زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت در محاسبات ابری

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط f.b.)
امنیت در رایانش ابری
به نظر شما برای امنیت در رایانش ابری چه موضوعاتی برای کار وجود داره و در کل موضوع مناسبی هست یا نه؟؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط f.b.)
امنیت در رایانش ابری
کسی اطلاعاتی در این مورد نداره؟؟؟؟؟
داره ؟؟؟
داره و نمیگه ؟؟؟
هر ۳ مورد

ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: امنیت در رایانش ابری
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  کسی اطلاعاتی در این مورد نداره؟؟؟؟؟
داره ؟؟؟
داره و نمیگه ؟؟؟
هر ۳ مورد

اگه پیدا کردید به منم بدید
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
امنیت در رایانش ابری
شما باید یک مقاله مروری در این زمینه مطالعه کنید. تا دلتون بخواد موضوع هست که بررسی کنید
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
امنیت در محاسبات ابری
سلام کسی از دوستان پایان نامه فارسی از امنیت در محاسبات ابری داره؟

من برای ارائه پایان نامه در این زمینه دچار مشکل شدم.نمیدونم چی کار کنم. چه ایده ای بدم. من سمینارم رو تحویل دادم. ابتدا موضوعات امنیتی رو بررسی کردم.در ایشو های مربوط یه SAAS مبحث امنیت وب و در ایشو های آن کراس سایت رو بررسی کردم. حالا موندم که چیکار کنم.نمی تونم ایده بدم!نیاز به پایان نامه فارسی دارم.
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط arezoo174.)
RE: امنیت در محاسبات ابری
(۰۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)saghishab نوشته شده توسط:  سلام کسی از دوستان پایان نامه فارسی از امنیت در محاسبات ابری داره؟

من برای ارائه پایان نامه در این زمینه دچار مشکل شدم.نمیدونم چی کار کنم. چه ایده ای بدم. من سمینارم رو تحویل دادم. ابتدا موضوعات امنیتی رو بررسی کردم.در ایشو های مربوط یه SAAS مبحث امنیت وب و در ایشو های آن کراس سایت رو بررسی کردم. حالا موندم که چیکار کنم.نمی تونم ایده بدم!نیاز به پایان نامه فارسی دارم.
سلام منم باید مقاله ای با گفتن متدهایی برای امنیت کلود بدم میشه یکی راهنمایی کنه

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
امنیت در محاسبات ابری
با سلام
منم همین موضوع را برای ارایه انتخاب کردم لطفا مبحثی هست کمک کنید
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
امنیت در رایانش ابری
با سلام
موضوع مقاله من چالش های امنیتی در محاسبات ابری است در صورتی که راهنمایی دارید ....
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط crevice.)
امنیت در رایانش ابری
دوستان عزیزی که به دنبال بحث کار روی امنیت هستن من تا جایی که اطلاعات دارم توصیه دوستانه ام اینه که وقت خودتونو سر این موضوع حروم نکنید. بحثی هست که اساتید شاخش هم تو ایران نمیتونن روش کنن. کلا از نظر من علم خاصی درموردش نیست تو ایران که بشه روش کار کرد دیگه چی برسه به دانشجو جماعت اون هم در عرض یکی دو ترم!
البته شاید من توهم زدم و اشتباه میکنم؛ ولی چیزی هست که من بهش ایمان دارم. بهر حال صلاح ممکلت خویش را خسروان دانند.

البته این قضیه رو روشن کنم که منظور من انجام کاری در حد ژورنال های isi و if بالای wiley , springer,elsevier بود وگرنه که همین امروز شروع کنید تا هفته دیگه میتونید دو سه تا کنفرانس ملی بدید روشBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , سجاد۶۷
ارسال: #۱۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
سلام دوستان. این لینکارو معرفی میکنم: (هر ۴ پایان نامه فارسی)
نگاشون کنید:
امنیت در محاسبات ابری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

محاسبات ابری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاربرد محاسبات ابری در تجارت الکترونیک:

بررسی تحمل پذیری خطا در محاسبات ابری:

نمیدونم بکارتون بیاد یا نه! موفق باشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: arezoo174 , akilis , fa_shinobi , alphax , سجاد۶۷ , ملینا ارشد
ارسال: #۱۱
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط sf-abedini.)
باسلام
درمورد محاسبات ابری مطلب زیاد است . که میشه گفت موضوع روز هست .

single cloud.pdf
اندازه فایل: ۳۲۶/۱۲ KB
http://www.sciencedirect.com.توی این سایت هرچی مطلب بخواین میتونید پیدا کنید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan_gh , سجاد۶۷
ارسال: #۱۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط f.b.)
سلام
برای کار در زمینه امنیت رایانش ابری به چه شبیه سازی نیاز هست و ایا کار شبیه سازی و پیاده سازیش سخته؟من یه پایان نامه میخوام که تا اوایل اردیبهشت اماده بشه و کارم باید سریع پیش بره
ممنون میشم راهنمایی کنید البته اگر در زمینه های دیگه رایانش ابری هم کسی کار کرده ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۶۳۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۱۰,۰۰۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۳۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۲,۰۰۱ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۷۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Question معرفی رشته الگوریتمها و محاسبات marvelous ۰ ۳,۲۴۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۳۵ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۸۳۱ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close