زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

hun73r.9h0s7
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

پاسخ درست: ۱ سوال
تاریخ ثبت نام: ۱۸ دى ۱۳۹۴
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۹ March 2024 , 12:44 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۲۹/۹+
۱۶
۴

اطلاعات انجمن hun73r.9h0s7
آخرین بازدید: ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۶۴ (۰/۰۲ ارسال در روز | ۰/۰۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲ روز, ۲۰ ساعت, ۷ دقیقه, ۵۱ ثانیه
اعتبار: ۲ [جزییات]

اطلاعات تماسِ hun73r.9h0s7
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به hun73r.9h0s7.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به hun73r.9h0s7.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی hun73r.9h0s7
مکان زندگی شما: کرمان
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: دانشجوی کارشناسی
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 fo-eng (24 بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۱ ب.ظ)
فیلم دکتر پی براه و سخنرانی در خصوص بیگ دیتا از خانم دکتر صاحب و دکتر حبیب زاده مطلق حتما گوش بدید که اطلاعات خوبی براتون میاره چون این اساتید در خارج از کشور هم فعالیت دارند و حتی توی گروه تلگرامی که عرض کردم هستند.
 fo-eng (24 بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۹ ب.ظ)
توی این گروه ها تلگرام عضو بشید و خصوصا آخری .. مطالب زیادی توشون هست و حتی می تونید سوال بپرسید. من خودم توی حوزه پزشکی کار کردم و زیاد از تجاری سر در نمی یارم. ولی توی گروه بیگ دیتا آقای خندان خیلی در خصوص تجاری و حتی بانک ها و ... صحبت میشه.
باآرزوی موفقیت
 fo-eng (24 بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۷ ب.ظ)
کانال رسمی: @hadoop

لینک عضویت:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک گروه Big Data:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 fo-eng (24 بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ب.ظ)
سلام.
از اینجا می توانید اطلاعات کاملی در خصوص هدوپ کسب نمایید:

در اینجا نیز می توانید نصبش رو ببینید:

و در اینجا نیز نحوه اجرای برنامه ورد کانت:

این فیلم یکی از بهترین فیلم ها به زبان فارسی هست که جامع و کامل به هدوپ و اسپارک پرداخته است ... دکتر پی براه در شریف ارائه دادند:

و اینجا نیز یک سخنرانی در خصوص بیگ دیتا از خانم دکتر صاحب و دکتر حبیب زاده مطلق در دانشگاه شهید رجایی هست که می تونید دانلود بفرمایید:

fo-eng (23 بهمن ۱۳۹۶ در ۰۷:۴۴ ب.ظ)
سلام.
در خدمت هستم البته اگر بلد باشم ...
 boshbosh (31 شهریور ۱۳۹۶ در ۰۷:۳۸ ب.ظ)
hun73r.9h0s7,
من یه کتاب خونه میرفتم توی سید خندان فرهنگسرای اندیشه. خیلی بزرگ و خوب. یه دونه رفتم نزدیک پیروزی جمعه ها تا ۸ شب باز بود. نزدیک مترو شیخ الریس اسمشم ابن سینا بود.
از این لینک برای آدرس ها میتونید کمک بگیرید
 Happiness.72 (31 تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۵ ق.ظ)
hun73r.9h0s7,
سلام دوست عزیز این آیدی تلگرام من هستش
اونجا بپرسید جوابتون رو میدم
@MohammadEHeydari

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close