تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سیستم‌های چندرسانه‌ای
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
واحدهای این ترم ما توی دانشگاه شهید بهشتی

پردازش تصویر : دکتر طالب پور

مدیریت مهندسی نرم افزار: دکتر همایون والا

پویا نمائی و پویا نمائی سه بعدی: دکتر نادیان قمشه

گرافیک کامپیوتری: دکتر نادیان قمشه
این دو مورد آخر رو بعداً لطف کنید بگید چه مباحثی رو درس میدن و اصلاً تئوریه، عملیه و کلاً چطوریاس.
مرسی
سلام دوستان
مالتی مدیا به طور خلاصه رشته ای هست که خودش به چند حوزه کاری تقسیم میشه. یکی در حوزه انیمیشن و کارای گرافیکی و بازی سازی. یکی دیگه حوزه پردازش صوت و تصویر و کلا مالتی مدیا و یکی دیگه بخش UX و مدیریتی نرم افزار.
دانشگاه تهران در هر سه زمینه اساتید قابل قبولی داره. و امسال دومین سالی هست که این رشته رو می گیره و برای ورودی های جدید هم برنامه های جالبی داره. در مورد دکترا خود دانشگاه تهران در زیزگرایش آیتی این رشته رو قرار داده. و در مورد اپلای کردن باید بگم اساتید خوبی اینجا وجود داره که می تونن برای کارای پژوهشی همراه خوبی باشن و بقیش همت خودتون رو میطلبه. سوالی باشه در خدمتم.
موفق باشید.
با سلام
ممنون از راهنمایی های همگی،
من فقط تردیدم برای اینه که چون جدیدیه اساتید با تجربه ای که به صورت عملی کار کنن در حال حاضر نباشه، من توی کارشناسی هم اساتید زیاد خوبی نداشتم و همه چی تئوری بود نمیخوام واسه ارشد هم تکرار بشه.
در کل دوستان این که تمرکز کنم برای قبولی در این گرایش به نظرتون درسته یا نه?
با توجه به اینکه دروسش روخیلی دوست دارم (گرافیک، پویانمایی و ...) یعنی همیشه دنبال گرایشی بودم که مربوط به اینا باشه و فکر نمیکردم که وجود داشته باشه.
ممون میشم راهنمایی بفرمایین.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع