تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۶۳ نرم افزار- روزانه امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خدا رو شکر .

اینم لینک کارنامه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تبریک آقای مدیر Smile
you do the best
تبریک
(11 شهریور 1392 08:22 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک آقای مدیر Smile
you do the best

ممنون احمدی جان Heart
اره بالاخره I Do my Best Big Grin

البته اگه الان آقای blackhalo جان نیان اشتباه فعل و فاعل ازمون بگیرن Tongue
سلام Smile
تبریک ویژه مجدد
با آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما
به خانواده بزرگ آرتا تبریک می گم.Smile
تبریک میگم.
تک تیر آرتا جان Smile
(11 شهریور 1392 11:36 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]تک تیر آرتا جان Smile

حالا نمیشه رگبار امیر خان ؟Big Grin
سلام آرتا جان .
خخخخخخخخخخ خوشحال شدم بخدا
من توی گروه های درسی پارسال ارسالای شما رو پی گیری میکردم همیشه پستای پر باری داشتین و کلی استفاده میکردم
ایشالله موفقیت های بعدی شما رو توی همین مانشت ببینیم و لذت ببریم
من هم تبریک می گوییم،خب دیگه کم کم سایت داره به تسخیر بچه های امیر کبیر در میاد هاSmileSmileSmileBig GrinTongue
آرتا جان من قبلا هم گفتم که خیلی دوست داشتم با هم کلاس بشیم ولی خب خواست خدا بوده که از دور به هم کم کنیم، امیدوارم هر جا که هستی موفق و پیروز باشی و بعد از این هم شاهد موفقیت های هر چه بیشتر شما باشیم... یاعلی
خیلی خیلی تبریک میگم آرتا جان
لایقش بودی
ایشالله دکتراHeart
مبارکااااااااااااا خیلی خوشحال شدم آرتا جان .. حقت بود ایشالا همیشه موفق باشی Wink
تو یاهو نیستی چرا ؟
(12 شهریور 1392 10:59 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]مبارکااااااااااااا خیلی خوشحال شدم آرتا جان .. حقت بود ایشالا همیشه موفق باشی Wink
تو یاهو نیستی چرا ؟

سلام دوست من Heart
این روزا خ سرمون شلوغه والله وقتم نمیکنم حتی سری به مانشتم بزنم دیدین که کارنامم رو هم خ دیر گذاشتم .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع