تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود آزمون جامع دوم سنجش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان.

لینک دانلود سوالات آزمون جامع دوم سنجش (تسلط)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک پاسخنامه سوالات آزمون جامع دوم سنجش (تسلط)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعا شما لایق بهترین کیفیت ها هستید :ی ولی متاسفانه من نه وقتشو داشتم که برم جایی اسکن کنم، نه اسکنر داشتم. فقط واسم مقدور بود که از صفحات عکس بگیرم و واستون آپلود کنم.
پیشاپیش از کیفیت نه چندان مطلوب سوالات عذرخواهی میکنم. و اینکه عوضش توی پاسخنامه جبران شده :ی

دیدم کسی نذاشته گفتم باز همینم بهتر از هیچیه. حالا اگر کسی تونست باکیفیتش رو بذاره که چه بهتر...

بالاترین درصد زبان: 82
بالاترین درصد ریاضی: 49
بالاترین درصد مشترک: 79
بالاترین درصد تخصصی نرم افزار: 52

تعداد شرکت کننده: 366

رتبه 46 --> پیش بینی رتبه 400 در آزمون سراسری

سطح سوالات بد نبود.

(یه توضیح اضافه هم بدم که چون پاکن نداشتم بعضی سوالات رو علامت زده بودم. ولی چون مداد داشتم، بقیه رو هم علامت زدم که جواب رو متوجه نشید :ی )
ممنون
بسیار تشکر که به فکر ما فقیر فقراها هستید
(29 دى 1392 11:23 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]بسیار تشکر که به فکر ما فقیر فقراها هستید

بابا بچه های پارسه کجا و سنجش کجا.... :ی 14 کجا و 41 کجا... :ی نفرمایید!
(29 دى 1392 11:16 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ](یه توضیح اضافه هم بدم که چون پاکن نداشتم بعضی سوالات رو علامت زده بودم. ولی چون مداد داشتم، بقیه رو هم علامت زدم که جواب رو متوجه نشید :ی )
این حرکت لایک داره.

(29 دى 1392 11:16 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]بالاترین درصد زبان: ۸۲
بالاترین درصد ریاضی: ۴۹
بالاترین درصد مشترک: ۷۹
بالاترین درصد تخصصی نرم افزار: ۵۲
فقط یه سوالی اینا درصدای نفر اول هست؟ اگه اینطوره که ما راحت بشینیم واسه سال بعد بیشتر تلاش کنیم :دی
(29 دى 1392 11:34 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوالی اینا درصدای نفر اول هست؟ اگه اینطوره که ما راحت بشینیم واسه سال بعد بیشتر تلاش کنیم :دی
نه اینا بالاترین درصدایی هست که زده شده
لزوما همه رو یه نفر نزده
ماشالا سوالات خودش در حد پاسخنامه بود. یه جورایی پاسخنامه با سوالات ادغام شده بودBig Grin
ولی اینکه گفتید پاکن نداشتید میتونه یکی از عجایب هفتگانه دنیا باشه و یا حتی در گینس ثبت بشه که دانشجوی کنکور پاک کن نداره. یاده خودم افتادم که آزمون اول پارسه از بقلی پاک کن میگرفتم. پاک کن تو جیبم بود تو راه افتاده بود
(30 دى 1392 12:12 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]ماشالا سوالات خودش در حد پاسخنامه بود. یه جورایی پاسخنامه با سوالات ادغام شده بودBig Grin
ولی اینکه گفتید پاکن نداشتید میتونه یکی از عجایب هفتگانه دنیا باشه و یا حتی در گینس ثبت بشه که دانشجوی کنکور پاک کن نداره. یاده خودم افتادم که آزمون اول پارسه از بقلی پاک کن میگرفتم. پاک کن تو جیبم بود تو راه افتاده بود

اینم از معایب کتابخونه است که باعث میشه آدم پاکن نداشته باشه :ی به جوابای من اکتفا نکنید که.... اونا نکته انحرافیه واسه امثال شما :ی
جامعه آماریش چندتا بود؟

Sent from my ME172V using Tapatalk
خیلی خیلی ممنون
(30 دى 1392 02:54 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]جامعه آماریش چندتا بود؟
تعداد شرکت کننده: ۳۶۶
جدا؟ واای من آخری و شرکت کردم گفتم احتمالا ۱۰۰۰۰ نفر هست دیگه :-))))))

(30 دى 1392 07:48 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]جدا؟ واای من آخری و شرکت کردم گفتم احتمالا ۱۰۰۰۰ نفر هست دیگه :-))))))
اگه منظورت اون آخر آخریه که 18 بهمن برگزار میشه آره Big Grin. شاید بیشتر هم شد
احتمالا آزمون آخری بیشتر میشه
(30 دى 1392 08:28 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 دى 1392 07:48 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]جدا؟ واای من آخری و شرکت کردم گفتم احتمالا ۱۰۰۰۰ نفر هست دیگه :-))))))
اگه منظورت اون آخر آخریه که 18 بهمن برگزار میشه آره Big Grin. شاید بیشتر هم شد
احتمالا آزمون آخری بیشتر میشه

خب حسِ گول خوردگی دارم الان :-D برم آدم جمع کنم بیان شرکت کنن.... :-D ممنون :-)

خیلی خیلی ممنونSmile
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع