زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک برای فهمیدن مطالب تز رمزنگاری

ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان . کسی هست بتونه به من کمک کنه فصل سوم این تز رو بتونم متوجه شم ؟ در مورد robust Nonlinear codes هست.
درک تعریف ها و تئوری هاش واسم سخته Huh
به شدت هم بهشون نیاز دارم و اینکه فرصت هم ندارم Sad
خواهش میکنم کمک کنیییییییییییییید Angel

فایل‌(های) پیوست شده
Akdemir.pdf
اندازه فایل: ۷۴۵/۷ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
سلام. من یه نگاهی میندازم اگه متوجه شدم اطلاع میدهم.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
 سپاس‌گزاری شده توسط: saffar
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: درخواست کمک برای فهمیدن مطالب تز رمزنگاری
(۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)saffar نوشته شده توسط:  سلام دوستان . کسی هست بتونه به من کمک کنه فصل سوم این تز رو بتونم متوجه شم ؟ در مورد robust Nonlinear codes هست.

سلام دوست عزیز
به نظرم اگه اول در مورد این تز توضیح بدین خوب باشه. چون به نظرم در وقت همه صرف جویی میشه و لازم نیست هر فردی که قصد کمک کردن داره ۲ فصل اول رو بخونه که تازه دستش بیاد چی به چیه.
دومین پیشنهادم هم این هست که شما وقتی دارین تزتون رو میخونین در مورد مطالبش که نمیفهمید یه مقدار اطلاعات به دست بیارید و اینجا قرار بدید و بعد سوالاتون رو در مورد اون تعریف و تئوری بپرسید. مطمئنا اینجوری بهتر میتونیم کمکتون کنیم.
موفق باشید

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: saffar
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)saffar نوشته شده توسط:  سلام دوستان . کسی هست بتونه به من کمک کنه فصل سوم این تز رو بتونم متوجه شم ؟ در مورد robust Nonlinear codes هست.

سلام دوست عزیز
به نظرم اگه اول در مورد این تز توضیح بدین خوب باشه. چون به نظرم در وقت همه صرف جویی میشه و لازم نیست هر فردی که قصد کمک کردن داره ۲ فصل اول رو بخونه که تازه دستش بیاد چی به چیه.
دومین پیشنهادم هم این هست که شما وقتی دارین تزتون رو میخونین در مورد مطالبش که نمیفهمید یه مقدار اطلاعات به دست بیارید و اینجا قرار بدید و بعد سوالاتون رو در مورد اون تعریف و تئوری بپرسید. مطمئنا اینجوری بهتر میتونیم کمکتون کنیم.
موفق باشید
ممنون دوست عزیز . فصل اول و دومش زیاد مهم نیست . الان من میخوام بدونم کدهای مقاوم خطی و غیر خطی برای تشخیص خطا چی هستن ؟ و توی رمزنگاری چجوری ازشون برای تشخیص خطا استفاده میشه ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۹۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۶۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۴۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۴۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۱۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۴۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close