تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، ریاضیات مهندسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب ریاضیات مهندسی شون رو اینجا معرفی کنند!
کتاب پارسه. ولی به یه شرط که همشو بخونی. واقعا وحشتناک و سخت و عذاب آوره ریاضی مهندسی خوندن ولی من خودمو به شدت مجبور کردم که تمام مطالب کتاب پارسه رو بخونم. هر چند بازم زیاد مسلط نشدم (به علت ترس و تنفر از ریاضی) ولی توی اکثر آزمونهایی که دادم چه از پارسه و چه از مدرسان و سنجش و حتی سوالات کنکورهای قبلی ، حداقل یک سوال را حل میکردم.
کنکور 93 (امسال) هم دو تا درست زدم و دو تای دیگه اش که بیشتر جنبه انتگرالی داشت و حل نکردم چون دیفرانسیل و ریاضی ضعیف بودم که این دیگه مربوط به ریاضی مهندسی نمیشه
من پوران دارم، نظرتون چیه راجع بهش؟
(11 اسفند 1392 02:56 ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط: [ -> ]من پوران دارم، نظرتون چیه راجع بهش؟
پوران را ندیدم. ولی یکی از دوستانم که سال پیش داشت اصلا راضی نبود. (کتابش چاپ 88 بود)
برای من چاپ بهار ٩٢ هست
اشتباهم این بود چون زمانی خریدم که پارسه تک فروشی نداشت همه رو پوران گرفتم
بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟
دوست عزیز من خودم وقت گذاشتم مصاحبه رتبه های برتر و تو همین مانشت خوندم و از بین منابعی که اونا گفتن اونی که تعداد بیشتری روش تاکید داشتن و دراوردم
البته نتونستم بنا به دلایلی سراسری شرکت کنم و الان برا ازاد اماده میشم
به نظرم برای شما بهترین رفرنس همون مصاحبه هاست
موفق باشید

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk
من کریمی داشتم خیلی راضی بودم. برای اولین بار هم بود ریاضی مهندسی میخوندم.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
(11 اسفند 1392 03:11 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟

کتاب مهندس کریمی خیلی کامله ولی برای رشته برق بهتره. سوالات ریاضی مهندسی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ساده تر از رشته برق می آد. البته اگر کتاب مهندس کریمی رو بخونید مطمئنا می تونید 2 یا 3 تا رو بزنید. البته من شخصا به دلیل کمبود وقت ریاضی مهندسیو حذف کردم. فکر می کنم دنبال منبع خلاصه ترید باشید شاید بهتر باشه البته این نظر شخصیه منه.
(11 اسفند 1392 03:42 ب.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 اسفند 1392 03:11 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟

کتاب مهندس کریمی خیلی کامله ولی برای رشته برق بهتره. سوالات ریاضی مهندسی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ساده تر از رشته برق می آد. البته اگر کتاب مهندس کریمی رو بخونید مطمئنا می تونید ۲ یا ۳ تا رو بزنید. البته من شخصا به دلیل کمبود وقت ریاضی مهندسیو حذف کردم. فکر می کنم دنبال منبع خلاصه ترید باشید شاید بهتر باشه البته این نظر شخصیه منه.
این یه نکته کنکوری خوبیه. توی خود کتاب پارسه هم مقدار زیادی از مطالب هست که اصلا ربطی به کنکور کامپیوتر نداره و فهمشون هم سخته . مخصوصا واسه امثال ما که ریاضیمون ضعیفه. سوالات مهندسی برق و مکانیک سخت تر از کامپیوتر هستند
(11 اسفند 1392 03:45 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 اسفند 1392 03:42 ب.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]

کتاب مهندس کریمی خیلی کامله ولی برای رشته برق بهتره. سوالات ریاضی مهندسی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ساده تر از رشته برق می آد. البته اگر کتاب مهندس کریمی رو بخونید مطمئنا می تونید ۲ یا ۳ تا رو بزنید. البته من شخصا به دلیل کمبود وقت ریاضی مهندسیو حذف کردم. فکر می کنم دنبال منبع خلاصه ترید باشید شاید بهتر باشه البته این نظر شخصیه منه.
این یه نکته کنکوری خوبیه. توی خود کتاب پارسه هم مقدار زیادی از مطالب هست که اصلا ربطی به کنکور کامپیوتر نداره و فهمشون هم سخته . مخصوصا واسه امثال ما که ریاضیمون ضعیفه. سوالات مهندسی برق و مکانیک سخت تر از کامپیوتر هستند

کاملا موافقم.
در واقع نکته خیلی جالبی که در این مدت فهمیدم اینه که در کتاباهای کنکور، نکته بدرد نخور خیلی زیاد وجود دارد و فکر می کنم علت اش این است که نویسندگان این کتاب ها قصد دارند گروهی از طراحان کنکور را که بسیار تمایل دارند سوالات را از مباحثی طرح کنند که در این کتاب ها یافت نمی شود گمراه کنند.
آن دسته از دانشجویان که در کلاس های موسسات کنکوری شرکت می کنند، با توجه به تاکید یا سریع رد شدن اساتید از بعضی از موضوعات این کتاب ها، متوجه این نکات نا لازم می شوند و بقیه باید با تحلیل سوالات کنکور سال های اخیر این موضوع را متوجه شوند.
من مدرسان خوندم در حد کامپیوتر که سوالا آسونه خیلی خوبه
البته باید یه چیزایی از قبل بلد باشی و صفر نباشی
کریمی خیلی خوبه من فقط جلد اولشو خوندم.ولی خیییییییلی هم وقتمو گرفت.متاسفانه یه دونه سوال هم جواب دادم.
سلام دوستان
یکی از ورودی های 91شریف جزوه های دکتر معتقدی پارسه رو به من پیشنهاد کرد دوتا جزوست یکی از جزوه ها که درس دادن و یکی هم مثال حل کردن اگه کسی این جزوه ها رو داره ممنون میشم دراخیتار من بزاره خیلی گشتم پیدا نکردم ممنون میشم .
کتاب کریمی رو من خوندم واقعا عالیه انقدر توش بعد هر درس تست اورده که اون مبحث رو مسلط میشی.آخر هر فصل هم کلی تست های ارشد سراسری واسه انواع رشته ها اورده که خیلی عایه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع