تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: امنیت در محاسبات ابری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر شما برای امنیت در رایانش ابری چه موضوعاتی برای کار وجود داره و در کل موضوع مناسبی هست یا نه؟؟؟
کسی اطلاعاتی در این مورد نداره؟؟؟؟؟
داره ؟؟؟
داره و نمیگه ؟؟؟
هر 3 مورد
(31 شهریور 1392 07:23 ب.ظ)f.b نوشته شده توسط: [ -> ]کسی اطلاعاتی در این مورد نداره؟؟؟؟؟
داره ؟؟؟
داره و نمیگه ؟؟؟
هر ۳ مورد

اگه پیدا کردید به منم بدید
شما باید یک مقاله مروری در این زمینه مطالعه کنید. تا دلتون بخواد موضوع هست که بررسی کنید
سلام کسی از دوستان پایان نامه فارسی از امنیت در محاسبات ابری داره؟

من برای ارائه پایان نامه در این زمینه دچار مشکل شدم.نمیدونم چی کار کنم. چه ایده ای بدم. من سمینارم رو تحویل دادم. ابتدا موضوعات امنیتی رو بررسی کردم.در ایشو های مربوط یه SAAS مبحث امنیت وب و در ایشو های آن کراس سایت رو بررسی کردم. حالا موندم که چیکار کنم.نمی تونم ایده بدم!نیاز به پایان نامه فارسی دارم.
(04 فروردین 1393 10:10 ب.ظ)saghishab نوشته شده توسط: [ -> ]سلام کسی از دوستان پایان نامه فارسی از امنیت در محاسبات ابری داره؟

من برای ارائه پایان نامه در این زمینه دچار مشکل شدم.نمیدونم چی کار کنم. چه ایده ای بدم. من سمینارم رو تحویل دادم. ابتدا موضوعات امنیتی رو بررسی کردم.در ایشو های مربوط یه SAAS مبحث امنیت وب و در ایشو های آن کراس سایت رو بررسی کردم. حالا موندم که چیکار کنم.نمی تونم ایده بدم!نیاز به پایان نامه فارسی دارم.
سلام منم باید مقاله ای با گفتن متدهایی برای امنیت کلود بدم میشه یکی راهنمایی کنه
با سلام
منم همین موضوع را برای ارایه انتخاب کردم لطفا مبحثی هست کمک کنید
با سلام
موضوع مقاله من چالش های امنیتی در محاسبات ابری است در صورتی که راهنمایی دارید ....
دوستان عزیزی که به دنبال بحث کار روی امنیت هستن من تا جایی که اطلاعات دارم توصیه دوستانه ام اینه که وقت خودتونو سر این موضوع حروم نکنید. بحثی هست که اساتید شاخش هم تو ایران نمیتونن روش کنن. کلا از نظر من علم خاصی درموردش نیست تو ایران که بشه روش کار کرد دیگه چی برسه به دانشجو جماعت اون هم در عرض یکی دو ترم!
البته شاید من توهم زدم و اشتباه میکنم؛ ولی چیزی هست که من بهش ایمان دارم. بهر حال صلاح ممکلت خویش را خسروان دانند.

البته این قضیه رو روشن کنم که منظور من انجام کاری در حد ژورنال های isi و if بالای wiley , springer,elsevier بود وگرنه که همین امروز شروع کنید تا هفته دیگه میتونید دو سه تا کنفرانس ملی بدید روشBig Grin
سلام دوستان. این لینکارو معرفی میکنم: (هر 4 پایان نامه فارسی)
نگاشون کنید:
امنیت در محاسبات ابری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

محاسبات ابری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاربرد محاسبات ابری در تجارت الکترونیک:

بررسی تحمل پذیری خطا در محاسبات ابری:

نمیدونم بکارتون بیاد یا نه! موفق باشید
باسلام
درمورد محاسبات ابری مطلب زیاد است . که میشه گفت موضوع روز هست .

[attachment=17043]http://www.sciencedirect.com.توی این سایت هرچی مطلب بخواین میتونید پیدا کنید .
سلام
برای کار در زمینه امنیت رایانش ابری به چه شبیه سازی نیاز هست و ایا کار شبیه سازی و پیاده سازیش سخته؟من یه پایان نامه میخوام که تا اوایل اردیبهشت اماده بشه و کارم باید سریع پیش بره
ممنون میشم راهنمایی کنید البته اگر در زمینه های دیگه رایانش ابری هم کسی کار کرده ممنون میشم راهنمایی کنید.
لینک مرجع