تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست کمک برای فهمیدن مطالب تز رمزنگاری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . کسی هست بتونه به من کمک کنه فصل سوم این تز رو بتونم متوجه شم ؟ در مورد robust Nonlinear codes هست.
درک تعریف ها و تئوری هاش واسم سخته Huh
به شدت هم بهشون نیاز دارم و اینکه فرصت هم ندارم Sad
خواهش میکنم کمک کنیییییییییییییید Angel
سلام. من یه نگاهی میندازم اگه متوجه شدم اطلاع میدهم.
(24 فروردین 1393 01:04 ب.ظ)saffar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . کسی هست بتونه به من کمک کنه فصل سوم این تز رو بتونم متوجه شم ؟ در مورد robust Nonlinear codes هست.

سلام دوست عزیز
به نظرم اگه اول در مورد این تز توضیح بدین خوب باشه. چون به نظرم در وقت همه صرف جویی میشه و لازم نیست هر فردی که قصد کمک کردن داره 2 فصل اول رو بخونه که تازه دستش بیاد چی به چیه.
دومین پیشنهادم هم این هست که شما وقتی دارین تزتون رو میخونین در مورد مطالبش که نمیفهمید یه مقدار اطلاعات به دست بیارید و اینجا قرار بدید و بعد سوالاتون رو در مورد اون تعریف و تئوری بپرسید. مطمئنا اینجوری بهتر میتونیم کمکتون کنیم.
موفق باشید
(24 فروردین 1393 03:18 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 فروردین 1393 01:04 ب.ظ)saffar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . کسی هست بتونه به من کمک کنه فصل سوم این تز رو بتونم متوجه شم ؟ در مورد robust Nonlinear codes هست.

سلام دوست عزیز
به نظرم اگه اول در مورد این تز توضیح بدین خوب باشه. چون به نظرم در وقت همه صرف جویی میشه و لازم نیست هر فردی که قصد کمک کردن داره 2 فصل اول رو بخونه که تازه دستش بیاد چی به چیه.
دومین پیشنهادم هم این هست که شما وقتی دارین تزتون رو میخونین در مورد مطالبش که نمیفهمید یه مقدار اطلاعات به دست بیارید و اینجا قرار بدید و بعد سوالاتون رو در مورد اون تعریف و تئوری بپرسید. مطمئنا اینجوری بهتر میتونیم کمکتون کنیم.
موفق باشید
ممنون دوست عزیز . فصل اول و دومش زیاد مهم نیست . الان من میخوام بدونم کدهای مقاوم خطی و غیر خطی برای تشخیص خطا چی هستن ؟ و توی رمزنگاری چجوری ازشون برای تشخیص خطا استفاده میشه ؟
لینک مرجع