (هرچند اولیش وسط دانشگاه بود) رتبه ۶۵ نرم افزار و ۳۸ الگوریتم رو بدست آوردم و انتخاب اولم روزانه نرم افزار شریف، زیرگرایش الگوریتم قبول شدم. Smile Smile Smile در مورد زیر گرایش الگوریتم و زیرگرایش سیستم خیلی تحقیق کرده بودم. مشکلاتی داره ولی در مجموع برای من مزایاش بیشتر از زیرگرایش سیستم بود. شرایط هر کس فرق داره ولی من دیدم برای من این زیرگرایش با درس هاش بهتر از آب در میاد!

واقعا خدا رو شکر! Smile Smile

34024 مجموعه مهندسی کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شریف-
خیلی خیلی بهت تبریک میگم و امیدوارم که بعد از این هم چه در زمینه ی درسی و چه در زمینه کاری و چه در همه ی زمینه ها خوش بدرخشی، من اگه میدونستم شریف دکترای الگوریتمو آوورده زودتر میزدمش و احتمال قبولیم هم بود ولی دیگه نشد که بشه هم کلاس بشیم... برات آرزوی موفقیت دارم
(06 شهریور 1392 06:43 ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خیلی بهت تبریک میگم و امیدوارم که بعد از این هم چه در زمینه ی درسی و چه در زمینه کاری و چه در همه ی زمینه ها خوش بدرخشی، من اگه میدونستم شریف دکترای الگوریتمو آوورده زودتر میزدمش و احتمال قبولیم هم بود ولی دیگه نشد که بشه هم کلاس بشیم... برات آرزوی موفقیت دارم

خیلی خیلی ممنون و متشکر SmileSmile
شما هم امیدوارم حسابی موفق باشی

حالا تا دکترا که مونده! شاید توی دکترا هم کلاسی شدیم. Smile
آقا من الان دیدم شمام شریفی. تبریک می گم. موفق باشی Smile
تبریک میگم. موفق باشید.
لینک مرجع