تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(06 آبان 1392 12:02 ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 آبان 1392 11:55 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی باور کنید من٩٠درصد به اشتیاق اینکه شما به این تایپیکای ماهانه سر بزنید،منم بعضی وقتا سر میزنمSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
یعنی در این حد؟؟ Wink

من اگه وقت اجازه میداد بیشتر از اینا سر میزدم بهتون. ولی خب درسا یکم زیاده و وقت نمیشه...
انشالله سعی میکنم بیشتر بیام.

تا همین حد هم که میاید برای ما کلی غنیمته

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام به همه

این مبحث جبرگزاره ها از گسسته که تویه 25درصد اول بود میشه کدوم فصل از کتاب پوران؟؟

و دوستان این سمافرها رو چیکار کنیم که فوووووووووووووول بشیم؟؟(چه کتابی بخونیم بجز حقیقت؟)
مبحث سمافورها احتیاج به تمرین داره . یه جورایی باید دید همه جانبه به مسئله داشته باشید . مثلا همون مباحث و مسائلی که توی کتاب هستن رو به خوبی تحلیل کنید و بعد برید سراغ جواب بعد اگه غلط بود ببینید کجای مسئله رو نادیده گرفتید . اگه فکر میکنید که ممکنه بازم این اشتباه رو تکرار کنید این موارد رو بنویسید( من با نوشتن بهتر توی ذهنم میمونه) و برای مسائل بعدی ازش استفاده کنید ... به طور کلی بیشتر نیاز به دید همه جانبه داره و تحلیل که مطمئن باشید با تمرین حل میشه . والاSmile

خب خب خب 2 تا کتاب + نصف سه تای دیگه مونده .... تموووم میشه من میدووونم که ما موفق میشییییم ما خیلی بلدیم . والا!
(06 آبان 1392 12:37 ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه

این مبحث جبرگزاره ها از گسسته که تویه ۲۵درصد اول بود میشه کدوم فصل از کتاب پوران؟؟

سلام دوستم
جبرگزاره ها همون فصل یک هست یعنی شما باید یک سری از هم ارزی ها رو یه جورایی حفظ کنید که البته باید یاد بگیریدشون نیاز به حفظ کردن نیست چون سوالا اینقدر پیچیده میشه که با حفظ کردن به جایی نمیشه رسید پس هم ارزی بین گزاره ها رو باید درک کنید
بعد استنتاج ها رو هم باید خوب درک کنید که از یک گزاره چه گزاره ای رو میشه استناج کرد!
سلام به همگی و خسته نباشید امروز بد نبودم تا حدودی راضی بودم خداروشکر ولی اشکالم داشتمConfusedHuh موفق باشید Heart
(05 آبان 1392 10:54 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ وقت فکر نمیکردم شبکه اینقدر درس شیرینی باشه
فصل ۵ باتست حقیقت خوندم
فصل لایه انتقال (Transport) کتاب کروس رو هم حتما بخون.
مربوط به TCP/UDP میشه.

پوران رو هم بیخیال.
من پیشاپیش معذرت میخوام سوالمو اینجا میپرسممم
میخوام بدونم یه اطلاعاتی در مورد دروس کامپایلر و پایگاه داده در گرایش نرم افزار بدونم اینکه فقط خوندن این درسا برای تخصصیش کافی هست چ فصلایی به نظر مهمترن و اینکه چ منابعیه پیشنهاد میکنید و کلا یه اطلاعاتو توصیه هایی بهم کنیدد
ببخشید بازمممممم
آقا من یه حرکت زدم وقتی تموم شد فهمیدم میگم شاید شما هم این حرکتو بزنید بعدا بفهمید
25% دوم مدرسان واسه طراحی زده پویا و حریصانه از اونجا که بنده از رو مقسمی میخونم و از دیشت صاف شدم سر این دو فصل از بس که زیاد بودن، طی یک اقدام خودجوش فهمیدم 25% سوم طراحی رو هم خوندم Big Grin
یعنی مفاهیم مربوط به درخت های پوشا رو که مقسمی در فصل حریصانه توضیح داده واسه 25% سومه یادتون نره Big Grin
سلام
امروز سعی کردم مفهومی بخونم معماری - مدار منطقی - محاسبات + کار رو پروژه
خسته نباشین
والا آره متاسفانه تستاش دیگه کاربردی نداره سوالا دیگه رفتن به سمت کتب مرجع و تمارین آخر فصل یا مثالای حل شدش
یه طرح سریع واسه خوندن کل شبکه دکتر صبایی (امیرکبیر) ریختم، دو روزش گذشته، دو روز دیگه تموم بشه یعنی چی میشه! Smile این خلاصه‎نویسی‎ها سرعتم رو خیلی کند کرده! Undecided نمی‎دونم، شاید به همون هایلایت‎ها و خط کشیدن اکتفا کردم ولی می‎ترسم بعدا (خصوصا شب و صبح کنکور) پشیمون بشم... کسی نظری نداره در این مورد؟ Shy

