تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا امکان انتخاب دو رشته در یک فرم ثبت نام دانشگاه آزاد وجود دارد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
این سوال رو یکی از دوستان از من پرسیدند اما از اونجا که من خودم این فرم رو ندیدم و اطلاعات جزئی در خصوص ثبت نام آزاد ندارم از شما می پرسم Smile

نقل قول: برای انتخاب رشته توی ثبت نام دانشگاه آزاد که الان شروع شده ، اگه بخوام هم رشته ی نرم افزار و هم آی تی روبزنم باید توی همون فرم انتخاب رشته هر دو رو انتخاب کنم ؟
یعنی یک بار توی همون فرمی که موقع ثبت نام پر میکنم میتونم هم کامپیوتر و هم آی تی رو انتخاب کنم ؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند

سپاس
(09 بهمن 1392 01:13 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
این سوال رو یکی از دوستان از من پرسیدند اما از اونجا که من خودم این فرم رو ندیدم و اطلاعات جزئی در خصوص ثبت نام آزاد ندارم از شما می پرسم Smile

نقل قول: برای انتخاب رشته توی ثبت نام دانشگاه آزاد که الان شروع شده ، اگه بخوام هم رشته ی نرم افزار و هم آی تی روبزنم باید توی همون فرم انتخاب رشته هر دو رو انتخاب کنم ؟
یعنی یک بار توی همون فرمی که موقع ثبت نام پر میکنم میتونم هم کامپیوتر و هم آی تی رو انتخاب کنم ؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند

سپاس

در دانشگاه آزاد فقط میتونین یک رشته انتخاب کنید(یعنی شما باید یا فناوری اطلاعات یا کامپیوتر انتخاب کنید.البته در انتخاب گرایشها آزاد هستین).
چون هر رشته یک کد رشته مخصوص به خودش داره و موقع ثبت نام در فرم شما باید فقط یک گروه(کدرشته) رو انتخاب کنید.
ضمنا در کنکور سراسری ارشد میشه حداکثر 2 کد رشته انتخاب کرد ولی مشخصه که باید 2 بار هم کنکور بدین.ولی برای آزاد فقط یک گروه باید شرکت کرد.
سلام دوستان ، سوالی که برای من بوجود اومده این هست که من می خوام گروه مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو کنکور بدم :

آیا می تونم در رشته های هوش مصنوعی ، نرم افزار ، معماری ، هوش مصنوعی شرکت کنم ؟
یا فرضا فقط می تونم هوش تنها بدم یا معماری تنها و ...

یعنی 20 انتخابم حول و حوش همین رشته ها و شهرهاش باشه .. ممنون میشم جواب بدید ..

ممنون میشم پاسخ بدید..
(09 بهمن 1392 06:46 ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ، سوالی که برای من بوجود اومده این هست که من می خوام گروه مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو کنکور بدم :

آیا می تونم در رشته های هوش مصنوعی ، نرم افزار ، معماری ، هوش مصنوعی شرکت کنم ؟
یا فرضا فقط می تونم هوش تنها بدم یا معماری تنها و ...

یعنی ۲۰ انتخابم حول و حوش همین رشته ها و شهرهاش باشه .. ممنون میشم جواب بدید ..

ممنون میشم پاسخ بدید..

همونطور که در جواب دوست قبلی هم عرض کردم،شما باید یک مجموعه رو انتخاب کنین،مثلا مجموعه مهندسی کامپیوتر (کد 4720).
حالا میتونین هر گرایشی از این مجموعه انتخاب کنین به همراه کد شهر. مثلا:
41021(مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی )-(111)واحد مشهد .
41002(مهندسی کامپیوتر- نرم افزار )-111(واحد مشهد) .
41002(مهندسی کامپیوتر- نرم افزار )-163(واحد شیراز).
آخرین خبر مرکز آزمون در این باره :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع