زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

fo-eng
(Computer engineering)
Computer engineering

تاریخ ثبت نام: ۱۶ فروردین ۱۳۹۱
تاریخ تولد: مخفی
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 04:12 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۱۶/۸+
۵۲۰
۱۷

اطلاعات انجمن fo-eng
آخرین بازدید: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۱,۱۸۷ (۰/۲۷ ارسال در روز | ۰/۳۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۴ روز, ۱۰ ساعت, ۵۰ دقیقه, ۳ ثانیه
اعتبار: ۱۹ [جزییات]

اطلاعات تماسِ fo-eng
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به fo-eng.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به fo-eng.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی fo-eng
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای fo-eng
خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج

نظرهای کاربران
 hun73r.9h0s7 (24 بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ ب.ظ)
اها ممنون واقعا برای تمام اطلاعات خیلی لطف کردید.
انءشاالله شمامم موفق باشید.
 hun73r.9h0s7 (24 بهمن ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۱ ق.ظ)
ممنون لطف دارید.
دراصل من دارم تلاش میکنم که توی مقطع ارشد به امید خدا بیام توی این حوزه فعالیت کنم
ولی تا جایی که متوجه شدم به شدت شاخه های متعدد وجود داره توی این حوزه و حالا اولین سوالم اینه که برای پیدا کردن
اطالاعات در مورد شاخه های فعالیتی این حوزه که چیا هستن و چه فعالیت هایی توشون انجام میشه از کجا شروع
کنم به گشتن و تحقیق کردن ( توی اینترنت زیاد گشتم و مطالب عموما جامعی دیدم مثل اینکه اساس این حوزه بر چه مبنایی هست
و اصلا چجوری داره شکل میگیره ولی حوزه های فعالیتی تجاری و یا عملیش رو کامل نتونستم متوجه شم) و از طرفی من خودم خیلی علاقه دارم
اگه فعالیتی انجام میدم توی این حوزه بیشتر تجاری باشه و فقط یه سری تحقیقات اکادمیک نباشه ، ایا توی ایران فعالیتی میشه کرد توی صنعت اصلا ?
و امکان فعالیت توش هست ? و یه چیز دیگه تا جایی که متوجه شدم تمامی مباحث توی این حوزه اماری هستن ایا امار به شدت قویی نیازه که بلد باشیم ?
یا اینکه در حد همون امار کنکور کفایت میکنه ?
شرمنده اگر سوالاتم خیلی جامع و کلی بود.
راستی اینم بگم با برخی ابزارای این حوزه مثل hadoop و یا spark تا حدودی اشنا شدم البته نه در حد کار کردن
فقط فعلا در حدی که متوجه باشم چه کار هایی میکنن ?.
 hun73r.9h0s7 (23 بهمن ۱۳۹۶ در ۰۳:۳۹ ب.ظ)
سلام خسته نباشید. عذر میخوام یه سوال داشتم خدمتتون
شما توی حوزه big data کار میکنید؟ یه سری سوال داشتم
در مورد این حوزه ، البته اگه امکانش هست.
 arshad_95 (18 آذر ۱۳۹۵ در ۰۷:۳۶ ب.ظ)
fo-eng, خواهش می کنم. از این که تونستم به شما مشورت بدم خوشحالم.
 arshad_95 (16 آذر ۱۳۹۵ در ۰۸:۱۷ ب.ظ)
fo-eng, در زبان برنامه نویسی php یکیش همون لاراول هست، یکی سیمفونی و یکی yii و ... که بازار کار بیشتر به نظرم اینا رو میخواد. البته یک جا هم رفتم گفته بودند code intiger ... به هر حال این که بازار کار کدوم رو بیشتر میخواد با گشتن توی روزنامه یا آگهی ها مشخص میشه که بیشترشون به نظرم همین چند موردی که گفتم بود.( back end اگر گفتند منظور همیناست ... یعنی سمت سرور )