(05 آبان 1392 12:38 ق.ظ)ghaem_20 نوشته شده توسط: [ -> ]منکه دارم ویرایش ۵ پرسمنو میخونم و تکرارم میکنم اصلا رو سوالای نرم تسلط ندارم و نمیتونم بزنم!!!!!![تصویر:  huh.gif]

آقا شما حتما باید کنار پرسمن یه کتاب کنکوری هم بخونید که با نحوه طرح تست‎ها آشنا بشین بعد اینکه کلا بفهمید چی به چیه و کجاهارو باید بخونید و کجاهارو نخونید، تنها با پرسمن که نمیشه آقا!!! Smile من دو سه تا کتاب کنکوری رو دیدم، فرق خیلی زیادی با هم نداشتن و تقریبا با همشون راحت میشد سوالات یکی دو سال پیش رو زد، ولی خب شما می‎تونید بخش منابع یا مصاحبه‎ها رو بخونید ببینید چی رو بیشتر پیشنهاد می‎کنند.

(05 آبان 1392 11:33 ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]آقا گارسیا رو بیخیال شدم از همون اول ولی میدونم امسال سوالا از اونه

شکارچی جان زبونت رو گاز بگیر! Big Grin این چه حرفیه که می‎زنی! Smile)))
یعنی ما داریم آب در هاون می‎کوبیم الان؟ Smile
یعنی وقتی امار میدید چند روز تاکنکور مونده استرس تمام وجودمو میگیره تروخدا نگید!!!!Undecided
ضمنا ممنونم امیر خان بابت راهنمایی! تصمیم دارم تو 50% ها 5 فصل کراس بخونم
فقط برای نرم افزار اگر اسلام ناظمی فقط بخونم کافیه؟
تا جایی که من خوندم کتاب‌های دکتر حقیقت تست و حل خیلی‌ عالی‌ دارند کتاب سیستمش توضیحاتش خوبه اما خوب بود به طور مثال در فصل زمانبندی مثال هم میذاشت در متن درس

شبکه که دوست عزیز فرمودند وقتی‌ بار دوم میای سراغش خیلی‌ روان می‌شه اما هروقت خواستی‌ حس خفن بودن بگیری تستش بزن

اول از خودت آزمون بگیر اگه نتونستی حل کنی‌ هم اشکال نداره بعد در انتها راه حل و رفع اشکال نگاه کن واقعا تو درکتون اثر داره

با طراحی الگوریتم مقسمی هم خیلی‌ حال می‌کنم حریصانه هم بماند واقعا روان گفته ولی‌ کلا این فصل پویا یکم چندشه

امروز رفتم دندون عقلمو کشیدم امیدوارم تاثیر منفی‌ نداشته باشه Smile) خ خ خ اندازه یه بتد انگشت ریشه داشت؟

امیر واقعا دانشگاه وقت آزاد نمیذاره ؟قبول شدیم هم نمی تونیم بریم حالشو ببریم؟

(06 آبان 1392 02:22 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی وقتی امار میدید چند روز تاکنکور مونده استرس تمام وجودمو میگیره تروخدا نگید!!!!Undecided
ضمنا ممنونم امیر خان بابت راهنمایی! تصمیم دارم تو ۵۰% ها ۵ فصل کراس بخونم
فقط برای نرم افزار اگر اسلام ناظمی فقط بخونم کافیه؟

مخاطبتون کس دیگه بود من فقط می‌خوام تجربه خودمو بگم من آزمون اول مدرسان از رو ناظمی خوندم

از ۶تا ۵تاشو زدم ولی‌ همشو خودم برای خودم تفهیم می‌کردم میزدم یعنی‌ تو کتاب ندیده بودم ناظمی متنش روونه و خوبه اما من که می‌خوام که کتاب نرم مدرسان هم بیارم کنارش احساس می‌کنم نیاز به مکمل داره
(05 آبان 1392 10:27 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]امروز ۴ فصل نظریه خوندم :ی
نظریه رو دوست دارم...
از روی چه کتابی می خونید؟
فردا دارم میرم به شهرم Heart (اهواز) Heart
وای دلم براش خیلی تنگ شده
دو روزه میرم و برمیگردم. فقط برم لب کاروووونِ خومون بشینم و یاد دوستان ......!!!
رقبا الان وقتشه از من بزنین جلو Wink
همگی ایشالا موفق باشیم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع