تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 55علوم کامپیوتر گرایش2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
گرایش 2 کلا 53ظرفیت داره من شدم 55 Confusedیعنی حتما 2نفر نباید برن که من قبول بشم!!!حالااسترس دارم بدجوری...
یعنی من امیدی نداشته باشمSad
ممکنه یه دانشگاهی ظرفیتشو بیشتر از اون چیزی که تو جدول نوشته باشه؟؟2تا ظرفیتم ببرن بالا کافیه
شما مطمئن باش قبول میشی چون افراد بالاتر از ماش اکثرا میرن علوم و شاید حتی بعضی ها مهندسی پس قطعا شما قبولی احتمالا علوم اقتصادی تهران یا خوارزمی

درصداتونم میگین؟
تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
مرسی بابت امیدواریتون یعنی ممکنه دانشگاه تهران هم قبول بشم؟؟
درصدام دروس پایه11.11
دروس تخصصی18.89
گرایش 1 هم شدم397ممکن شبانه جایی بیارم؟؟
تبریک میگم موفق باشین
آره قبول میشی ؛ نگران نباش
برای گرایش 1 فکنم شبانه های درجه 2 بیاری و گرایش دوم هم دیگه حتما شبانه سبزوار رو میاری
شما اگه میتونی حتما غیرانتفاعی و مجازی هم بزن
انشاا.. قبولی
46 مهندسی دانش احتمال داره روزانه دانشگاه تهران قبول شه؟؟؟
مرسی بابت راهنماییتون
ممکنه شبانه دانشگاه تهران هم بیارم ؟؟اخه چند تا که تو مانشت دیدم گرایش 2زیر 50 شدن اما گرایش 1میخوان برن
(22 اردیبهشت 1393 03:29 ب.ظ)1آسمان نوشته شده توسط: [ -> ]گرایش ۲ کلا ۵۳ظرفیت داره من شدم ۵۵ Confusedیعنی حتما ۲نفر نباید برن که من قبول بشم!!!حالااسترس دارم بدجوری...
یعنی من امیدی نداشته باشمSad
ممکنه یه دانشگاهی ظرفیتشو بیشتر از اون چیزی که تو جدول نوشته باشه؟؟۲تا ظرفیتم ببرن بالا کافیه

قبولی نگران نباش...من خودم شبانه شهر خودم هوش مصنوعی میزنم بعد علوم کامپیوتر
(23 اردیبهشت 1393 04:01 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]46 مهندسی دانش احتمال داره روزانه دانشگاه تهران قبول شه؟؟؟
همه چی بستگی به انتخاب بچه ها داره ... احتمالش کمه ولی شبانه احتمالش بیشتره
رتبه گرایش1شدی277و2شدی46؟؟؟
(27 اردیبهشت 1393 12:09 ق.ظ)1آسمان نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1393 04:01 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]۴۶ مهندسی دانش احتمال داره روزانه دانشگاه تهران قبول شه؟؟؟
رتبه گرایش۱شدی۲۷۷و۲شدی۴۶؟؟؟
نه برای دوستم پرسیدم
(27 اردیبهشت 1393 12:27 ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1393 12:09 ق.ظ)1آسمان نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1393 04:01 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]۴۶ مهندسی دانش احتمال داره روزانه دانشگاه تهران قبول شه؟؟؟
رتبه گرایش۱شدی۲۷۷و۲شدی۴۶؟؟؟
نه برای دوستم پرسیدم
من فکر میکردم نصفه بیشتر بچه هایی که مهندسی دانش زیر60قبول شدن نمیرن ..میرن گرایش1 ولی اینجوری که میبینم بیشتریا این رشته رو انتخاب میکنن خدا به دادم برسه امیدوارم یه جای خوبی قبول شم!!
اکثرا از گرایش 2 فقط دانشگاه تهران رو در اولویت قرار میدن، بخاطر اعتبار دانشگاهش، بعدش علوم یا رشته های مهندسی رو انتخاب میکنن، شما دانشگاه های دیگه رو قبولید
یعنی خوارزمی حتما قبول میشم؟؟
دوست عزیز اولا تبریک میگم ... دوما خیالت راحت ... قطعا قبول میشی ... بیشتر از نصف بچه ها گرایش یک رو میزنن از اون نصف دیگه نصفشون طرف علوم اصلا نمیان بنابر این قبول شدن که حتما قبول میشی منتها این که کدوم دانشگاه رو نمیدونم Smile
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع