تالار گفتمان مانشت
منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد - keihan - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان،من در زمینه ی ریدینگ مشکل خاصی ندارم و تقریبا میتونم از پس ۷۰ درصد سوالات درک مطلب بر بیام . اما تو زمینه ی واژگان مشکل دارم و از ۱۰ تا تستش شاید حداکثر بتونم به ۳تا جواب درست بدم . لغات ۵۰۴ رو خوندم و مسلطم منتها کارساز نیست . چه منابعی رو برای واژگان پیشنهاد می‌کنید که بشه از پس حداقل ۷تا تست از ۱۰تای لغات بر اومد ؟ یادگیری لغات چندان برام سخت نیست بیشتر منبعی برام مهمه که اکثر اون سوالات رو پوشش بده و لغات الکی حفظ نکرده باشم .دوستانی که تجربه دارن تو این زمینه راهنماییم کنن ممنون میشم .

منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد - hadimoazen - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ

کتاب Barrons Essential Words for the TOEFL رو هم لغاتشو یاد بگیر، واسه واژگان ارشد خیلی مفیده. برای آسونتر شدن کارت من پیشنهاد میکنم از memrise استفاده کنی.

RE: منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد - keihan - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  کتاب Barrons Essential Words for the TOEFL رو هم لغاتشو یاد بگیر، واسه واژگان ارشد خیلی مفیده. برای آسونتر شدن کارت من پیشنهاد میکنم از memrise استفاده کنی.

خیلی ممنون از راهنماییتون

منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد - sevdah - 06 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ

کتاب زبان عمومی زیر ذره بین انتشارات نگاه دانش رو بخونید. من برای ارشد سه سال پیش از همین کتاب خوندم.
بسیار کتاب عالیه، همه لغات مربوط به آزمون ارشد رو هم جمع آوری کرده ریز به ریز. پشتیبانی خیلی جذابی هم داره از طرف مولفین. یه سر به سایتش بزنین generalenglish.ir

منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد - bijibuji - 06 اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ

دایره واژگان انگلیسی رو از روی کتاب نمیشه گسترش داد
این کار بیهوده است
یادگیری واژگان فقط در context ممکنه

فیلم زبان انگلیسی بدون زیرنویس ببینید
کتاب داستان به زبان انگلیسی بخونید
رادیو انگلیسی زبان گوش بدید
دوست انگلیسی زبان (خارجی) پیدا کنید