زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان،من در زمینه ی ریدینگ مشکل خاصی ندارم و تقریبا میتونم از پس ۷۰ درصد سوالات درک مطلب بر بیام . اما تو زمینه ی واژگان مشکل دارم و از ۱۰ تا تستش شاید حداکثر بتونم به ۳تا جواب درست بدم . لغات ۵۰۴ رو خوندم و مسلطم منتها کارساز نیست . چه منابعی رو برای واژگان پیشنهاد می‌کنید که بشه از پس حداقل ۷تا تست از ۱۰تای لغات بر اومد ؟ یادگیری لغات چندان برام سخت نیست بیشتر منبعی برام مهمه که اکثر اون سوالات رو پوشش بده و لغات الکی حفظ نکرده باشم .دوستانی که تجربه دارن تو این زمینه راهنماییم کنن ممنون میشم .

در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود **** از گوشه‌ای برون آی ای کوکب هدایت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ
کتاب Barrons Essential Words for the TOEFL رو هم لغاتشو یاد بگیر، واسه واژگان ارشد خیلی مفیده. برای آسونتر شدن کارت من پیشنهاد میکنم از memrise استفاده کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  کتاب Barrons Essential Words for the TOEFL رو هم لغاتشو یاد بگیر، واسه واژگان ارشد خیلی مفیده. برای آسونتر شدن کارت من پیشنهاد میکنم از memrise استفاده کنی.

خیلی ممنون از راهنماییتون

در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود **** از گوشه‌ای برون آی ای کوکب هدایت
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ، توسط sevdah.)
کتاب زبان عمومی زیر ذره بین انتشارات نگاه دانش رو بخونید. من برای ارشد سه سال پیش از همین کتاب خوندم.
بسیار کتاب عالیه، همه لغات مربوط به آزمون ارشد رو هم جمع آوری کرده ریز به ریز. پشتیبانی خیلی جذابی هم داره از طرف مولفین. یه سر به سایتش بزنین generalenglish.ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  منابع ارشد کامپیوتر azizehmah ۸ ۸,۸۳۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marge_setare

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close