زمان کنونی: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش تک‌نویسی در مانشت

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط admin.)
آموزش تک‌نویسی در مانشت
با توجه به اهمیت نوشتار درست در مانشت و نکات مختلف تک نویسی سعی داریم که در اینجا با کمک کاربران کاربردهای مهم تک رو توی مانشت و شیوه نوشتن اون رو توضیح بدیم.

۱.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Iranian Wizard , blackhalo1989 , The BesT , jaber23 , mr saeed , fo-eng , hun73r.9h0s7 , noyasystem
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط admin.)
شیوه نوشتن ماتریس
شیوه نوشتن ماتریس در مانشت به صورت زیر می‌باشد:

کد:
\begin{matrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{matrix}

نتیجه:
[tex]\begin{matrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{matrix}[/tex]

کد:
\begin{bmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{bmatrix}

نتیجه:
[tex]\begin{bmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{bmatrix}[/tex]

کد:
\begin{pmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{pmatrix}

نتیجه:
[tex]\begin{pmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{pmatrix}[/tex]
:
کد:
\begin{vmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{vmatrix}

نتیجه:
[tex]\begin{vmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{vmatrix}[/tex]

کد:
\begin{Vmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{Vmatrix}

نتیجه:
[tex]\begin{Vmatrix}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{Vmatrix}[/tex]

توجه کنید که کدهای تک باید در تگ tex قرار داشته باشند.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , The BesT , NarimanN2 , Paraande , hun73r.9h0s7
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط admin.)
شرط
کد:
\left\{\begin{matrix} x=x+1  \:\: if(x>0) \\ x=0 \:\:\:\:\:\:\:\:\:  if(x=0)\end{matrix}\right.

نتیجه:
[tex]\left\{\begin{matrix} x=x+1 \: \: if(x>0) \\ x=0 \: \: \: \: \: \: \: \: \: if(x=0)\end{matrix}\right.[/tex]

نکته:
به نقطه بعد از \right توجه فرمایید.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , The BesT , NarimanN2 , Paraande , hun73r.9h0s7

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۱۰۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۳ ۲۵۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  فیلم آموزش رایگان سئو لیندا با زیر نویس فارسی cmoorq1 ۱ ۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: emilyfarahi
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۵ ۱۷۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۱,۵۶۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۴ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Heart انجمن دختران مانشت ملیکا ۱,۷۴۳ ۱۶۷,۶۱۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۷ ۸۸,۲۹۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳۵۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آموزش جلوگیری از آپدیت خودکار فایرفاکس پ.ن ۰ ۱۱۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: پ.ن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close