تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 78 نرم افزار + رتبه اولی = روزانه صنعتی شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تازه متوجه شدم قبول شدنم تحت تاثیر رتبه اولی بوده !
نگرانم که شریف برام ایراد بگیره، آخه میگن شریف کلا با رتبه اولیا مشکل داره ! من راضی هستم برم علم و صنعت ولی تو دوران تحصیل مشکلی برام پیش نیاد و با سهمیه آزادی ها تفاوتی نداشته باشم. بچه ها دعام کنید.

پی نوشت : کارنامه اولیه رو هم پیوست کردم. من کارشناسی رو دانشگاه پیام نور خوندم. پارسال تقریبا خوب خونده بودم ولی جلسه کنکور همه چی خراب شد. امسال من سرباز بودم و یک هفته بعد از ظهرها کمی کتابامو مرور کردم، یک هفته هم مرخصی گرفتم و نتیجه شد این. فقط لطفا از معدل نپرسید چون از یک دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه پیام نور که خیلی از درساش هم بدون استاد بوده نمیشه انتظار معدل زیادی داشت !
تبریکات فراوان دوست عزیز ، نگران نباش انشاالله که مشکلی پیش نمیاد ، یعنی نباید که بیاد ، الکی نگرانی... این امتیازیه که سازمان سنجش تعیین کرده و دیگه جای هیچ گونه نگرانی ای وجود نداره... امیدوارم که باز هم شاگرد اول بشی... یاعلی
اینطور نیست
اگه مثل پارسال برای ثبت‌نام رتبه‌اولا مشکلی به وجود نیاد، بعدش دیگه مسئله‌ای ندارین
ولی اگه نمره‌هاتون ترم اول و دوم پایین بشه، اون وقته که موقع انتخاب استاد راهنما و تصویب پروژه توی گروه، احتمالاً سهمیه و دانشگاه کارشناسی‌تون مشکل به وجود میاره (پژوهش-محورش)
من یه جایی خوانده بودم که برای امسال شریف علاوه بر رتبه اولی ، رتبه بالا هم می خواهد
که شما ماشالا رتبه بالایی دارید.
انشاا.. که هیچ مشکلی پیش نمیاد.توکل به خدا.
تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــک

میخوای بیا جا به جا کنیم Smile

نترس خبری نمیشه، فقط سفت تلاش کن

وقتی خوب باشی که بهت گیر نمیدن

واقعا با مقایسه رتبمون یه بار دیگه به امضات میرسیم.

کارنامه و دانشگاه کارشناسیت معدل موثر؟
ممنون از همه دوستانی که روحیه میدن
آرزوی موفقیت برای همتون دارم

(پست اول هم آپدیت شد)
رفیق تو چقد شبیه منی Smile

منم امسال فقط ده روز آخر شهریور و هفته قبل کنکور رو خوندم نتیجه هم که نزدیک.

فک میکنم جلو اینه واستادیم Smile
(16 شهریور 1392 06:35 ب.ظ)mconj نوشته شده توسط: [ -> ]رفیق تو چقد شبیه منی Smile

منم امسال فقط ده روز آخر شهریور و هفته قبل کنکور رو خوندم نتیجه هم که نزدیک.

فک میکنم جلو اینه واستادیم Smile

شکسته نفسی نفرمایین
شما سرور مایی، شما آقایی، بابا من کجا شما کجا، اگه من ۱۵ باشم شما بیستی دوست من

من آخرای این هفته میرم واسه ثبت نام و هنوز نگرانم که نکنه مشکلی پیش بیاد، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی هر کی اینو خوند یه صلوات بفرسته لطفا Angel
لینک مرجع