تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب مجموعه سوالات کنکور 10 سال اخیر مهندسی کامپیوتر کدام موسسه بهتر است؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
مشابه این موضوع هم قبلا در انجمن بوده ولی نتیجه گیری خوبی ازش نگرفتم و نمیدونم چکار کنم.
به همین زودی هم باید شروع کنیم واسه 100 درصدها و کنکور سالهای قبل و نیاز به چنین کتابی هست.

چند روز پیش که با یکی از مشاورهای پارسه تماس داشتم بهم گفت که مجموعه سوالات پارسه که پاسخنامه خیلی خوبی هم داره چاپ شده و چون تعدادش کمه زودتر تهیه کن. (البته اگر مثل بیقه حرفاشون نباشه که مثلا جامعه آماری پارسه سه برابر مدرسانه)

من خودم گسترش علوم را دارم ولی مربوط به 89 به قبل هست. بد نیست ولی خیلی هم خوب نیست. چون سالهای قبلش سوالات معمولا زیاد مفهومی نبوده ولی سالهای اخیر با سخت تر شدن سوالات ، مستلزم پاسخ تشریحی خوب هست.

پوران طبق گفته ها، خلاصه جواب داده.
مدرسان شنیدم غلط زیاد داره.
سنجش شنیدم بدک نیست.

کسانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند و یا نمونه کتابش را داشتند لطفا راهنمایی کنند.
باتشکر
بنده هم به مشکل شما دچار شدم
رفتم کتابفروشی .میگفت :مدرسان امسال خیلی خوب میفروشم. الان هم همین 1جلد مونده (راست هم میگفت چون قفسه کتاب تست مدرسان خالی بود)
ار سال 86 تا 92 داشت قیمت 16 تومن - که من نخریدم

دوستان نظر بدهند.کتاب تست چی بگیریم؟Huh
ما که این سوالارو تو کتابای مختلف به صورت پراکنده داریم خیلی هاشم قبلا حل کردیم چه ضرورتی برای خریدن این کتاب وجود داره؟
من سر ی کتاب های مقسمی رو دارم بد نیستش خوبه ولی یه جایی هایش اشتباه تایپی داره ...ولی در کل راضیم.

یه دونه کتاب معماری مدرسان دارم والا اینقدر توش غلط داره که جرات نمی کنم برم سمت مدرسان.می ترسم همه کتاباش همین طور باشه.(البته اشتباهات تایپی داره)
(19 آذر 1392 10:15 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]ما که این سوالارو تو کتابای مختلف به صورت پراکنده داریم خیلی هاشم قبلا حل کردیم چه ضرورتی برای خریدن این کتاب وجود داره؟
من میخوام برای اون دو هفته آخر کنکورهای سال قبل را آزمون بدم. بهرحال باید یه کتابی باشه که اینها را مجتمع داشته باشه. وگرنه منم همه کتابهای تست امسال را دارم.
من مجموعه تست های رشته آی تی سازمان سنجش تا سال قبل (با پاسخ تشریحی)رو دارم هر کسی خواست با قیمت مناسب میدم
با تشکر از همه دوستان
دیگه کلا از خیر این مدل کتاب گذشتم. با چند تا از مشاورای موسسات صحبت کردم به این نتیجه رسیدم که سود آنچنانی نداره. به خاطر سوالات تکراری که پیش میاد. به همین خاطر تصمیم گرفتم به جای کنکورهای سالهای قبل همون آزمونهای جامع موسسات را بدم که تکراری بودن سوالات کمتر پیش بیاد
من اصلا از سوالات موسسات راضی نیستم به هیچ وجه جایگزین سوالات سنجش نکنید مگه طراحان مدرسان یا پارسه با طراحان سنجش یکی هستن این موسسات سوالات سالهای قبل یا مشابه سوالات سال های گذششتونو میدن...
فقط تنها مزیت که این کنکور موسسات دارن اینه که میتونید در فضای کنکور قرار بگیرید زمان بندی سوالاتو تنظیم کنید و از لحاظ وقت در کنکور براتون مشکل پیش نیاد همین.Shy

در روزهای نزدیک به آزمون هر چند همه سوالات کنکورو در کتب های مختلف پراکنده خوندید ولی بارها شده گهگاهی عینا یکی دوتاسوال از کنکورهای قبل دادن....و میدونید ارزش یکی دو تاتستم خودش کم نیست

