زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، ریاضیات مهندسی

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب ریاضیات مهندسی شون رو اینجا معرفی کنند!

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، ریاضیات مهندسی
کتاب پارسه. ولی به یه شرط که همشو بخونی. واقعا وحشتناک و سخت و عذاب آوره ریاضی مهندسی خوندن ولی من خودمو به شدت مجبور کردم که تمام مطالب کتاب پارسه رو بخونم. هر چند بازم زیاد مسلط نشدم (به علت ترس و تنفر از ریاضی) ولی توی اکثر آزمونهایی که دادم چه از پارسه و چه از مدرسان و سنجش و حتی سوالات کنکورهای قبلی ، حداقل یک سوال را حل میکردم.
کنکور ۹۳ (امسال) هم دو تا درست زدم و دو تای دیگه اش که بیشتر جنبه انتگرالی داشت و حل نکردم چون دیفرانسیل و ریاضی ضعیف بودم که این دیگه مربوط به ریاضی مهندسی نمیشه

New LifeHeart
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
من پوران دارم، نظرتون چیه راجع بهش؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  من پوران دارم، نظرتون چیه راجع بهش؟
پوران را ندیدم. ولی یکی از دوستانم که سال پیش داشت اصلا راضی نبود. (کتابش چاپ ۸۸ بود)

New LifeHeart
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
برای من چاپ بهار ٩٢ هست
اشتباهم این بود چون زمانی خریدم که پارسه تک فروشی نداشت همه رو پوران گرفتم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
دوست عزیز من خودم وقت گذاشتم مصاحبه رتبه های برتر و تو همین مانشت خوندم و از بین منابعی که اونا گفتن اونی که تعداد بیشتری روش تاکید داشتن و دراوردم
البته نتونستم بنا به دلایلی سراسری شرکت کنم و الان برا ازاد اماده میشم
به نظرم برای شما بهترین رفرنس همون مصاحبه هاست
موفق باشید

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
Re: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، ریاضیات مهندسی
من کریمی داشتم خیلی راضی بودم. برای اولین بار هم بود ریاضی مهندسی میخوندم.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟

کتاب مهندس کریمی خیلی کامله ولی برای رشته برق بهتره. سوالات ریاضی مهندسی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ساده تر از رشته برق می آد. البته اگر کتاب مهندس کریمی رو بخونید مطمئنا می تونید ۲ یا ۳ تا رو بزنید. البته من شخصا به دلیل کمبود وقت ریاضی مهندسیو حذف کردم. فکر می کنم دنبال منبع خلاصه ترید باشید شاید بهتر باشه البته این نظر شخصیه منه.
ارسال: #۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟

کتاب مهندس کریمی خیلی کامله ولی برای رشته برق بهتره. سوالات ریاضی مهندسی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ساده تر از رشته برق می آد. البته اگر کتاب مهندس کریمی رو بخونید مطمئنا می تونید ۲ یا ۳ تا رو بزنید. البته من شخصا به دلیل کمبود وقت ریاضی مهندسیو حذف کردم. فکر می کنم دنبال منبع خلاصه ترید باشید شاید بهتر باشه البته این نظر شخصیه منه.
این یه نکته کنکوری خوبیه. توی خود کتاب پارسه هم مقدار زیادی از مطالب هست که اصلا ربطی به کنکور کامپیوتر نداره و فهمشون هم سخته . مخصوصا واسه امثال ما که ریاضیمون ضعیفه. سوالات مهندسی برق و مکانیک سخت تر از کامپیوتر هستند

New LifeHeart
ارسال: #۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟

این یه نکته کنکوری خوبیه. توی خود کتاب پارسه هم مقدار زیادی از مطالب هست که اصلا ربطی به کنکور کامپیوتر نداره و فهمشون هم سخته . مخصوصا واسه امثال ما که ریاضیمون ضعیفه. سوالات مهندسی برق و مکانیک سخت تر از کامپیوتر هستند

کاملا موافقم.
در واقع نکته خیلی جالبی که در این مدت فهمیدم اینه که در کتاباهای کنکور، نکته بدرد نخور خیلی زیاد وجود دارد و فکر می کنم علت اش این است که نویسندگان این کتاب ها قصد دارند گروهی از طراحان کنکور را که بسیار تمایل دارند سوالات را از مباحثی طرح کنند که در این کتاب ها یافت نمی شود گمراه کنند.
آن دسته از دانشجویان که در کلاس های موسسات کنکوری شرکت می کنند، با توجه به تاکید یا سریع رد شدن اساتید از بعضی از موضوعات این کتاب ها، متوجه این نکات نا لازم می شوند و بقیه باید با تحلیل سوالات کنکور سال های اخیر این موضوع را متوجه شوند.
ارسال: #۱۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط izadan11.)
من مدرسان خوندم در حد کامپیوتر که سوالا آسونه خیلی خوبه
البته باید یه چیزایی از قبل بلد باشی و صفر نباشی

Ayyy ya ya ya
ارسال: #۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
کریمی خیلی خوبه من فقط جلد اولشو خوندم.ولی خیییییییلی هم وقتمو گرفت.متاسفانه یه دونه سوال هم جواب دادم.
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
سلام دوستان
یکی از ورودی های ۹۱شریف جزوه های دکتر معتقدی پارسه رو به من پیشنهاد کرد دوتا جزوست یکی از جزوه ها که درس دادن و یکی هم مثال حل کردن اگه کسی این جزوه ها رو داره ممنون میشم دراخیتار من بزاره خیلی گشتم پیدا نکردم ممنون میشم .
ارسال: #۱۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون کتاب پارسه بخرم یا کتاب کریمی؟
کتاب کریمی رو من خوندم واقعا عالیه انقدر توش بعد هر درس تست اورده که اون مبحث رو مسلط میشی.آخر هر فصل هم کلی تست های ارشد سراسری واسه انواع رشته ها اورده که خیلی عایه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close