و اما فریم ورک هایی که برای طراحی هستند و جنبه ی ظاهری دارند ( front end میگن بهشون ). که این نوع فریم ورک ها برای یک زبان خاص نیست و میشه هم توی php و هم توی asp ازشون استفاده کرد. مثال:
bootstrap برای استایل بندی و ظاهر سایت یا همون UI (User Interface)
jquery برای کارهای ajax و مثلا جاهایی که می خوای بدون رفرش صفحه، یه قسمتی از صفحه رفرش بشه یا اطلاعاتی رو بفرستی سمت سرور و ...
angularjs هم اگر اشتباه نکنم مثل همون jquery هست منتها شرکت گوگل ساخته اینو
 arshad_95 (16 آذر ۱۳۹۵ در ۰۷:۳۲ ب.ظ)
fo-eng, سلام. فریم ورک لاراول قضیه ش فرق می کنه. لاراول برای برنامه نویسی php ساخته شده و بر پایه ی mvc هست. برای طراحی نیست بلکه برای منطق خود برنامه هست. کلا فریمورک کارش اینه که یکسری کارهایی که توی هر پروژه ای نیاز هست رو برای ما فراهم می کنه و دیگه نیازی نیست توی هر پروژه از اول اون کارها رو انجام بدیم.
مثل پی ریزی یک ساختمان در حال احداث می مونه...
 so@ (26 شهریور ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۰ ب.ظ)
سلام ممنونم شما خوبید؟
من روی موضوع تحلیل احساسات کار کردم و تحویل دادم
 Masoud05 (10 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۷:۵۳ ب.ظ)
fo-eng,
وقتی از الگوریتم بهینه سازی استفاده میشه که بشه با تغییر در پارامتری، جواب های متفاوتی پیدا کرد مثلا در SVMیک "پنالتی ترم" هست که مثل وزن عمل میکنه. هر وزن باعث میشه یک دقت متفاوت در کلاسبندی داشته باشیم. پس هدف الگوریتم بهینه سازی یافتن یک مقدار برای این پارامتر هست به نحوی که دقت بیشینه بشه.
 jazana (06 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۶ ق.ظ)
پایین صفحه ایمیل و شماره تلفنشو نوشته

لاگین کن به linkedin

اینجا ایمیلشو نمی خوام قرار بدم، درست نیست پابلیک شه شاید...
 jazana (06 شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۸ ق.ظ)
اگه درست باشه آره ایرانیه تو کانادا زندگی می کنه
 blackhalo1989 (08 مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۶ ب.ظ)
fo-eng, تا جایی که علم من قد میده svm شبکه عصبی نیست.
 so@ (05 تیر ۱۳۹۵ در ۰۷:۲۲ ب.ظ)
سلام خوبی خانوم ،نماز روزهاتون قبول باشه
من دیدم اون دیتاستی رو که ادرسشو چند وقت پیش بهم داده بودید و قرار بود انتخاب ویژگی و دسته بندی انجام بشه.
میشه صورت تمرینتونو برام بفرستید Smile اون تمرین اسپمتونرو هم میگید بهم لطفا
ممنونم
 clint (09 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۵:۰۳ ب.ظ)
سلام
ازطریق سامانه سپاس وزارت بهداشت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای دکتر شیخ طاهری برای گرفتن دیتا می تونن راهنماییتون کنن ایمیلشون sheikhtaheri.a@iums.ac .ir
 so@ (20 اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۰ ق.ظ)
من امروز امتحانمو بدم نگاه میکنم به چیزی که فرستادید بازم ممنونمSmile
التماس دعا
 so@ (20 اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۵ ق.ظ)
من نگاه کرد به تایپیکی که زدید موضوعتونو ندیدم. fo_eng جان میشه موضوعتو بهم بگیSmile مرسی
 so@ (20 اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۹:۲۴ ق.ظ)
ممنونم
ارشدم
این ترم داده کاوی دارم و این پروژه درسی که میخام انجام بدم ،نه خیلی ساده باشه و نه خیلی سنگین که نتونم حتی دیتاستشو پیدا کنمSmile
 so@ (19 اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۶:۵۷ ب.ظ)
سلام خوبید؟
من میخام یه پروژه داده کاوی با وکا بردارم ولی نمیدونم چه موضوعی بردارم که پروژه خوبی ازش دربیاد.چند وقت پیش دیدم شما دارید کار میکنید میشه لطفا به من داخل انتخاب موضوع کمک کنید.
ممنونم
 RASPINA (23 فروردین ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۴ ب.ظ)
از شکست نترسید
از این بترسید که سال آینده همین جایی باشید
که امروز هستید . . .
اینو عالی گفتی
اصلا با اجازه بذارم امضام
 Aurora (02 فروردین ۱۳۹۵ در ۰۸:۲۱ ق.ظ)
fo-eng, ممنون Smile
 RASPINA (01 فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۷ ب.ظ)
سعادت ، سخاوت ، سربلندی ، سروری ، سحر خیزی ، سلامتی و سرور که بهترین هفت سین زندگی است را برای شما آرزومندم
آغاز سال ۱۳۹۵ بر شما مبارک

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close