من کتاب سنجشو دارم به این خاطر که کنکور رو سنجش برگزار میکنه درسته گهگاهی کلید غلط داره ولی من راضیم در کنارش اگه میخوایید به نظرم مقسمی هیچ غلطی نداره....من که تا الان از کتاباش غلط ندیدم ولی اصلا مدرسان نگیرید چون واقعا درش گزینه های درستو هم غلط جواب داده کم پیش میاد کتابی مثل نرم افزار مدرسان بدون غلط بوده وولی پایگاه واقعا افتضا پاسخانه غلطش.Blush
(19 آذر 1392 02:10 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]من اصلا از سوالات موسسات راضی نیستم به هیچ وجه جایگزین سوالات سنجش نکنید مگه طراحان مدرسان یا پارسه با طراحان سنجش یکی هستن این موسسات سوالات سالهای قبل یا مشابه سوالات سال های گذششتونو میدن...
فقط تنها مزیت که این کنکور موسسات دارن اینه که میتونید در فضای کنکور قرار بگیرید زمان بندی سوالاتو تنظیم کنید و از لحاظ وقت در کنکور براتون مشکل پیش نیاد همین.Shy
منم نظر شما را داشتم و میخواستم برای روزهای آخر ، هر روز یک سال از کنکورهای 5 سال پیش را بدم ولی مشاورهایی که باهاشون صحبت کردم اصلا این کار را مناسب نمیدونستند. دلیلشون هم این بود که معمولا اکثر سوالهای این کنکورهای سالهای اخیر را ما قبلا حل کردیم ، توی کتابهای تستی که داریم و اگه ما قرار باشه مثلا کنکور سال 90 را برای خودمون شبیه سازی کنیم و آزمون بدیم به علت اینکه معمولا اکثر سوالهاشو در حین خوندن درس و تست زدن دیدیم و حل کردیم شاید در عرض 3 ساعت تموم بشه و اون نتیجه ای که لازم هست را نگیریم. حرفشون هم منطقی بود.

درسته که هیچی سوالات سنجش نمیشه و آزمونهای موسسات در حد سنجش نیستند ولی آزمون جامع موسسات بهترین گزینه هستند. لااقل سوالات تکراری کمتری به چشممون میخوره. من خودم پارسه هستم و به احتمال زیاد برای روزهای آخر از آزمونهای جامع مدرسان امسال و سال قبلش و پارسه سال قبل استفاده میکنم که بیشتر تو شرایط آزمون قرار بگیرم.
کتاب بانک تست پارسه را هم قصد کردم بگیرم و ازش استفاده کنم. اگر برام اومد و استفاده کردم حتما کیفیتشو به بچه های مانشت میگم چه جوریه.
من بیشتر مد نظرم برای پاسخنامه زبان هست.میشه بگید کدوم کتاب برای زبان پاسخ بهتری داره؟میخوام با تستهای سالهای قبل زبان رو یاد بگیرم
ممنون
کتاب بانک تست پارسه چه طوریاست؟
(19 آذر 1392 05:50 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب بانک تست پارسه چه طوریاست؟

من خیلی اطلاعات ندارم
فقط میدونم تستهای طبقه بندی شده بر اساس سرفصل دروس هست. ظاهرا اولین سالی هست که چاپ شده. پاسخهای خوب داره. تقریبا خوبه. غلطهاش به نسبت کمه.
اینها فقط اطلاعاتی بود که من توی این چند روز از بچه هایی که داشتند کسب کردم. خودم قصد دارم بگیرم و سفارش دادم به نمایندگی پارسه شهرمون که برام بیاره. اگر به دستم رسید حتما میگم به چه صورت هست تا اگر بچه ها خواستند تهیه کنند.
کتاب خود سازمان سنجش بهتر از همشونه
بچه ها نظرتون درمورد کتابهای مقسمی چیه؟
من پارسال مقسمی زدم ، مشکلش این بود که بعضی سوالا رو غلط حل کرده بود. خواستین درصد بگیرین بهش اعتماد نکنید! قیمتشم بالا بود. چون تا 87 یک کتاب بعد اون هر سال یک کتابه جدا میشد و توش آی تی هم داشت که بدردم نمیخورد! همین!
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع