تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه هاتون رو با رتبه های سال 89 مقایسه کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
به gole yas
180 مال نرمه؟
(06 خرداد 1390 12:02 ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]به gole yas
180 مال نرمه؟

نه هوش!
اوکی آخه من 187 نرم هستم نمیدونم تهران میارم روزانه یانه؟
(06 خرداد 1390 12:19 ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]اوکی آخه من 187 نرم هستم نمیدونم تهران میارم روزانه یانه؟

از نظر من انشاا... که بیاری.اگه قصد ادامه تحصیلم داری و مشکل خوابگاه اینا نداری به نظرم شبانه ارزشش رو داره.ولی از رتبه ات مشخصه تلاشتو کردی،دیگه بقیه اش هر چی خیره.بسپار به خداAngel
مرسی اما هزینش زیاده
تهران نشد همون اصفهان میزنم هر چند میگن شانس تهران زیاده
(06 خرداد 1390 12:29 ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی اما هزینش زیاده
تهران نشد همون اصفهان میزنم هر چند میگن شانس تهران زیاده

البته من الان تو پروفایلتون دیدم آقا هستید.با این وضعیت علم و صنعت فکر کنم 10 تا از رتبه اتون کم کنید.چون دخترها نمیتونن اونو قبول شن.منم فکر کنم احتمالش زیاده
توی این فایل یکی از دوستم هم هست که رتبه اون شده بود 296 هوش و تبریز قبول شده ولی اینجا زده 235؟!!
یعنی واقعا با 240 معماری شبانه تهران آورده؟؟
(06 خرداد 1390 12:38 ق.ظ)123javad نوشته شده توسط: [ -> ]توی این فایل یکی از دوستم هم هست که رتبه اون شده بود 296 هوش و تبریز قبول شده ولی اینجا زده 235؟!!

شاید این همون دوستتون نیست و فقط از همون دانشگاهه،کلا فعلا بالای 265 رو نمیشه گفت-راست و دروغش گردن پارسه است منم فکر کنم چند تا اشتباه داره ولی در مجموع معیار خوبیه
ببخشید صفحه اول این لیستو ندارین
؟
(05 خرداد 1390 11:12 ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط: [ -> ]میشه مال IT رو هم بزارین! اینا بیشترشون کامپیوتره!

مربوط به رتبه های قبولی سال پیش پارسه
(07 خرداد 1390 11:40 ق.ظ)میترا نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 خرداد 1390 11:12 ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط: [ -> ]میشه مال IT رو هم بزارین! اینا بیشترشون کامپیوتره!

مربوط به رتبه های قبولی سال پیش پارسه

ممنون دوست عزیز.فکر نمی کنم این رتبه های پارسال باشه چون پارسال شریف شبکه نداشت.احتمالا سال 88 یا 87. بازم ممنون
کسی صفحات بعدی فرم پارسه رو نگرفت؟ لطف میکنید بگذارید
بالاخره تونستم با هر بدبختی بود بقیه رو هم پیدا کنم.
بابت کیفیت بد عکس‌ها عذر میخوام(خصوصا دوستان آی تی) چون با موبایل گرفته شدن و خیلی هم با عجله!دفتر پارسه شلوغ بود ،از این که اجازه دادن عکس بگیرم از دفترچه شون همینجا ازشون تشکر می کنم-ضمنا از دوست مانشتیمون آقای manesht_omid هم به خاطر چند تا از عکس‌ها ممنونم.
(07 خرداد 1390 10:28 ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خیلی سپاسگزار دوست عزیز. ترکوندی!
اما واقعاْ از بعضیاش دارم شاخ درمیارم! ۹۲۸ روزانه نرم افزار کاشان! ۱۶۰۰ شبانه هوش صنعتی اصفهان!

منم از بعضی هاشون تعجب می کنم ولی فکر کنم همه این جور موارد خاص بودن(سهمیه،شاگرد اول و...)
ولی فکر نمی کنم اگه اشتباه هم داشته باشه خیلی اشتباهات فاحش داشته باشه،چون خود پارسه ای‌ها هم من دیدم از روی همین‌ها واسه بقیه انتخاب رشته می کردن
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع