تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گرایش ۱ رتبه ۲۰۰ - گرایش ۲ رتبه ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گرایش ۱ رتبه ۲۰۰ - گرایش ۲ رتبه ۹۳

درود بر همه دوستان خسته نباشید

اینم درصدای من

۸/۱۵ : دروس پایه 1
۲۱/۱۱ : دروس تخصصی 1
۲۰/۰۰ : دروس پایه 2
۵/۵۶ : دروس تخصصی

دوستان اگه امکانش هست منو کمک کنید :
سوال اول : من تو گرایش اول هیچ کدوم از دانشگاههای تهران رو می یارم ؟؟؟(فقط روزانه و شبانه) ، تو این گرایش دانشگاه یزد (روزانه و شبانه) رو چطور ؟؟؟

سوال دوم : گرایش دوم با این رتبه کجاها قطعی می یارم (روزانه و شبانه)؟؟؟
تبریک میگم دوستم پارسال با رتبه 310شبانه یزد اوردبنظرم روزانه یزدو قبولی
گرایش اول هیچ کدوم از دانشگاههای تهران رو می یارم ؟؟؟
گرایش دوم چطور؟؟؟
(23 اردیبهشت 1393 12:57 ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط: [ -> ]گرایش اول هیچ کدوم از دانشگاههای تهران رو می یارم ؟؟؟
گرایش دوم چطور؟؟؟

گرایش اول رتبه تون خوبه و روزانه های درجه 2 رو قبول میشین ؛ فکنم شبانه تربیت مدرس هم بتونی بیاری و اگه خیلی اصرار داشته باشی حتما تهران باشی فکنم باید به مجازی شهید بهشتی فکرکنی که اگه من جات بودم یه دانشگاه خوب شهرستان رو میزدم ...

گرایش دوم شاید بتونی شبانه سبزوار قبول شی!همون گرایش اول علوم کامپیوتر رو بزنید خیلی ارزشش بیشتره
(23 اردیبهشت 1393 02:28 ب.ظ)Onix نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1393 12:57 ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط: [ -> ]گرایش اول هیچ کدوم از دانشگاههای تهران رو می یارم ؟؟؟
گرایش دوم چطور؟؟؟

گرایش اول رتبه تون خوبه و روزانه های درجه ۲ رو قبول میشین ؛ فکنم شبانه تربیت مدرس هم بتونی بیاری و اگه خیلی اصرار داشته باشی حتما تهران باشی فکنم باید به مجازی شهید بهشتی فکرکنی که اگه من جات بودم یه دانشگاه خوب شهرستان رو میزدم ...

گرایش دوم شاید بتونی شبانه سبزوار قبول شی!همون گرایش اول علوم کامپیوتر رو بزنید خیلی ارزشش بیشتره

ممنونم از شما ولی فک کنم گرایش دوم رو مهندسی تصمیم و دانش روزانه خوارزمی رو بیارم چون پارسال با رتبه دقیقا 93 تصمیم و دانش خوارزمی تهران رو اوورده بودن طبق این لینک :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آخه پارسال 2تا دفترچه نبود! امسال اکثرا بچه ها یکی از این دو گرایش رو زدن!ینی اون داوطلبی که تو یه گرایش یه رتبه خوب اورده احتمالش کمه که تو گرایش دیگه هم به همون اندازه خوب زده باشه و از طرفی ظرفیت گرایش اول خیلی خیلی بیشتر از گرایش دوم هست!باید اون گرایشی که نسبت قبولیت بالاتره رو بچسبی!
تو گرایش دوم امسال روزانه تهران فقط 8تا میگیره و 10 تا خوارزمی ؛ شبانه هاشون هم 7 -8 تا و یه 20 تا هم فکنم علوم اقتصادی !!! امسال محاله با 93 بهش رسید!
دوستانه بهتون پیشنهاد میکنم که گرایش اول رو انتخاب کن
مطمئن باش ارزش این 200 گرایش اولت خیلی بیشتر از 93 گرایش دومت هست
موفق باشید
گرایش دوم چطور؟؟؟

گرایش اول رتبه تون خوبه و روزانه های درجه ۲ رو قبول میشین ؛ فکنم شبانه تربیت مدرس هم بتونی بیاری و اگه خیلی اصرار داشته باشی حتما تهران باشی فکنم باید به مجازی شهید بهشتی فکرکنی که اگه من جات بودم یه دانشگاه خوب شهرستان رو میزدم ...

ممنونم والا من اصراری به تهران قبول شدن ندارم خب تو انتخاب رشته تهران رو هم می زنم
ولی اگه کسی پیدا می شد که بهم بگه اگه تهران قبول نشم حتما و قطعا روزانه یزد رو می یارم خیلی خوب می شد چون شبانه یزد رو مطمئنم می یارم کمتر از یزد هم نمی خوام در ضمن رفتن به شهر های دیگه به غیر از تهران برای من مقدور نیست
(23 اردیبهشت 1393 04:20 ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط: [ -> ]
گرایش دوم چطور؟؟؟

ممنونم والا من اصراری به تهران قبول شدن ندارم خب تو انتخاب رشته تهران رو هم می زنم
ولی اگه کسی پیدا می شد که بهم بگه اگه تهران قبول نشم حتما و قطعا روزانه یزد رو می یارم خیلی خوب می شد چون شبانه یزد رو مطمئنم می یارم کمتر از یزد هم نمی خوام در ضمن رفتن به شهر های دیگه به غیر از تهران برای من مقدور نیست

شما روزانه یزد به امید خدا قبولی
گرایش دوم رتبتون خوبه و احتمال قبولی خوارزمی رو داره
گرایش اول به تهران امید زیادی نیست.شهرستان چرا
لینک مرجع