تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(07 آبان 1392 07:24 ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من تا الان شروع به خوندن نکردم... به نظر شما توی این ۲ ماه و خورده ای میتونم غیر اتنفاعی یه جای خوب قبول بشم ؟ به نظرتون اصلا امسال شرکت کنم؟

دوست عزیز من پارسال یک ماه و نیم الی دو ماه خوندم
اونم دیگه وقتی خیلی رو دور افتاده بودم اون اخرا اوج گرفته بود یه بار شد 9 ساعت در روز ! رتبه 890 اوردم
باهش پیام نور و غیر انتفاعی می شه بیاری
پس الان فقط بخون
البته نمی خوام خیلی امیدوار شی هاBig Grin
(07 آبان 1392 10:11 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آبان 1392 08:57 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]من فارغ التحصیلم و بیشتر دروس پیام نور رو با تسلط یا پاس کردم یا افتادم میدونید که سروته نداره کارشون ورودی ما نمره منفی داشت نمره پایانی !!!
فعلا ضعفم رو عامل که به لطف ۱۰/۷ پاس شدم چون اصلا میانترمی درکار نبود!
معماری هم خوب بودم ولی الان چیز زیادی یادم نیست

من تنها درسی که تا لبه مرگ رفتم و دیگه نزدیک بود سقوط کنم سیستم عامل بود

نمیدونم شاید بگم بچه ها یادشون بیاد تنها ترمی که سیستم عامل پیام نور از تستی تشریحی به تستی تبدیل شد ترم ما بود و دوستان همه سوالات تستی به والا از مقسمی بود اومدم آخه سوالات کنکور با پیام نور یکی میشه؟.من مقسمی داشتم ولی نخوندم چون منبع من این نبود. در حالی که استیلانگز منبع اصلی بود. و جالبتر اینه بدونید تنها درسی که من اصلا کتاب نخوندم سیستم عامل بود فقط نمونه سوال خوندم باورتون نمیشه چون استالیگز متنفر بودم اصلا میدیدم حالم بهم میخورد این رسیک بزرگ زندگی من بودهBig Grin الانم یادش میفتم استرس میگیرم نمیدونم چرا؟؟!!

دقیقا منم همون ترم عامل رو گذروندم
شانس آوردیم که تستی بود و میانترم دست اساتید نبودConfused
بچه ها شما وقت کم نمیارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(07 آبان 1392 08:01 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آبان 1392 02:30 ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]الاهه خانوم منم نظریه رو از روی مقسمی خوندم ولی حس میکنم تسلطم کم شده نسبت ب قبل ب نظر شما وقتی ی درسی رو تموم کردم سوالای تستای سال های قبل رو چند باره مرور کنم یا برم کتاب های تالیفی سعی کنم پیدا کنم
الاهه دیگه کیه؟ :ی الهه

معذرت می خوام Smile

(07 آبان 1392 08:01 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]من شدیدا با اینکه چندتا کتاب واسه یه درس میخونن مخالفم! مگه اینکه کتابه از ریشه مشکل داشته باشه، مثل نظریه پوران!
یه کتاب رو خیلی خوب بخونید و تستا رو خوب کار کنید به نظر من خیلی بهتره...

نه
من درس رو خوندم و ب نظر خودم تسلط پیدا کردم هم نظریه مقسمی رو خوندم هم مال پارسه رو وقتی تست می زنم به نظرم می تونم حلشون کنم
صحبت اینه که می خوام تمرین کنم
ایا چندین بار تستای کنکور که توی کتاب مقسمی هم اوردتشون و بزنم ؟
یا حالا دیگه برم کتاب تالیفی و تست تالیفی سعی کنم پیدا کنم ؟
البته دیدم کتاب تالیفی ولی هیچ وقت تعریفی از تستای تالیفی نیست خداییشUndecided
(07 آبان 1392 10:31 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]آخه چرا الان باید Battlefield 4 بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآآآآد Angry
اقا بشین درستو بخون :|
call of duty : Ghosts کی میاد ؟ Big Grin

امشب شروع کردم ریاضی مهندسی بخونم. وضعم از چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود. لااقل یادم بود سری فوریه چی هس Smile)
(07 آبان 1392 10:59 ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از خصوصیات خوب کامپیوتری ها همینه منم با همین شیوه سیگار رو ترک کردمBig Grin

گفتی سگار، بد جوری این روزا مستعمل میکنم!

این طبیعیه، مهم اینه که چی رو بیخیال بشی تا ضرر نکنی!
(07 آبان 1392 09:17 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]خب ما میبایست سیستم عامل استالینگز رو میخوندیم اونم بدون استاد !!!
دانشگاه های دیگه احتمالا به بچه ها جزوه بگن در خود دانشگاه مشکلی پیش نمیاد همه چی آرومه فقط کسی میخواد کنکور بده باید زحمت مضاعف بکشه
ما کتاب سیلبرشاتس بود . کلش رو باید امتحان میدادیم و استاد میگفت باید کل متن رو حفظ باشید اگه کپ کتاب ننویسید نمره نمیگیرید . آخرشم همه یا 10 شدن یا 9 Big Grin
همه جا هم جزوه ای نیست دوست عزیز . بالاخره یه جایی آدم باید خودکشی کنه استادا هم که ماشالا اصلا به روی مبارک نمیارن که . فقط میگن بخونید ....
(07 آبان 1392 10:59 ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز همه اش فوتبال بود فکر نکنم تا بعد بازی ارسنال چیزی بخونمBig Grin
(07 آبان 1392 10:53 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]حوصله بیرون رفتنم ندارم Big Grin
یکی از خصوصیات خوب کامپیوتری ها همینه منم با همین شیوه سیگار رو ترک کردمBig Grin

آقا ما که تویه خونه آزادیم چی؟؟
اوضاعمون داغونه خلاصه اراده ترک نداریم Big Grin فعلا کنکور حوصله درگیر ذهنی دیگه رو ندارم ! فعلا استعمال میکنیم بدجور
خب امروز :
هوش فصل 5 +خلاصه برداری
گسسته فصل لاتیس شبکه اینا! البته به خوردش موند فردا صبح ایشالا+ تست فصل قبلش
الانم برم واسه میانترم بخونمAngry
بعدشم اگه وقت شد ریاضی مهندسی البته بعید میدونم!Undecided
(07 آبان 1392 11:33 ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]ایا چندین بار تستای کنکور که توی کتاب مقسمی هم اوردتشون و بزنم ؟
یا حالا دیگه برم کتاب تالیفی و تست تالیفی سعی کنم پیدا کنم ؟
البته دیدم کتاب تالیفی ولی هیچ وقت تعریفی از تستای تالیفی نیست خداییش

آره منم خودم هیچوقت تست تالیفی نمیزنم، معمولا تستای خوبی نیستن اصلا...
اگه تستای این کتابا رو بلدید که تمرینای لینز خیلی عالیه واقعا، اگه میخواید بیشتر تسلط داشته باشید اونا رو بخونید
میگم ای دوستانی که رشتتون آی تی بوده این کتاب امنیت شبکه استالینگز ویرایش 4 ترجمه نداره؟!؟!؟!؟!Huh
خب بعد از چند روز یه گزارشی بدیم:
فصل اول آنالیز ریاضی تقریبا تمام شد. فصل ماتریس ها و دستگاه معادلات و همچنین نیمی از فضای برداری مطالعه شد.
۲ درس از ۵۰۴ خوندم (بعد از مدت ها Big Grin)
(08 آبان 1392 12:51 ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته فصل لاتیس شبکه اینا!
جالبه منم الآن یه نگاه کلی به این فصل انداختم، هر چند جزء سر فصل های ما نیست و توی درس های دیگه مثل جبر خطی و آنالیز کامل تر میخونیمش، اما برای دوره و همچنین علاقه ی شخصی فردا میخونمش. اما برام سواله که بچه های مهندسی چرا باید این چیزها رو بخونند!؟ Huh
[quote='unicornux' pid='222657' dateline='1382971375']
اینو ببین جالبه Smile)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[/quot

وایییییییییییییییییییConfused چه استرسی داره چقد کم مونده هااااااا...
منم اعلام وضعیت کنم برای 25% دوم

طراحی الگوریتم به سختی فصل 2 (الگوریتم های تقسیم و غلبه) تموم شد تست هم همراهش زدم ولی اوضاع دلبخواه نیست!!

سیستم عامل فصل 4 (همروندی : انحصار متقابل ) خوندم ولی حداقل یکبار دیگه باید بخونمش! و باهاش کلنجار برم!

هوش مصنوعی فصل 4 جستجوی آگاهانه! تقریبا تمومه این جستجوی های محلی رو اگه امشب تموم کنم! تست هم احتمالا میمونه واسه فردا! فصل 6 (بازیها) رو هم باید فردا بخونم

بقیه دروس هم که هیچ
بجزء ساختمان داده که قبلا خوندم 25% دوم رو ولی با شناختی که از خودم دارم اوضاع ساختمان دادم خوب نیست!
و همچنین پایگاه داده که اونم قبلا خونده بودم! ولی حتما دوره میخاد!
دوستان من میتونم به خوابیدنم غلب کنم!!! ساعت 8 پامیشم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع