تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشاوره؟!؟ ضروریه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
کدوم دانشگاهها تو هوش قوی اند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
(24 اردیبهشت 1393 09:52 ق.ظ)baran6989 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کدوم دانشگاهها تو هوش قوی اند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

هوش با توجه به [undefined=undefined]فاکتور های مختلف[/undefined]: شریف>امیرکبیر>تهران>علم و صنعت>بهشتی>اصفهان>مشهد> شیراز...
باز تظرات مختلفه..
یکی از مدیران مانشت (Masoud05) , این ترتیب رو اعلام کردند

پیشنهاد برای هوش :

۱- شریف
۲- امیرکبیر
۳- تهران
۴- علم و صنعت
۵- شیراز - صنعتی اصفهان - اصفهان - شهید بهشتی - فردوسی مشهد - تبریز (ترتیب انتخاب بر اساس سلیقه و مسافت)
۶- خواجه نصیر
۷- خوارزمی
۸- باهنر کرمان
۹ - یزد - اهواز - شاهرود - بوعلی سینا
۱۰ - کردستان
۱۱- سمنان

دانشگاه الزهرا و مالک اشتر رو هم فکر کنم قبل از خواجه نصیر جای گیرند

این تاپیک رو ببینید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این رو در دفترچه انتخاب رشته اعلام کرده اند ...

دانشگاه علم و صنعت ایران:
این دانشگاه فاقد هرگونه امکانات خوابگاهی برای خواهران و نیز فاقد خوابگاه متأهلی برای دانشجویان دوره روزانه بوده و فاقد هرگونه خوابگاه برای کلیه دانشجویان دوره نوبت دوم می باشد . ضمنا
واحد نور این دانشگاه فاقد هرگونه تسهیلات رفاهی و خوابگاهی است.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی:
الف) شرایط دوره روزانه: با توجه به کمبود امکانات خوابگاهی، دانشگاه تعهدی مبنی بر تأمین خوابگاه برای همه دانشجویان روزانه ندارد
مرسی از راهنماییتون.
ی سوال دیگه: علم و صنعت واقعا خوابگاه نمیده؟!؟!
اصفهان به من نزدیکتره. یعنی صنعتی اصفهان رو بالاتراز علم و صنعت بزنم؟!؟؟!
کسی نبود؟!؟!؟!؟Exclamation
اگه صرفا از دید سطح علمی دانشگاه بخایم ببینیم تو رنکینگ ها در زمینه هوش مصنوعی ترتیب اینطوریه
امیرکبیر
تهران
شریف
(25 اردیبهشت 1393 08:57 ق.ظ)baran6989 نوشته شده توسط: [ -> ]ی سوال دیگه: علم و صنعت واقعا خوابگاه نمیده؟!؟!
(26 اردیبهشت 1393 09:34 ق.ظ)baran6989 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نبود؟!؟!؟!؟Exclamation
خب وقتی تو دفترچه نوشته نمیده لابد نمیده دیگه... Big Grin
(26 اردیبهشت 1393 12:48 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]خب وقتی تو دفترچه نوشته نمیده لابد نمیده دیگه... Big Grin

یعنی نزنم؟!؟!Sad
من که زدم؟!؟Smile

(26 اردیبهشت 1393 11:28 ق.ظ)saeedAlvand نوشته شده توسط: [ -> ]اگه صرفا از دید سطح علمی دانشگاه بخایم ببینیم تو رنکینگ ها در زمینه هوش مصنوعی ترتیب اینطوریه
امیرکبیر
تهران
شریف

یعنی بقیه دانشگاهها در ی سطحن؟!؟!؟
دانشگاه صنعتی اصفهان= دانشگاه علم و صنعت= دانشگاه شیراز
(27 اردیبهشت 1393 09:56 ق.ظ)baran6989 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی نزنم؟!؟!Sad
من که زدم؟!؟Smile
دانشگاه خوابگاه نمیده به این معنی نیست که شما رو تو تهران راه نمیدن یا کسی به شما تو تهران خونه نمیده! Big Grin
برین یه خونه دانشجویی بگیرین... Smile
مرسی از راهنمایی همتون...
علمص میزنه خابگاه نمیده وای اصولا میده!! یکم دردسر داره باید 2-3 هفته ای برین بیاین تا بلخره بدن
وگرنه اتاق دارن فقط میخان گیر الکی بدن. نمیدونم چرا؟!!!!

الان با توجه به رنکینگ های اعلام شده هوش بهشتی بهتر از خواجه نصیره؟؟؟
من رتبم 141ه. میخاستم بدونم کجا میتونم قبول شم(روزانه یا شبانه) و البته خوب بودن دانشگاه برام از قبولی تو هر دانشگاهی مهم تره
ممنون میشم راهنماییم کنید
لینک مرجع